Kraljevina Srbija
Kraljevina Srbija
Kraljevina Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kraljevina Srbija

Sa verom u Boga, sloboda ili smrt
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Predlozi za poziv u savez

Ići dole 
+7
Aleksa
grunf21
srkeboy
makjova
CBeTA
Radovan
Sherif_Gile
11 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
makjova
K. Srbija
K. Srbija
makjova


Muški
Broj poruka : 137
Godina : 54
Location : Zrenjanin
Savez : inzenjer
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Predlozi za poziv u savez - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Nije snaga samo u povecanju broja mestana   Predlozi za poziv u savez - Page 2 Icon_minitimeSre Okt 17, 2007 12:01 am

Bravo ivana ti si bas aktivna. Nije to samo povecanje u broju stanovnika i u proseku jer oni bi pomerili prosek bodova po clanu saveza, vec donose snagu za odbranu,mogu da proizvedu dista vojske za odbarnu drugih sela kao njihova pojacavanja. Ako se i drugi slazu mozemo ih primiti i ojacati savez
Nazad na vrh Ići dole
Radovan
K. Srbija
K. Srbija
Radovan


Muški
Broj poruka : 357
Godina : 33
Location : Zrenjanin, Klek
Savez : K.Srbija
Koordinate : x 17 y-47
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Predlozi za poziv u savez - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za poziv u savez   Predlozi za poziv u savez - Page 2 Icon_minitimeSre Okt 17, 2007 12:08 am

Ivana ja moram da ti se zahvalim sto se trudis za ovaj savez! Kada god ti treba pomoc, bilo kakva, slobodno mi posalji poruku i sigurno je dobijas!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://srbija.forummotion.com
Radovan
K. Srbija
K. Srbija
Radovan


Muški
Broj poruka : 357
Godina : 33
Location : Zrenjanin, Klek
Savez : K.Srbija
Koordinate : x 17 y-47
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Predlozi za poziv u savez - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za poziv u savez   Predlozi za poziv u savez - Page 2 Icon_minitimeSre Okt 17, 2007 12:09 am

Inace poslao sam poruke svima!
Nazad na vrh Ići dole
https://srbija.forummotion.com
Ivana
K. Srbija
K. Srbija
Ivana


Ženski
Broj poruka : 334
Godina : 35
Location : Apatin
Savez : K.Srbija
Koordinate : (21|-52)
Points : 0
Datum upisa : 14.10.2007

Predlozi za poziv u savez - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za poziv u savez   Predlozi za poziv u savez - Page 2 Icon_minitimeSre Okt 17, 2007 12:21 am

Zahvaljujem:)
Nazad na vrh Ići dole
cebep
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy
cebep


Broj poruka : 30
Points : 0
Datum upisa : 12.10.2007

Predlozi za poziv u savez - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za poziv u savez   Predlozi za poziv u savez - Page 2 Icon_minitimeSre Okt 17, 2007 5:59 am

Svaka cast Ivana
Nazad na vrh Ići dole
Ivana
K. Srbija
K. Srbija
Ivana


Ženski
Broj poruka : 334
Godina : 35
Location : Apatin
Savez : K.Srbija
Koordinate : (21|-52)
Points : 0
Datum upisa : 14.10.2007

Predlozi za poziv u savez - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za poziv u savez   Predlozi za poziv u savez - Page 2 Icon_minitimeSre Okt 17, 2007 7:48 am

Jos 10-ak igraca je izrazilo zelju da pridje savezu. Poslao sam inforamacije Radovanu pa neka im posalje pozivnice. To je preko 1000 stanovnika...
Nazad na vrh Ići dole
makjova
K. Srbija
K. Srbija
makjova


Muški
Broj poruka : 137
Godina : 54
Location : Zrenjanin
Savez : inzenjer
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Predlozi za poziv u savez - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: i 7-NIKOLA-7 bi sa nama   Predlozi za poziv u savez - Page 2 Icon_minitimeSre Okt 17, 2007 7:48 pm

Kontaktirao me je Nikola, on je saradjivao sa Ne0-m i evo sta je napisao:

"pozz

pricao sam sa ne0 pre nego sto ces ga primiti u savez jer sam ga ja pitao dali hoce da napravimo nas savez pa mi on rece da je slao tebi poruku i da ce mi javiti
posle mi rece da te pitam da i mene primis"

Tacno je da smo sad cak na 7 poziciji kao savez ali smo i po broju clanova medju najbrojnijima, a





13.
Mighty 4
4
615
2460

njih samo cetvoro a toliko bodova i vrlo vrlo su jaki. Treba da nadjemo dobar odnos broja clanova i praga za prijem. Nismo imali nikakvih ogranicenja u startu ali sad treba malo da ojacamo postojece igrace u savezu.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana
K. Srbija
K. Srbija
Ivana


Ženski
Broj poruka : 334
Godina : 35
Location : Apatin
Savez : K.Srbija
Koordinate : (21|-52)
Points : 0
Datum upisa : 14.10.2007

Predlozi za poziv u savez - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za poziv u savez   Predlozi za poziv u savez - Page 2 Icon_minitimeSre Okt 17, 2007 9:37 pm

Ti igraci ce kad tad ojacati i nece smetati savezu. Bolje da imamo mnogo clanova. Ako dogovorimo da ce oni sa preko 100 stanovnika pomagati slabije u resursima dok ne dodju do 100, onda je bolje da imamo sto vise clanova. Posle mesec dana svi cemo imati preko 100 ako se budemo pametno razvijali i onda ostalim savezima nece biti svejedno da napadnu. A posle mozemo dogovoriti da svi clanovi pomazu u resursima 2-3 najjaca i kad dignu sve na maksimalni nivo njihova pomoc nekom u 1-satnoj proizvodnji bice ogromna...
A i mogu se bolje organizovati napadi, Bilo bi interesantno kad bi neko napravio tabelu kojom se brzinom krecu jedinici po poljima, tj. kome treba koliko da predje jedno polje. Tako se moze izracunati kad neko treba da posalje jednice ako se dogovori simultan napad. A simultan napad sa npr 30 ljudi na nekoga ko je ne znam kako jak nece biti bas prijatan po napadnutog.. Ima toliko ideja samo treba predloziti...
Nazad na vrh Ići dole
Sherif_Gile
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy
Sherif_Gile


Muški
Broj poruka : 38
Godina : 36
Location : Niš
Savez : K.Cp6uja
Koordinate : (-14|39)
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Predlozi za poziv u savez - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za poziv u savez   Predlozi za poziv u savez - Page 2 Icon_minitimeČet Okt 18, 2007 12:57 am

Ivana ::
Tako se moze izracunati kad neko treba da posalje jednice ako se dogovori simultan napad. A simultan napad sa npr 30 ljudi na nekoga ko je ne znam kako jak nece biti bas prijatan po napadnutog.. Ima toliko ideja samo treba predloziti...

Mudro zboriš, ali teška je to matematika. Osim toga to ne bi bio istovremeni napad nego gomila pojedinačnih napada. Mada ako napadne 20 članova i ubiju prosečno 10 vojnika to može da bude gadno
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/gile_sherif
cebep
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy
cebep


Broj poruka : 30
Points : 0
Datum upisa : 12.10.2007

Predlozi za poziv u savez - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za poziv u savez   Predlozi za poziv u savez - Page 2 Icon_minitimeČet Okt 18, 2007 7:30 am

Ja bi predlozio da primamo u savez sada samo ako imaju oko 100-150 stanovnika. Jeste da imamo dosta ljudi trenutno ali trebamo malo da usporimo dok svi se dignu na noge. Jer imamo puno clanova koji su ispod 100 stanovnika po selu.

I da neprimamo po onome "sto vise to bolje". Moramo malo vise da se organizujemo sto se sirenja saveza tice.
Nazad na vrh Ići dole
Grim_rea
Gost




Predlozi za poziv u savez - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za poziv u savez   Predlozi za poziv u savez - Page 2 Icon_minitimeČet Okt 18, 2007 10:17 pm

Ja mislim da imamo previse clanova i da vec treba da ogranicimo broj istih!!!
Nazad na vrh Ići dole
grunf21
K. Srbija
K. Srbija
grunf21


Muški
Broj poruka : 169
Godina : 48
Location : Zrenjanin
Savez : K.Cp6uja
Koordinate : -33 -7
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Predlozi za poziv u savez - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za poziv u savez   Predlozi za poziv u savez - Page 2 Icon_minitimeČet Okt 18, 2007 10:21 pm

Upravo se na tome i radi, verovatno ce do sutra biti sve poznato tako da ce svi biti obavesteni.
Nazad na vrh Ići dole
makjova
K. Srbija
K. Srbija
makjova


Muški
Broj poruka : 137
Godina : 54
Location : Zrenjanin
Savez : inzenjer
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Predlozi za poziv u savez - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: VREME JE ZA VING   Predlozi za poziv u savez - Page 2 Icon_minitimePet Okt 19, 2007 12:38 am

Посто смо постигли свој максимум за грунфову амбасаду а интересовање је велико договорили смо се да оснујемо винг, то је други део насег савеза у који ће долазити нови играци а биће позвани и они нижерангирани из садашњег савеза како би се оставило просатора да они који ојачају у новом савезу преко неке квоте вероватно 200 људи, могу да пређу у главни савез. тако ће овај савез бити отворен и за нове пријеме, а ми ћемо у новом гурати доста брзо и они који пређу у њега ускоро ће стићи до квоте кад могу да пређу у матични савез. Форум нам остаје заједнички као и пијаца, а такође ћемо се помагати и у војном смислу.
Ово је добар моменат то значи да апредујемо и да смо интересантни играчима. Сви заинтересовани који желе да ми се придруже у вунигу могу да ми се јаве или преко форума или порукама у игри па ћу им послати позив за пријем у винг, такође ако знате неког ко жели да нам се придружи обавестите га да је улаз у наш савез К.Црбија преко винга К,Србија који ће се засад звати у пуном називу Краљевина Србија ред Светог Саве скраћено К,Србија.
Nazad na vrh Ići dole
madzec
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy
madzec


Muški
Broj poruka : 69
Godina : 43
Location : Orgimar
Koordinate : "Its better to burn out than fade away"
Points : 0
Datum upisa : 29.10.2007

Predlozi za poziv u savez - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za poziv u savez   Predlozi za poziv u savez - Page 2 Icon_minitimeSre Okt 31, 2007 1:02 am

Samo pitanje a sta ce biti sa nama "novajlijama" nedavno primljenim?
Mislim cemo da letimo ili kako sada ili nas selite u ving dok ne nakupimo odredjeno stanovnistva?
Nazad na vrh Ići dole
blindwitness_90
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy
blindwitness_90


Muški
Broj poruka : 71
Godina : 33
Savez : K_Srbija
Koordinate : 33/-50
Points : 0
Datum upisa : 02.11.2007

Predlozi za poziv u savez - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za poziv u savez   Predlozi za poziv u savez - Page 2 Icon_minitimeSub Dec 01, 2007 8:04 pm

E ae ako nije problem da makjova posalje poyiv stormtrooperu (57/-37)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Predlozi za poziv u savez - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za poziv u savez   Predlozi za poziv u savez - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Predlozi za poziv u savez
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» savez MF
» savez SRB.S.P.
» EMPIRE savez
» TRINI * iz savez KM_5 postaje problem
» Vesti o poziciji saveza

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kraljevina Srbija :: Kraljevina Srbija :: Ambasada/ Embassy-
Skoči na: