Kraljevina Srbija
Kraljevina Srbija
Kraljevina Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kraljevina Srbija

Sa verom u Boga, sloboda ili smrt
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Predlozi za poziv u savez

Ići dole 
+7
Aleksa
grunf21
srkeboy
makjova
CBeTA
Radovan
Sherif_Gile
11 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Sherif_Gile
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy
Sherif_Gile


Muški
Broj poruka : 38
Godina : 36
Location : Niš
Savez : K.Cp6uja
Koordinate : (-14|39)
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Predlozi za poziv u savez Empty
PočaljiNaslov: Predlozi za poziv u savez   Predlozi za poziv u savez Icon_minitimeČet Okt 11, 2007 7:19 pm

Da se ja pitam trebalo bi da pre nego što nekog pozovemo u savez ovde glasamo o tome, pa ako neko ima nešto protiv da to kaže odmah da se posle nebismo klali medjusobno


Šta mislite o tome da pošaljemo pozivnicu Crazy Horse-tu, (-15|41). On ima preko 200 stanovnika a nije niujednom savezu
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/gile_sherif
Radovan
K. Srbija
K. Srbija
Radovan


Muški
Broj poruka : 357
Godina : 33
Location : Zrenjanin, Klek
Savez : K.Srbija
Koordinate : x 17 y-47
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Predlozi za poziv u savez Empty
PočaljiNaslov: Crazy horse   Predlozi za poziv u savez Icon_minitimeČet Okt 11, 2007 9:07 pm

Mislim da sam njega vec pitao da se prikljuci ali nisam siguran jer imam brdo mailova, a oni stari mi se brisu a to je bilo pre nekoliko dana! Ili mi nije odgovorio ili mi je rekao da nece! Ali mozemo da ga smaramo... bounce
Nazad na vrh Ići dole
https://srbija.forummotion.com
CBeTA
Novi lik / The new guy
Novi lik / The new guy
CBeTA


Muški
Broj poruka : 14
Godina : 31
Location : tu i tamo...
Savez : samo skola
Koordinate : ima ga...
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Predlozi za poziv u savez Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za poziv u savez   Predlozi za poziv u savez Icon_minitimePet Okt 12, 2007 9:51 am

ja sam da se pozivaju igraci preko 15 populacije (ako takvih ima slobodnih odnosno bez saveza)
Nazad na vrh Ići dole
http://spam4life.yoo7.com
grom
Gost




Predlozi za poziv u savez Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za poziv u savez   Predlozi za poziv u savez Icon_minitimePet Okt 12, 2007 12:45 pm

Mislim da ne bi trebalo ni u kom slucaju nikog da zovemo u savez!!!
Ko hoce u savez nek posalje zahtev, pa na osnovu toga da glasamo da li da ga primimo u savez ili ne...
A ne da moljakamo svaku budalu, ipak ovaj savez nije sprdnja...

Dal ce nov clan biti onaj sa 15 ili 50 ili cak 250 stanovnika to ce mo da izglasamo na forumu...
Nazad na vrh Ići dole
makjova
K. Srbija
K. Srbija
makjova


Muški
Broj poruka : 137
Godina : 54
Location : Zrenjanin
Savez : inzenjer
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Predlozi za poziv u savez Empty
PočaljiNaslov: Da glasamo za prijem svakako   Predlozi za poziv u savez Icon_minitimePet Okt 12, 2007 1:17 pm

Radovan nek postavlja na forumu ankete za proveru raspolozenja clanstva prema svakom novom uclanjenju i to upravo kako si rekao grome, ko se sam javi i pokaze zelju da bude clan saveza.

S druge strane diplomatija je umece pregovaranja i treba neke mocne pojedince pozivati u savez bolje da su snama nego protiv nas, takod atu treba biti strpljiv i uporan, ali i dovoljno mudar da ne ispadne da nekog moljakamo ali da mu stavimo do znanja da smo zaintersovani za intezivniju saradnju. To najbolje funkcionise prepiskom po sistemu kako ti ide, treba li ti sta tu smo da ti pomognemo, pa da mu saljemo malo darova i da se potriudimo da nam forum bude zanimljiv i da se odlicno predstavljamo na drugim forumima tako da svi pozele da su sa nama.

Ima jedna anegdota koju je cinimise opisao Platon u Drzavi, prica o jednom Grku na persijskom dvoru, taj Grk ej bio izuzetno pametan covek i car ga upita vidi li on kao Grk neke dobre strane kod Persijanaca. grk odmeh poce da hvali sve dobro sto je znao o Persiji i njenom vladaru, i to je ucinio tako uspesno da se car odusevi i pozva sluge da donesu puno blaga da ga daruje u toj euforiji upita ga car "Pa dobro kad nas toliko nahvali kako smo izuzetni mozes li nesto lose reci o nama?". E tu se Grk izleti pa kako ih je lepo hvalio tako iskreno i bez suzdrzavanja poce da ih kudi iznoseci sav prljav ves koji je o njima znao ili video, car se toliko naljuti da naredi da ga pogube. Platon zavrsava recima ON JE BIO DOVOLJNO PAMETAN DA SAGLEDA PUNU ISTINU, ALI NIJE BIO MUDAR DA PRECUTI ONO STO NE TREBA DA SE KAZE!
Nazad na vrh Ići dole
Radovan
K. Srbija
K. Srbija
Radovan


Muški
Broj poruka : 357
Godina : 33
Location : Zrenjanin, Klek
Savez : K.Srbija
Koordinate : x 17 y-47
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Predlozi za poziv u savez Empty
PočaljiNaslov: E   Predlozi za poziv u savez Icon_minitimePet Okt 12, 2007 1:31 pm

Zanimljiva prica! Stvarno da te natera na razmisljanje!
Nazad na vrh Ići dole
https://srbija.forummotion.com
makjova
K. Srbija
K. Srbija
makjova


Muški
Broj poruka : 137
Godina : 54
Location : Zrenjanin
Savez : inzenjer
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Predlozi za poziv u savez Empty
PočaljiNaslov: Ako volite price na pravom ste mestu   Predlozi za poziv u savez Icon_minitimePet Okt 12, 2007 1:50 pm

Bi ce ovde jos mnogo takvih i slicnih prica jer su zivoti velikih vojskovodja bili ispunjeni velicanstvenim pricama i pricicama.

Evo jos jedne koja je delimicno iskoristena na pocetku filma 300...

Prica je naime o tome zasto se kaze Lakonski jezik (Spartanski) ili Lakonske izreke (kada sa malo reci sve kazes).

Dosli glasnici Persijskog cara da pozovu spartance na predaju i krene glasnik sa ubedjivanjem: predajte se inace ce nas vladar da podigne veliku vojsku i docice ovde da vas porobi pa da znate da AKO izgubite mi cemo opljackati vasu zemlju a vase zene ce postati nase roblje itd. I upita ih kakav je njihov odgovor? Spartanci pobise sve glasnike osim jednoga koga poslase nazad da prenese caru njihov odgovor sazet u jednoj jedinoj reci AKO!
Nazad na vrh Ići dole
Radovan
K. Srbija
K. Srbija
Radovan


Muški
Broj poruka : 357
Godina : 33
Location : Zrenjanin, Klek
Savez : K.Srbija
Koordinate : x 17 y-47
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Predlozi za poziv u savez Empty
PočaljiNaslov: Pozivi   Predlozi za poziv u savez Icon_minitimePet Okt 12, 2007 4:19 pm

Meni je najvaznije da je igrac aktivan! Jer onaj aktivan sa pop. od 10 za par dana ce pretvoriti u 70-80 ili vise! A onaj neaktivac ce ostati na istom mestu, a neko ce provaliti da je neaktivan, pa ce tog nonstop farmati!
Ako imate da predlozite neke igrace koji bi bili vredni za savez slobodno ih postujte ovde!!!
Evo vam nesto da se opustite!
/ /( . )Y( . )\ \



Malo je zgoljava, ali sta je tu je...
Nazad na vrh Ići dole
https://srbija.forummotion.com
gizmo
Gost




Predlozi za poziv u savez Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za poziv u savez   Predlozi za poziv u savez Icon_minitimePet Okt 12, 2007 8:44 pm

Tsar_Radovan ::
Mislim da sam njega vec pitao da se prikljuci ali nisam siguran jer imam brdo mailova, a oni stari mi se brisu a to je bilo pre nekoliko dana! Ili mi nije odgovorio ili mi je rekao da nece! Ali mozemo da ga smaramo... bounce
A koga cu ja farmati? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Grim_rea
Gost




Predlozi za poziv u savez Empty
PočaljiNaslov: Black adder 45-18   Predlozi za poziv u savez Icon_minitimePet Okt 12, 2007 11:03 pm

On je blizu mene i kolko znam Srbin je pa mislim da ga slobodno pozovemo u savez ako je redovan igrac. Question
Nazad na vrh Ići dole
srkeboy
Novi lik / The new guy
Novi lik / The new guy



Broj poruka : 8
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Predlozi za poziv u savez Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za poziv u savez   Predlozi za poziv u savez Icon_minitimeSub Okt 13, 2007 12:27 am

grom ::
Mislim da ne bi trebalo ni u kom slucaju nikog da zovemo u savez!!!
Ko hoce u savez nek posalje zahtev, pa na osnovu toga da glasamo da li da ga primimo u savez ili ne...
A ne da moljakamo svaku budalu, ipak ovaj savez nije sprdnja...

Dal ce nov clan biti onaj sa 15 ili 50 ili cak 250 stanovnika to ce mo da izglasamo na forumu...

i ja sam slao poruku da udjem u savez,slazem se potpuno sa gornjim postom
Nazad na vrh Ići dole
makjova
K. Srbija
K. Srbija
makjova


Muški
Broj poruka : 137
Godina : 54
Location : Zrenjanin
Savez : inzenjer
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Predlozi za poziv u savez Empty
PočaljiNaslov: Da se glasa?   Predlozi za poziv u savez Icon_minitimeSub Okt 13, 2007 1:53 am

Ako neko primi zahtev za prijem u savez neka o tome upozna Radovana pa nek radovan stavi anketu. Mislim da smo se slozili oko toga da treba da se glasa o prijemu i to ce svima biti po meri, a oni koji imaju sta dodatno da kazu o igracima o kojima se glasa neka to ucine postovima.
Nazad na vrh Ići dole
grunf21
K. Srbija
K. Srbija
grunf21


Muški
Broj poruka : 169
Godina : 48
Location : Zrenjanin
Savez : K.Cp6uja
Koordinate : -33 -7
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Predlozi za poziv u savez Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za poziv u savez   Predlozi za poziv u savez Icon_minitimeSub Okt 13, 2007 1:24 pm

Pokazalo se da je za ulazak u savez jos uvek rano postavljati bilo kakve pragove, ne mozemo o svakom igracu koji zeli u savez voditi polemike i glasati, koliko bi uopste clanova glasalo??? Niko od nas prilikom prijema nije prosao glasanje, jedino sto treba uvesti to je ispunjavanje odredjenog broja stanovnika ali za sada jos ima mesta i svi aktivni igraci su dobrodosli. Ne treba moliti nikog, svako moze razgovarati sa svojim komsijom u igri ili sa bilo kojim igracem za koga ima razloga da veruje da treba da bude u savezu.
Nazad na vrh Ići dole
makjova
K. Srbija
K. Srbija
makjova


Muški
Broj poruka : 137
Godina : 54
Location : Zrenjanin
Savez : inzenjer
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Predlozi za poziv u savez Empty
PočaljiNaslov: Tvoja je poslednja   Predlozi za poziv u savez Icon_minitimeSub Okt 13, 2007 3:09 pm

Ti si osnovao savez i sve nas primao pa prema tome tvoja je poslednja, ali ipak treba proveriti ko se prima u savez mozda ja bas tog imam ineres da napadam a mi ga primimo u savez, ili je zestoko ojadio nekog nasega pa ga sad castimo prijemom u savez. O tom mislim da treba pricati tj. da je dobro da se na forumu ipak vidi ko su kandidati za prijem u savez i da se ostavi neko vreme, dan na primer, da se cuje misljenje o njima.
Nazad na vrh Ići dole
grunf21
K. Srbija
K. Srbija
grunf21


Muški
Broj poruka : 169
Godina : 48
Location : Zrenjanin
Savez : K.Cp6uja
Koordinate : -33 -7
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Predlozi za poziv u savez Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za poziv u savez   Predlozi za poziv u savez Icon_minitimeSub Okt 13, 2007 4:18 pm

Ne, nije moja poslednja!!! Oko svega cemo se dogovarati, ali sada nam treba sto vise clanova koji ce se razvijati i biti aktivni, ukoliko neko ima problem sa nekim novim clanom neka ga iznese na forumu ili neka posalje poruku nekom od vodja, zato svako ima neko zaduzenje, problem ne moze biti taj sto je novi igrac nekome farma, ipak je interes saveza preci od interesa pojedinca, kad skupimo jos mali clanova postavicemo prag za ulazak pa ko ga ispuni moze u savez a uskoro cemo verovatno imati iogranak saveza u kome bi bili novi clanovi dok ne skupe odredjenu populaciju. Inace ako nas neko pita o ulasku u savez a mi o tome glasamo na forumu, taj do kraja dogovora moze promeniti jos tri saveza , bilo je dva slucaja kad smo uveli prag od 75 a imamo jos dosta clanova ispod 75, posto smo im odgovorili da se jave kad skupe 75, otisli su u druge saveze, dakle niko nece da ceka par dana. Resenje je u ogranku, moze ali u ogranak dok ne skupi dovoljno populacije. Izdaja saveza i uclanjenje zbog spijuniranja za druge saveze je nesto sto se ne oprasta ali se o tome i ne razgovara na forumu.
Nazad na vrh Ići dole
makjova
K. Srbija
K. Srbija
makjova


Muški
Broj poruka : 137
Godina : 54
Location : Zrenjanin
Savez : inzenjer
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Predlozi za poziv u savez Empty
PočaljiNaslov: Hocemo li da primimo Ne0   Predlozi za poziv u savez Icon_minitimePon Okt 15, 2007 9:11 am

Od pocetka igre saradjujem sa jednim momkom iz Vrsca koji studira u NS, malo sam mu pomagao i sad je zatrazio da ga primimo u savez negde je oko 850 pozicije na listi sa oko 70 stanovnika. Sta mislite o tome?
Nazad na vrh Ići dole
Aleksa
Bronzani Vitez / Bronze Knight
Bronzani Vitez / Bronze Knight
Aleksa


Muški
Broj poruka : 166
Godina : 36
Savez : K. Cp6uja
Koordinate : 2|-36
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Predlozi za poziv u savez Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za poziv u savez   Predlozi za poziv u savez Icon_minitimePon Okt 15, 2007 1:54 pm

Ja sam za! Ako ti kazes da je lik ok, onda sto da ne!
Nazad na vrh Ići dole
http://mr-cat.blogspot.com
makjova
K. Srbija
K. Srbija
makjova


Muški
Broj poruka : 137
Godina : 54
Location : Zrenjanin
Savez : inzenjer
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Predlozi za poziv u savez Empty
PočaljiNaslov: Bio je korektan   Predlozi za poziv u savez Icon_minitimePon Okt 15, 2007 2:14 pm

Saradjujemo od pocetka i evo kako mi se obratio

"Ehej komsija, jel bi bilo mesta u Vasoj alijansi za jos jednog ponosnog gala...Nadam se pozitivnom odgovoru."

Cini mi se da je lik OK, po broju clanova mi smo danas dosta brojna alijansa, neki drugi savezi ispred nas imaju manje clanova ali vecu populaciju i jaci su treba da pomazemo brze one slabije da bi ih sustigli jer tu je najveci porast populacije.
Nazad na vrh Ići dole
grunf21
K. Srbija
K. Srbija
grunf21


Muški
Broj poruka : 169
Godina : 48
Location : Zrenjanin
Savez : K.Cp6uja
Koordinate : -33 -7
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Predlozi za poziv u savez Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za poziv u savez   Predlozi za poziv u savez Icon_minitimePon Okt 15, 2007 9:29 pm

Nema problema sto se mene tice, ako ste vec saradjivali ,tim pre, posalji mu pozivnuicu ako zelis.
Nazad na vrh Ići dole
makjova
K. Srbija
K. Srbija
makjova


Muški
Broj poruka : 137
Godina : 54
Location : Zrenjanin
Savez : inzenjer
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Predlozi za poziv u savez Empty
PočaljiNaslov: Poziv poslat   Predlozi za poziv u savez Icon_minitimePon Okt 15, 2007 11:53 pm

Videcemo kakav ce biti, posalo sam mu poziv.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana
K. Srbija
K. Srbija
Ivana


Ženski
Broj poruka : 334
Godina : 35
Location : Apatin
Savez : K.Srbija
Koordinate : (21|-52)
Points : 0
Datum upisa : 14.10.2007

Predlozi za poziv u savez Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za poziv u savez   Predlozi za poziv u savez Icon_minitimeUto Okt 16, 2007 12:28 am

Zasto smo sklopili NNP sa Srbija(R) (ne znam gde se pise onaj znak uokvireno R), kad nas oni nemaju u listi?
Nazad na vrh Ići dole
cebep
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy
cebep


Broj poruka : 30
Points : 0
Datum upisa : 12.10.2007

Predlozi za poziv u savez Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za poziv u savez   Predlozi za poziv u savez Icon_minitimeUto Okt 16, 2007 7:18 am

Zelim da se zahvalim na pozivu u savez i sto sam primljen.
Ja bih ga takodje primio.
Nazad na vrh Ići dole
davidsrb
Gost




Predlozi za poziv u savez Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za poziv u savez   Predlozi za poziv u savez Icon_minitimeUto Okt 16, 2007 10:29 am

Sto da ne, ja sam za.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana
K. Srbija
K. Srbija
Ivana


Ženski
Broj poruka : 334
Godina : 35
Location : Apatin
Savez : K.Srbija
Koordinate : (21|-52)
Points : 0
Datum upisa : 14.10.2007

Predlozi za poziv u savez Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za poziv u savez   Predlozi za poziv u savez Icon_minitimeUto Okt 16, 2007 9:16 pm

Danas sam pitala 3 clana da nam se pridruze: Zuly(grad Singidunum
-36|13) 191 stanovnik, tutamuta(grad Lepse od Pariza -39|22) 208 stanovnika. Dejan(grad Bajina Basta -46|15) 183 stanovnika. Oni su jedni od retkih iz Srbije koji su na tom nivou, a nisu u nekom savezu, a izjavili su da bi im bila cast da pristupe nasem. Vecina ostalih su stranci koji ne zele da komuniciraju na drugim jezicima, ima par solera i jedan broj onih koji su igrali u jednom savezu na drugom serveru i cekaju da se ponovo okupe u istom savezu na ovom serveru. Ova trojica bi znacajno doprinela snazi naseg saveza i mislim da bi im trebalo sto pre poslati pozivnice. Savez ce biti jaci za 600 stanovnika i ponovo cemo prestici one ispred nas...
Nazad na vrh Ići dole
Ivana
K. Srbija
K. Srbija
Ivana


Ženski
Broj poruka : 334
Godina : 35
Location : Apatin
Savez : K.Srbija
Koordinate : (21|-52)
Points : 0
Datum upisa : 14.10.2007

Predlozi za poziv u savez Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za poziv u savez   Predlozi za poziv u savez Icon_minitimeUto Okt 16, 2007 10:53 pm

Jos jedan igrac je izrazio zelju da pristupi savezu. tinos(grad Konstantinopolj 0|-26) 190 stanovnika. Sa tom cetvoricom imali bi skoro 800 stanovnika vise...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Predlozi za poziv u savez Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za poziv u savez   Predlozi za poziv u savez Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Predlozi za poziv u savez
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» savez MF
» savez SRB.S.P.
» EMPIRE savez
» Vesti o poziciji saveza
» TRINI * iz savez KM_5 postaje problem

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kraljevina Srbija :: Kraljevina Srbija :: Ambasada/ Embassy-
Skoči na: