Kraljevina Srbija
Kraljevina Srbija
Kraljevina Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kraljevina Srbija

Sa verom u Boga, sloboda ili smrt
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Ko vam smeta stalno napada!!!

Ići dole 
+19
Mirkoz
blindwitness_90
bijela
pidikanac
danex
chola
Biskvit
slobodan_ns
jana
mornee
tutamuta
makjova
grunf21
Sukko
Radovan
Belfegor
Sherif_Gile
Ivana
cebep
23 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorPoruka
grunf21
K. Srbija
K. Srbija
grunf21


Muški
Broj poruka : 169
Godina : 48
Location : Zrenjanin
Savez : K.Cp6uja
Koordinate : -33 -7
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko vam smeta stalno napada!!!   Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 Icon_minitimeČet Nov 29, 2007 12:28 am

Mnogo mi je daleko inace bi ga sa zadovoljstvom odrao
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko vam smeta stalno napada!!!   Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 Icon_minitimeČet Nov 29, 2007 12:55 pm

Imam propblem sa fci (46|16) poslednja info sto imam je

Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 11Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 12Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 13Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 14Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 15Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 16Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 17Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 18Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 19Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 20Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 Hero
јединице1785203028000001
od mog kontra napada posto mi je pobio svu vojsku uspe nesto da napravi pa da posaljem na njega, bilo je 3-4 napada, pokusao sam da razgovaram s njim ali covek je rus, i kaze da ne moze da dozvoli da se neko siri oko njega
Nazad na vrh Ići dole
cebep
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy
cebep


Broj poruka : 30
Points : 0
Datum upisa : 12.10.2007

Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko vam smeta stalno napada!!!   Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 Icon_minitimeČet Nov 29, 2007 6:11 pm

MOLIM ZA POMOC!
Danas sam bio napadnut po neznam koji vise put od ovog lika.Liman 2 (-43|-12),Rimplani, Savez 4S, vlasnik gomez.
Prepolovio mi je resurse i napao me i sa katapultima! Ovaj lik je promenio 3 saveza do sada. I sada kada je sa ovim skojima mi im imamo dogovor o ne napadanju ovaj lik me napada dokle vise. Ovo nije prvi put! Prepolovio mi je resurse.
http://rs1.travian.com/berichte.php?id=969355

Molim vas da nego reaguje. OCU SVE I JEDAN RESURS NAZAD AKO MI IMAMO NEKI DOGOVOR O NE NAPADANJU. I DA MI SE NAPLATI SVA STETA NANETA. AKO NE! Onda ako ne da ga napadnemo. u medjuvremenu nisam imao vojske u selu poslao sam u pomoc "dr.Zubic vila", koju sam svu izgubio. Molim za pomoc!

Sverom u boga kralja i otadzbinu



Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 X

Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 X

Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 X

Nazad na vrh Ići dole
Aleksa
Bronzani Vitez / Bronze Knight
Bronzani Vitez / Bronze Knight
Aleksa


Muški
Broj poruka : 166
Godina : 36
Savez : K. Cp6uja
Koordinate : 2|-36
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko vam smeta stalno napada!!!   Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 Icon_minitimeČet Nov 29, 2007 9:09 pm

A u nekom odnosu smo sa tim savezom Sad
Meni je isto vojska unistena, delom u pojacanju a delom od napada na mene tako da se oporavljam i ne mogu da ti pomognem trenutno Sad
Nazad na vrh Ići dole
http://mr-cat.blogspot.com
Ivana
K. Srbija
K. Srbija
Ivana


Ženski
Broj poruka : 334
Godina : 35
Location : Apatin
Savez : K.Srbija
Koordinate : (21|-52)
Points : 0
Datum upisa : 14.10.2007

Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko vam smeta stalno napada!!!   Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 Icon_minitimeČet Nov 29, 2007 10:27 pm

Kad vidis da te napada potrosi sve resurse na vojsku. Nece uzeti nista. Bolje i to nego da ti uzme
Nazad na vrh Ići dole
cebep
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy
cebep


Broj poruka : 30
Points : 0
Datum upisa : 12.10.2007

Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko vam smeta stalno napada!!!   Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 Icon_minitimeČet Nov 29, 2007 10:39 pm

Znam ja za to. To i radim ali nazalost ovaj put nisam ni video da napada. Ovde se neradi vise o pljacki ovaj lik napada katapultima.@! Jel moze ikakva pomoc ovde neko nesto da reaguje.
Nazad na vrh Ići dole
Belfegor
Bronzani Vitez / Bronze Knight
Bronzani Vitez / Bronze Knight
Belfegor


Broj poruka : 189
Points : 0
Datum upisa : 18.10.2007

Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko vam smeta stalno napada!!!   Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 Icon_minitimeSub Dec 01, 2007 12:26 am

taman sam mislio da su me ostavili na miru kad duskord iz sela greeen dodje i pobi mi svu vojsku, s' mukom stecenu, i sad opet iz pocetka...
Nazad na vrh Ići dole
Belfegor
Bronzani Vitez / Bronze Knight
Bronzani Vitez / Bronze Knight
Belfegor


Broj poruka : 189
Points : 0
Datum upisa : 18.10.2007

Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko vam smeta stalno napada!!!   Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 Icon_minitimeSub Dec 01, 2007 1:44 am

moram da se pozalim da ovaj iz sela greeen (savez SRB.NW) ide opet na mene, cetvrti put, osim vojske mi nije nista uzeo, ali ako ima katapulte, ugasio sam ga...
Nazad na vrh Ići dole
tutamuta
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy
tutamuta


Muški
Broj poruka : 53
Godina : 46
Location : Virtuelni Beograd
Savez : K. Cp6uja
Koordinate : -39/22
Points : 0
Datum upisa : 17.10.2007

Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko vam smeta stalno napada!!!   Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 Icon_minitimeSub Dec 01, 2007 11:53 am

srb-nw su ocigledno smradovi (bar vecina)
i napadali su i kad smo kao fora saradjivali

Beli (strawberry city i jos jedno koje uskoro nece imati Twisted Evil , inace clan LOM@) je jedva cekao da raskinemo saradnju da bi me iskatapultirao
a taman je sve bilo spremno za 3. selo

krvi cu mu se napiti Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 555898
Nazad na vrh Ići dole
Ivana
K. Srbija
K. Srbija
Ivana


Ženski
Broj poruka : 334
Godina : 35
Location : Apatin
Savez : K.Srbija
Koordinate : (21|-52)
Points : 0
Datum upisa : 14.10.2007

Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko vam smeta stalno napada!!!   Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 Icon_minitimeSub Dec 01, 2007 12:18 pm

Morate naci sitere koji ce biti umesto vas online kad vi nista. To vam je sansa da sacuvate vojsku
Nazad na vrh Ići dole
bijela
Novi lik / The new guy
Novi lik / The new guy
bijela


Broj poruka : 20
Points : 0
Datum upisa : 24.11.2007

Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko vam smeta stalno napada!!!   Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 Icon_minitimeSub Dec 01, 2007 3:59 pm

NE MOGU DA VERUJEM KOLIKO NEMAM SRECE!!!!!!!!PRVO SELO MI JE MARSOVAC SRAVNIO SA ZEMLJOM A SAD DRUGO SELO MI UNISTAVA NEKI DEKIBOJ IZ SRB.NW.U MINUSU SAM SA ZITOM 243,NEMAM GLAVNU ZGRADU,NEMAM SILOS,NEMAM KASARNU,NEMAM PIJACU.DA POLUDIS Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 52720 Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 52720 Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 52720 Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 52720 Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 52720 Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 52720
Nazad na vrh Ići dole
Belfegor
Bronzani Vitez / Bronze Knight
Bronzani Vitez / Bronze Knight
Belfegor


Broj poruka : 189
Points : 0
Datum upisa : 18.10.2007

Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko vam smeta stalno napada!!!   Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 Icon_minitimeSub Dec 01, 2007 5:10 pm

u jbg-a, a ja se zalim
Nazad na vrh Ići dole
grunf21
K. Srbija
K. Srbija
grunf21


Muški
Broj poruka : 169
Godina : 48
Location : Zrenjanin
Savez : K.Cp6uja
Koordinate : -33 -7
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko vam smeta stalno napada!!!   Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 Icon_minitimeNed Dec 02, 2007 12:06 am

Ko trpi ozbiljne napade, ne racunaju se pljacke, znaci katapultiranja i ko misli da ne moze da se izbori sam neka posalje Sinisi ono sto je trazio veceras u kruznoj poruci. Stvar je ozbiljna i neka to ucine samo oni koji trpe jake napade i katapultiranja, nemaojte slati ako vas neko napada sa 50 batinara.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana
K. Srbija
K. Srbija
Ivana


Ženski
Broj poruka : 334
Godina : 35
Location : Apatin
Savez : K.Srbija
Koordinate : (21|-52)
Points : 0
Datum upisa : 14.10.2007

Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko vam smeta stalno napada!!!   Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 Icon_minitimeNed Dec 02, 2007 2:30 pm

Imam jednu ponudu na raspolaganju za selo(Mirkoz) pa ko zna nekog ko zeli da igra neka mi javi na privatnu poruku u igri, a ne na forumu.
Takodje ima par sela u EMPIRE savezu na raspolaganju pa ko zeli neka javi, a ja cu dalje srediti sa legatusom
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko vam smeta stalno napada!!!   Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 Icon_minitimePon Dec 03, 2007 2:07 am

Nazad na vrh Ići dole
Ivana
K. Srbija
K. Srbija
Ivana


Ženski
Broj poruka : 334
Godina : 35
Location : Apatin
Savez : K.Srbija
Koordinate : (21|-52)
Points : 0
Datum upisa : 14.10.2007

Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko vam smeta stalno napada!!!   Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 Icon_minitimePon Dec 03, 2007 2:19 am

Tu si napravio gresku posto si vojsku ostavio u selu. Mozes da zakljucis po vremenu koje je potrebno vojsci da stigne u napad da li salje katapulte ili ne. Zna se koliko polja na sat mogu preci teutonski katapulti. Morao si da povuces vojsku iz sela i potrosis resurse i nista ti ne bi uzeo...
Nazad na vrh Ići dole
madzec
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy
madzec


Muški
Broj poruka : 69
Godina : 43
Location : Orgimar
Koordinate : "Its better to burn out than fade away"
Points : 0
Datum upisa : 29.10.2007

Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko vam smeta stalno napada!!!   Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 Icon_minitimeČet Dec 13, 2007 1:37 pm

moravac je poco da me *ebe koooo.... imo sam podosta napada sreca imam sklonista!
Ali neke zgrade ne izdrze!
Vec mi sredio i palisade i pobio svih 70 falangi osnovnih i 10macevalaca aj ga sredite.... please?
Nazad na vrh Ići dole
Ivana
K. Srbija
K. Srbija
Ivana


Ženski
Broj poruka : 334
Godina : 35
Location : Apatin
Savez : K.Srbija
Koordinate : (21|-52)
Points : 0
Datum upisa : 14.10.2007

Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko vam smeta stalno napada!!!   Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 Icon_minitimeČet Dec 13, 2007 4:10 pm

ko je moravac? nista nam nisi rekao. Vec sam rekla da se pomoc trazi od generala iz saveza u igri...
Nazad na vrh Ići dole
tutamuta
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy
tutamuta


Muški
Broj poruka : 53
Godina : 46
Location : Virtuelni Beograd
Savez : K. Cp6uja
Koordinate : -39/22
Points : 0
Datum upisa : 17.10.2007

Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko vam smeta stalno napada!!!   Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 Icon_minitimePet Dec 14, 2007 12:20 am

ne vidim da je iko trazio pomoc ovde
svi imaju pravo da se zale
ova tema je i predvidjena za zalbe
kaze "KO VAM SMETA, STALNO NAPADA?"

ne znam zasto je problem da ljudi ovde napisu ko im smeta
moze i neko iz komsiluka da im pritekne u pomoc

ako se to generalima ne svidja
onda dajte da skinemo temu sa foruma
Nazad na vrh Ići dole
madzec
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy
madzec


Muški
Broj poruka : 69
Godina : 43
Location : Orgimar
Koordinate : "Its better to burn out than fade away"
Points : 0
Datum upisa : 29.10.2007

Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko vam smeta stalno napada!!!   Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 Icon_minitimePet Dec 14, 2007 8:07 pm

moravac из села Citadel of Shimeril

Taj me vec par dana konstantno napada vojske mu nisu male i ima min 5 katapulta
mislim evo slike jednog njegovog napada vec mi svu vojsku pobio!
Нападачmoravac из села Citadel of Shimeril
Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 1Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 2Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 3Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 4Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 5Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 6Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 7Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 8Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 9Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 10
јединице00006000500
Губитци0000000000
ИнформацијеKo vam smeta stalno napada!!! - Page 7 8 уништено:Резиденција
ПленKo vam smeta stalno napada!!! - Page 7 10 Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 20 Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 31 Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 42


Бранилацmadzec из села Zekina Selendra
Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 21Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 22Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 23Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 24Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 25Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 26Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 27Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 28Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 29Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 30
јединице0000000000
Губитци0000000000
Nazad na vrh Ići dole
blindwitness_90
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy
blindwitness_90


Muški
Broj poruka : 71
Godina : 33
Savez : K_Srbija
Koordinate : 33/-50
Points : 0
Datum upisa : 02.11.2007

Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko vam smeta stalno napada!!!   Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 Icon_minitimeSub Dec 15, 2007 10:47 am

E sredio sam to diplomatski s tim moravcem, da te vise ne napada!!!
LOL!
Nazad na vrh Ići dole
slobodan_ns
Stitonosa / Squire
Stitonosa / Squire
slobodan_ns


Muški
Broj poruka : 97
Godina : 39
Savez : К.Србија
Koordinate : (-26, -50)
Points : 0
Datum upisa : 25.10.2007

Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko vam smeta stalno napada!!!   Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 Icon_minitimeSub Dec 15, 2007 7:43 pm

питање за најјаче играче у савезу: да ли је ово систематично уништавање наших играча од стране ЈОК увод у објаву рата или нешто слично??? мислим на нападе на Боки-Мајор (20,50) и ФицаБлок38 (26,52) села су им РАЗНЕСЕНА али буквално!
Nazad na vrh Ići dole
blindwitness_90
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy
blindwitness_90


Muški
Broj poruka : 71
Godina : 33
Savez : K_Srbija
Koordinate : 33/-50
Points : 0
Datum upisa : 02.11.2007

Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko vam smeta stalno napada!!!   Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 Icon_minitimeSub Dec 15, 2007 9:08 pm

Ako jeste, msim da smo mi jaci....
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko vam smeta stalno napada!!!   Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 Icon_minitimePet Dec 21, 2007 9:25 am

Samo da se "pohvalim", prethodnih dana se na mene navadio Seven of Nine iz sela [02] Novo selo.. , a juče je rešio i da me totalno rasturi...
Nazad na vrh Ići dole
Sherif_Gile
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy
Sherif_Gile


Muški
Broj poruka : 38
Godina : 36
Location : Niš
Savez : K.Cp6uja
Koordinate : (-14|39)
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko vam smeta stalno napada!!!   Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 Icon_minitimePet Dec 21, 2007 7:26 pm

On bije k'o sveti Ilija, imao sam par susreta sa njim
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/gile_sherif
Sponsored content





Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko vam smeta stalno napada!!!   Ko vam smeta stalno napada!!! - Page 7 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ko vam smeta stalno napada!!!
Nazad na vrh 
Strana 7 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» velikani ratne istorije i njihove genijalne bitke - Hanibal
» Napada me Basch Kala (Pizdyk)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kraljevina Srbija :: Kraljevina Srbija :: Crna lista / Black List-
Skoči na: