Kraljevina Srbija
Kraljevina Srbija
Kraljevina Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kraljevina Srbija

Sa verom u Boga, sloboda ili smrt
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Napada me Basch Kala (Pizdyk)

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
nebojsa
Novi lik / The new guy
Novi lik / The new guy



Broj poruka : 1
Points : 0
Datum upisa : 13.10.2007

Napada me Basch Kala (Pizdyk) Empty
PočaljiNaslov: Napada me Basch Kala (Pizdyk)   Napada me Basch Kala (Pizdyk) Icon_minitimeSub Okt 20, 2007 11:49 pm

Napada me Basch Kala (Pizdyk) iz saveza EMPIRE,ukupno ima 1280 ljudi i 4 sela.Sad
Nazad na vrh Ići dole
Aleksa
Bronzani Vitez / Bronze Knight
Bronzani Vitez / Bronze Knight
Aleksa


Muški
Broj poruka : 166
Godina : 36
Savez : K. Cp6uja
Koordinate : 2|-36
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Napada me Basch Kala (Pizdyk) Empty
PočaljiNaslov: Re: Napada me Basch Kala (Pizdyk)   Napada me Basch Kala (Pizdyk) Icon_minitimeNed Okt 21, 2007 12:15 am

Moze jedan topik za ovo... ja bih ovo spojio Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://mr-cat.blogspot.com
Guest
Gost




Napada me Basch Kala (Pizdyk) Empty
PočaljiNaslov: Re: Napada me Basch Kala (Pizdyk)   Napada me Basch Kala (Pizdyk) Icon_minitimeNed Okt 21, 2007 1:49 am

mene je taj lik napao jedno 100 puta i neshto se nije bash omrsio... izgleda da kad je primeto da je par puta popio 0 0 0 0 .... odustao je.... a ja se bash i ne bi kachio sa njim prilichno je jak... zato pravi sklonishtai i iskuliraj ga...
Nazad na vrh Ići dole
grom
Gost




Napada me Basch Kala (Pizdyk) Empty
PočaljiNaslov: Re: Napada me Basch Kala (Pizdyk)   Napada me Basch Kala (Pizdyk) Icon_minitimeNed Okt 21, 2007 2:06 pm

Skloniste ti je jedina opcija, i ukoliko primetis da te napada potrosi resurse da ne moze da ti uzme nista... a ako imas nesto vojske posalji ih dovoljno daleko da ne budu kod tebe u selu kako ti ih nebi masakrirao...
Nazad na vrh Ići dole
Belfegor
Bronzani Vitez / Bronze Knight
Bronzani Vitez / Bronze Knight
Belfegor


Broj poruka : 189
Points : 0
Datum upisa : 18.10.2007

Napada me Basch Kala (Pizdyk) Empty
PočaljiNaslov: Re: Napada me Basch Kala (Pizdyk)   Napada me Basch Kala (Pizdyk) Icon_minitimeNed Okt 21, 2007 2:35 pm

ma samo sklonista, mozes da izgadis max 3 sa po 1000 resursa, to je vise nego dovoljno za pocetnu gradnju. kad vidi da ne moze da se omrsi, odustace. sto posto tacno
Nazad na vrh Ići dole
cebep
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy
cebep


Broj poruka : 30
Points : 0
Datum upisa : 12.10.2007

Napada me Basch Kala (Pizdyk) Empty
PočaljiNaslov: Re: Napada me Basch Kala (Pizdyk)   Napada me Basch Kala (Pizdyk) Icon_minitimePon Okt 22, 2007 9:38 am

Belfegor ::
ma samo sklonista, mozes da izgadis max 3 sa po 1000 resursa, to je vise nego dovoljno za pocetnu gradnju. kad vidi da ne moze da se omrsi, odustace. sto posto tacno


Tacno tako nemozes u ovome da pogresis jer sam ja takodje prisvojio ovu taktiku i sada mi se selo mnogo brze razvija.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Napada me Basch Kala (Pizdyk) Empty
PočaljiNaslov: Re: Napada me Basch Kala (Pizdyk)   Napada me Basch Kala (Pizdyk) Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Napada me Basch Kala (Pizdyk)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ko vam smeta stalno napada!!!
» velikani ratne istorije i njihove genijalne bitke - Hanibal

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kraljevina Srbija :: Kraljevina Srbija :: Crna lista / Black List-
Skoči na: