Kraljevina Srbija
Kraljevina Srbija
Kraljevina Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kraljevina Srbija

Sa verom u Boga, sloboda ili smrt
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Ko vam smeta stalno napada!!!

Ići dole 
+19
Mirkoz
blindwitness_90
bijela
pidikanac
danex
chola
Biskvit
slobodan_ns
jana
mornee
tutamuta
makjova
grunf21
Sukko
Radovan
Belfegor
Sherif_Gile
Ivana
cebep
23 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
Radovan
K. Srbija
K. Srbija
Radovan


Muški
Broj poruka : 357
Godina : 33
Location : Zrenjanin, Klek
Savez : K.Srbija
Koordinate : x 17 y-47
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko vam smeta stalno napada!!!   Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 2 Icon_minitimePet Okt 26, 2007 6:37 am

cebep ::
Bio sam napadnut juce od igraca :
Liman 2 (-43|-12)
Народ: Римљани
Савез: Cp6uja®
Власник: gomez
Становници: 345
Srecom nista mi nije uzeo jer sam sve sklonio, osim sto sam izgubio jednog "petrojanca". Ja kako sam dobro upucen mi imamo PON sa ovima iz Cp6uja®!!!!!. Ovaj igrac je inace selo pored mene. Pre sam imao problema sa njima ali kad sam uso u nas savez nije me vise napadao, sve do juce. Jel neko moze ovo da regulise i da javim ovima ako imamo PON sa njima onda zasto nas ili barem mene napadaju. Jel ako ovo se desi jos jednom ja cu praviti vojsku samo njega da napadnem pa makar sve izgubio. Vec je poceo da pravi jos jedno selo pored mene tako ako ovo radi sada na dobrom se nece zavrsiti. Molio bi neki odgovor.

pozdrav.

Предмет: Напад:Liman 2 против Село од cebep
послано: на 24.10.07 у 18:08:10 сати

Нападач gomez из села Liman 2
[Легионар] [Преториjанац] [Империjанац] [Извиђач] [Императорова Коњица] [Цезарева Коњица] [Ован] [Ватрени катапулт] [Сенатор] [Насељеник] [Херој]
јединице 30 75 10 0 0 0 0 0 0 0 1
Губитци 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Плен 0 0 0 0

Бранилац cebep из села Село од cebep
[Легионар] [Преториjанац] [Империjанац] [Извиђач] [Императорова Коњица] [Цезарева Коњица] [Ован] [Ватрени катапулт] [Сенатор] [Насељеник]
јединице 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Губитци 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0



Javili smo vodji glavnog saveza o ovome incidentu! Ako se opet tako nesto desi, posaljte poruku nekom od nas i poslacemo vam odbranu! Da vide sa kim se oni kace, i da provere svaki put kada napadaju nekoga! Samo se opustite i nemojte da napadate ili izvidjate saveze sa kim imamo pakt ili savez!
Nazad na vrh Ići dole
https://srbija.forummotion.com
Guest
Gost




Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko vam smeta stalno napada!!!   Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 2 Icon_minitimePet Okt 26, 2007 7:00 am

mene najvise napada zakula
Nazad na vrh Ići dole
cebep
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy
cebep


Broj poruka : 30
Points : 0
Datum upisa : 12.10.2007

Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko vam smeta stalno napada!!!   Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 2 Icon_minitimePet Okt 26, 2007 8:52 am

Tsar_Radovan ::
cebep ::
Bio sam napadnut juce od igraca :
Liman 2 (-43|-12)
Народ: Римљани
Савез: Cp6uja®
Власник: gomez
Становници: 345
Srecom nista mi nije uzeo jer sam sve sklonio, osim sto sam izgubio jednog "petrojanca". Ja kako sam dobro upucen mi imamo PON sa ovima iz Cp6uja®!!!!!. Ovaj igrac je inace selo pored mene. Pre sam imao problema sa njima ali kad sam uso u nas savez nije me vise napadao, sve do juce. Jel neko moze ovo da regulise i da javim ovima ako imamo PON sa njima onda zasto nas ili barem mene napadaju. Jel ako ovo se desi jos jednom ja cu praviti vojsku samo njega da napadnem pa makar sve izgubio. Vec je poceo da pravi jos jedno selo pored mene tako ako ovo radi sada na dobrom se nece zavrsiti. Molio bi neki odgovor.

pozdrav.

Предмет: Напад:Liman 2 против Село од cebep
послано: на 24.10.07 у 18:08:10 сати

Нападач gomez из села Liman 2
[Легионар] [Преториjанац] [Империjанац] [Извиђач] [Императорова Коњица] [Цезарева Коњица] [Ован] [Ватрени катапулт] [Сенатор] [Насељеник] [Херој]
јединице 30 75 10 0 0 0 0 0 0 0 1
Губитци 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Плен 0 0 0 0

Бранилац cebep из села Село од cebep
[Легионар] [Преториjанац] [Империjанац] [Извиђач] [Императорова Коњица] [Цезарева Коњица] [Ован] [Ватрени катапулт] [Сенатор] [Насељеник]
јединице 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
Губитци 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0



Javili smo vodji glavnog saveza o ovome incidentu! Ako se opet tako nesto desi, posaljte poruku nekom od nas i poslacemo vam odbranu! Da vide sa kim se oni kace, i da provere svaki put kada napadaju nekoga! Samo se opustite i nemojte da napadate ili izvidjate saveze sa kim imamo pakt ili savez!
HVALA.
Ja sam posle napada izvidio njegovo drugo selo u slucaju ako ovi "nasi saveznici" budu kenjali
Jos jednom hvala.
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko vam smeta stalno napada!!!   Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 2 Icon_minitimeSub Okt 27, 2007 9:34 pm

znaci,situacija KRITICNA...

napada SUKKO-a i MENE a nijedan ne moze dupetom da mrdne,ali kad treba da se salju resursi,vojska i da se pozivaju novi ljudi u savez,odmah se nadjete tu da zovete...

marsh...


P.S zbog ovog saveza sam izgubio oko 20 legionara i ko zna koliko resursa(ne racunajuci vojsku)...

bolje da sam igrao sam...
Nazad na vrh Ići dole
grunf21
K. Srbija
K. Srbija
grunf21


Muški
Broj poruka : 169
Godina : 48
Location : Zrenjanin
Savez : K.Cp6uja
Koordinate : -33 -7
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko vam smeta stalno napada!!!   Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 2 Icon_minitimeSub Okt 27, 2007 9:52 pm

DullaYa ::
znaci,situacija KRITICNA...

napada SUKKO-a i MENE a nijedan ne moze dupetom da mrdne,ali kad treba da se salju resursi,vojska i da se pozivaju novi ljudi u savez,odmah se nadjete tu da zovete...

marsh...


P.S zbog ovog saveza sam izgubio oko 20 legionara i ko zna koliko resursa(ne racunajuci vojsku)...

bolje da sam igrao sam...
Ima clanova koji su mnogo gore prosli od tebe , ljudi trpe konstantne napade od najjacih igraca a ti se zalis sto te napada neko ravan tebi, uostalom koliko je puta receno da se resursi redovno trose, izgradi skloniste i vojska salje sto dalje kada nisi on line, odbrana je tek u povoju i nije moguce poslati pojacanje svima, zbog toga svi moraju voditi racuna o svom selu a ne psovati svoj savez zato sto si izgubio 20 legionara, to je nista naspram nekih gubitaka ali to je cena koju svi moramo platiti na pocetku i potruditi se da sto pre prodjemo kroz tu fazu.
Pitam se samo koliko ces ti biti spreman da nekom pomognes posto takve reci upucujes svom savezu i da li si se obratio vojskovodji svoga saveza i pitao ga da li mozes ocekivati neku pomoc ili se pozivas jedino na post koji je ostavio sukko?


Poslednji izmenio dana Sub Okt 27, 2007 10:12 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
makjova
K. Srbija
K. Srbija
makjova


Muški
Broj poruka : 137
Godina : 54
Location : Zrenjanin
Savez : inzenjer
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Neka prvo razmisli   Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 2 Icon_minitimeSub Okt 27, 2007 10:08 pm

Slazem se da je reakcija DullaYa neprimerena i poslao sam mu sledecu poruku da malo ohladi glavu i razmisli:

"TREBA MALO DA SE STRPIS, PAZLJIVO PROCITAJ FORUM I VIDECES DA JE DOBRA ODBRANA NAJBOLJA AKO PRVO NAPRAVIS SKLONISTA KAKO NISTA NE BI MOGAO D ATI ODNESE, TVOJA PRODUKCIJA NEMOZE BITI TAKVA DA SKLONISTE NA 10 NIVOU (SVE PO 1000) NE MOZE DA GA SAKRIJE. AKO VIDI DA NEMA STA DA ODNESE NECE TE DIRATI. VOJSKU SALJES KOD NEKOG KAO POJACANJE DOK PRODJE NAPAD I NE GUBIS LEGIONARE. TAKO SE IGRA KAD SI NA POCETKU IGRE. STA TI VREDI DA TI SE POSALJE POJACANJE AKO NE MOZES DA GA HRANIS. AKO MOZES DA PREHRANJUJES VOJSKU MOZES ZA DESETAK SATI DA DOBIJES JAKU OBRAMBENU PESADIJU, ALI MORAS DA NAUCIS DA SE PONASAS HLADNO I ODGOVORNO. NARAVNO DA CEMO TI POMOCI NA NACIN KOJI JE NAJBOLJI."

najlakse je isterati igraca iz saveza, ako se ne ispravi to cu i uraditi. Malo je nagao, inace on je prvi igrac koji mi se pridruzio kada sam osnovao ving, mozda je zato malo vise osetljiv. Nek razmisli a i mi treba da razmislimo, nek prenoci sto bi narod rekao.
Nazad na vrh Ići dole
grunf21
K. Srbija
K. Srbija
grunf21


Muški
Broj poruka : 169
Godina : 48
Location : Zrenjanin
Savez : K.Cp6uja
Koordinate : -33 -7
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko vam smeta stalno napada!!!   Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 2 Icon_minitimeSub Okt 27, 2007 10:26 pm

Neka makjova odluci da li ce ga i kako kazniti jer je u njegowom wingu.
Inace napadacu sam poslao sledece upozorenje:
Opominjem te prvi i poslednji put da prestanes sa napadima na Dulla Ya i Sukko-a, oni pripadaju savezu К_Србија koji je wing saveza К.Србија! Ukoliko se desi jos jedan napad bices u ratu sa oba saveza a mislim da ti se to nikako nece svideti!!!
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko vam smeta stalno napada!!!   Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 28, 2007 2:11 am

eeeeeeeee,vidis,da si poslao tu poruku malo ranije,ne bih ja ni prs'o ovoliko,sad je sve,nadam se OK,i zahvaljujem ti...
Ali moras da se slozis da nervira malo kada te konstantno bije igrac koji je jedno polje pored tebe,tj. na 10 minuta pa nemas vremena ni da sklonis onu malu vojsku koju si napravio...

Hvala jos jednom i izvinjavam se zbog male nervoze...
Nazad na vrh Ići dole
grunf21
K. Srbija
K. Srbija
grunf21


Muški
Broj poruka : 169
Godina : 48
Location : Zrenjanin
Savez : K.Cp6uja
Koordinate : -33 -7
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko vam smeta stalno napada!!!   Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 28, 2007 9:43 am

Ja ne mogu da vidim sta se desava u tvom savezu, bez obzira sto ste nas wing, ne mogu da vidim izvestaje napada ai u oba saveza ima 80 igraca i nemoguce je znati svacije probleme. Ako te neko stalno napada to moras prijaviti svom vojskovodji i posto ovaj sto te je napadao je obicna jajara verovatno bi se nasao neko da ti posalje pojacanje ili vidis koji clanovi saveza imaju vojsku pa ih azamolis za pomoc. Inace jos uvek nismo u stanju da se odbranimo od jakih igraca koji mogu da posalju i po 1000 jedinica a dane spominjem katapultiranje, jedino mozemo da izbegavamo sukob sa njima.
Drugi put malo razmisli pre takve reakcije jer stvari stoje tako da ste podjednaki i lako je mogao on biti tvoja farma a sto te je on uhvatio u masinu tu ima i tvoje krivice, bas mi posalji ingame poruku sa koliko te jedinica napadao
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko vam smeta stalno napada!!!   Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 28, 2007 2:04 pm

Sukko ::
Mene i DullaYa-u napada jedan lik tevtonac raspici (-53|-8 ).E sad dere svaki dan mene, i dullayu zato sto mi je osvetio kad me je ovaj drao par puta. Sad nam ne da da disemo
pa vas molim da uskocite i pripomognete malo. Pozz!

oct 25.
Nazad na vrh Ići dole
tutamuta
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy
tutamuta


Muški
Broj poruka : 53
Godina : 46
Location : Virtuelni Beograd
Savez : K. Cp6uja
Koordinate : -39/22
Points : 0
Datum upisa : 17.10.2007

Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko vam smeta stalno napada!!!   Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 28, 2007 2:13 pm

kopiraj i zalepi ovde izvestaj napada, posto mi ne mozemo da vidimo
da znamo koliko je jak
pa da onda vidimo sta da preduzmemo
Nazad na vrh Ići dole
Radovan
K. Srbija
K. Srbija
Radovan


Muški
Broj poruka : 357
Godina : 33
Location : Zrenjanin, Klek
Savez : K.Srbija
Koordinate : x 17 y-47
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko vam smeta stalno napada!!!   Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 28, 2007 2:42 pm

ima samo batinare! oko 50 njih... TAKO BIH GA NAPAO I SRAVNIO SA ZEMLJOM, ali onda se pojavi ona uzasna stvar koja se zove VREME, a mojim jadnim, sporim, tromim, pametnim, prdavim, jakim, slabim, brzim, najboljim, lenjim, hiper-aktivnim, lepim, sjebanim, skupim, perfektnim, uzasnim, strumfovskim, pokemonskim, travianskim, munjevitim, rdjavim, pokvarenim, bezobraznim, ruznim, glupavim, jeftinim paladinima treba vise od 9 sati da stignu tamo!!! Aaaaaaaaaaa kada bi samo mogao da izgradim neki transportni avion ili bar... neki... KATAPULT za vojsku video bi on sta znaci farmanje! Izgleda da ima samo batinare! Znaci, ko ima konjicu ima mu pobije sve zivo, siluje, spali, preore, razopre, iznese, raznese, unese, prekine, ukine, prebije, nabije, zabije, obije, obrije, opije, napije, zapije, razbije, razbaca, nabaca, izglanca, pa onda sve opet da siluje, spali, preore, razopre, iznese, raznese, unese, prekine, ukine, prebije, nabije, zabije, obije, obrije, opije, napije, zapije, razbije, razbaca, nabaca, izglanca... U JBT malo sam se zaneo...
U JBT zakasnicemo na saaaaabor - rece batinar pred odlazak u boj!!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://srbija.forummotion.com
Guest
Gost




Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko vam smeta stalno napada!!!   Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 28, 2007 10:20 pm

Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Grim_rea
Gost




Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko vam smeta stalno napada!!!   Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 28, 2007 10:25 pm

Grim_reaper ::
Ako bi neko mogao da pritegne Archimedesa 41-19. Napada stalno, a treba mi malo lufta(2-3dana).
Ljudi diplomatija cini cuda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Od neprijatelja postadosmo licni prijatelji!!!
Molio bih sve da ako su imali nameru da ga kad tad napadnu ne urade to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 2 571304 Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 2 571304
Nazad na vrh Ići dole
mornee
Novi lik / The new guy
Novi lik / The new guy



Broj poruka : 2
Points : 0
Datum upisa : 28.10.2007

Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko vam smeta stalno napada!!!   Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 2 Icon_minitimePon Okt 29, 2007 5:26 pm

Grim_reaper ::
Ako bi neko mogao da pritegne Archimedesa 41-19. Napada stalno, a treba mi malo lufta(2-3dana).

Ako mislis na Archimedesa iz Canadians™ (-41|-19) mene vec 2 nedelje urnise skoro svake noci. Imam jedno skloniste maxed out, drugo do pola, al opet me rastura Sad
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko vam smeta stalno napada!!!   Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 2 Icon_minitimePon Okt 29, 2007 9:00 pm

Teraj Grim_reaper-a da ti povuce neke veze,ako se vec zna s njim...
Nazad na vrh Ići dole
Grim_rea
Gost




Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko vam smeta stalno napada!!!   Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 2 Icon_minitimePon Okt 29, 2007 11:27 pm

mornee ::
Grim_reaper ::
Ako bi neko mogao da pritegne Archimedesa 41-19. Napada stalno, a treba mi malo lufta(2-3dana).

Ako mislis na Archimedesa iz Canadians™ (-41|-19) mene vec 2 nedelje urnise skoro svake noci. Imam jedno skloniste maxed out, drugo do pola, al opet me rastura Sad
Mene je kar*o stalno prvo sam ga lepo pitao sto me napada, i objasnio mi je da nije zbog resursa(cisto sumnjam) nego da ne bi pravio vojsku. Posto me je stalno napadao pitao sam ga da mi da lufta i napadao me je umesto 5-6puta dnevno samo 2!
Posle toga mi nije uzeo nijedan resurs jer sam sve ulagao u sklonista(koja sad imam 3x10lv. i 1x4lv.).
Skorije smo poceli konverzaciju i dogovorili se da budemo prijatelji sto sad i jesmo.


ps.Pogledaj mu profil!
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko vam smeta stalno napada!!!   Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 2 Icon_minitimeSre Okt 31, 2007 2:38 pm

DullaYa ::
Sukko ::
Mene i DullaYa-u napada jedan lik tevtonac raspici (-53|-8 ).E sad dere svaki dan mene, i dullayu zato sto mi je osvetio kad me je ovaj drao par puta. Sad nam ne da da disemo
pa vas molim da uskocite i pripomognete malo. Pozz!

oct 25.

Ljudi pa niste jedini i mene smara svaki dan bar 3 puta, ne stignem cestito ni da se ulogujem, a on me vec napao. Nocas sm napravio 9 legionara cisto da potrosim resurse kako me ne bi opljackao, a jutros mi ih je vec pobio. Pomagajte ljudi. Pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko vam smeta stalno napada!!!   Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 2 Icon_minitimeSre Okt 31, 2007 2:53 pm

mene napadaju zakula i ugi jedan zavrsi drugi pocne i tako stalno ne znam sta da radim opet me je zakula napao
Nazad na vrh Ići dole
Ivana
K. Srbija
K. Srbija
Ivana


Ženski
Broj poruka : 334
Godina : 35
Location : Apatin
Savez : K.Srbija
Koordinate : (21|-52)
Points : 0
Datum upisa : 14.10.2007

Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko vam smeta stalno napada!!!   Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 2 Icon_minitimeSre Okt 31, 2007 5:19 pm

Pa napisi koordinate i reci s cime raspolazu od vojske
Nazad na vrh Ići dole
jana
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy



Ženski
Broj poruka : 59
Godina : 43
Savez : K.Cp6uja
Koordinate : (34/-50)
Points : 0
Datum upisa : 21.10.2007

Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko vam smeta stalno napada!!!   Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 2 Icon_minitimeSre Okt 31, 2007 9:32 pm

svaler ::
mene napadaju zakula i ugi jedan zavrsi drugi pocne i tako stalno ne znam sta da radim opet me je zakula napao

i mene on napada upravo sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
makjova
K. Srbija
K. Srbija
makjova


Muški
Broj poruka : 137
Godina : 54
Location : Zrenjanin
Savez : inzenjer
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: pisao sam ljudima iz srbije nw   Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 2 Icon_minitimeČet Nov 01, 2007 3:05 am

trazio sam da odmah obustave dalje napade jer postoji dogorov o nenapadanju srpskih saveza, ne sporazum, vec precutna saradnja koju oni na ovaj nacin krse a treba svi da se zblizimo da bi izbacili empare vidite sta rade slavisi.
Nazad na vrh Ići dole
Marko Ve
Gost




Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko vam smeta stalno napada!!!   Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 2 Icon_minitimePet Nov 02, 2007 3:03 pm

mene napada AlexF252 Korolev iz empire ali njemu ne mozemo nista jak je
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko vam smeta stalno napada!!!   Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 2 Icon_minitimePet Nov 02, 2007 8:46 pm

Samo polako narode....ojacacemo i mi..... Wink

STRPLJIVO I PAMETNO
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko vam smeta stalno napada!!!   Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 04, 2007 1:32 pm

i mene mapada AlexF252 из села Zvenigorod vec sest puta u cetiri dana!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko vam smeta stalno napada!!!   Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ko vam smeta stalno napada!!!
Nazad na vrh 
Strana 2 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
 Similar topics
-
» velikani ratne istorije i njihove genijalne bitke - Hanibal
» Napada me Basch Kala (Pizdyk)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kraljevina Srbija :: Kraljevina Srbija :: Crna lista / Black List-
Skoči na: