Kraljevina Srbija
Kraljevina Srbija
Kraljevina Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kraljevina Srbija

Sa verom u Boga, sloboda ili smrt
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 TRINI * iz savez KM_5 postaje problem

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
maximus_ns
Novi lik / The new guy
Novi lik / The new guy
maximus_ns


Broj poruka : 23
Godina : 41
Points : 0
Datum upisa : 30.10.2007

TRINI * iz savez KM_5 postaje problem Empty
PočaljiNaslov: TRINI * iz savez KM_5 postaje problem   TRINI * iz savez KM_5 postaje problem Icon_minitimeNed Dec 02, 2007 11:36 pm

Juce me je trini iz svog sel Djerdap (3|35) 7 napala katapultovima i ovnovima i batinarima i razvalila me od zivota, trebace mi 2 nedelje da se oporavim. Ovo polako postaje problem, mislim da ce cesce da me napada, jos jedan ovakav napad i moci cu da obrisem nalog. Juce sam se logovao tek posle ovih napada tako da nisam mogao da reagujem i trazim pomoc. Takodje me napadala u razmaku od 2-3 dana u proteklih mesec dana iz sela Sram (6|44) koje je u mojoj neposrednoj blizini, tako da nisam stizao da razvijem vise od 15 odbrambenih jedinica tako da sam resurse koncentrisao u izgradnju kasarne ne bi lih stigao da u razmacima od njenih napada napravim vise odbrambenih jedinica. Posto sam napravio 6 sklonista jako retko je ikad uspela da u proteklih mesec dana uzme neku sicu od resursa. Mislim da ju je to iznerviralo sto se njena vojska vracala praznih ruku tako da je odlucila da me eleminise.

Pokusacu da se vratim u igru ali bice tesko, da li jos neko ima problema sa ovim igrachem? i sta dalje da radim?
Nazad na vrh Ići dole
Ivana
K. Srbija
K. Srbija
Ivana


Ženski
Broj poruka : 334
Godina : 35
Location : Apatin
Savez : K.Srbija
Koordinate : (21|-52)
Points : 0
Datum upisa : 14.10.2007

TRINI * iz savez KM_5 postaje problem Empty
PočaljiNaslov: Re: TRINI * iz savez KM_5 postaje problem   TRINI * iz savez KM_5 postaje problem Icon_minitimePon Dec 03, 2007 2:24 am

rekla sam vec da se na forumu ne obracate za pomoc vec generalima i to samo ako trpite napade katapultima. Od pljcki i obicnih napada se mozete odbraniti tako da vam nijedan vojnik ne pogine i nijedan resurs da ne izgubite...
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




TRINI * iz savez KM_5 postaje problem Empty
PočaljiNaslov: Re: TRINI * iz savez KM_5 postaje problem   TRINI * iz savez KM_5 postaje problem Icon_minitimePon Dec 03, 2007 9:59 pm

btw... koliko znam sad bi trebalo da imamo saradnju sa tim savezom... trebalo bi da se ti napadi reshe pm-ovima a ne odbranom
Nazad na vrh Ići dole
Ivana
K. Srbija
K. Srbija
Ivana


Ženski
Broj poruka : 334
Godina : 35
Location : Apatin
Savez : K.Srbija
Koordinate : (21|-52)
Points : 0
Datum upisa : 14.10.2007

TRINI * iz savez KM_5 postaje problem Empty
PočaljiNaslov: Re: TRINI * iz savez KM_5 postaje problem   TRINI * iz savez KM_5 postaje problem Icon_minitimePon Dec 03, 2007 10:31 pm

da li te jos napada?
Nazad na vrh Ići dole
maximus_ns
Novi lik / The new guy
Novi lik / The new guy
maximus_ns


Broj poruka : 23
Godina : 41
Points : 0
Datum upisa : 30.10.2007

TRINI * iz savez KM_5 postaje problem Empty
PočaljiNaslov: Re: TRINI * iz savez KM_5 postaje problem   TRINI * iz savez KM_5 postaje problem Icon_minitimeUto Dec 04, 2007 2:56 am

Да се разумемо нисам тражио помоћ, више ме је интересовало дал још неко
има проблем са дотичном. За сада је ок, послао сам јој поруку, видећемо
у пар дана дал ју је примила к знању или не. А ако буде послала још
један онакав напад џаба ми помоћ јер у року од 15 мин не може нико жив
да реагује нити да пошаље помоћ.

Толико за сада
Nazad na vrh Ići dole
Ivana
K. Srbija
K. Srbija
Ivana


Ženski
Broj poruka : 334
Godina : 35
Location : Apatin
Savez : K.Srbija
Koordinate : (21|-52)
Points : 0
Datum upisa : 14.10.2007

TRINI * iz savez KM_5 postaje problem Empty
PočaljiNaslov: Re: TRINI * iz savez KM_5 postaje problem   TRINI * iz savez KM_5 postaje problem Icon_minitimeUto Dec 04, 2007 12:36 pm

Mi sa njima imamo saradnju od pre neki dan. Jel citas ti uopste u profilu saveza s kim imamo saradnju i paktove?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





TRINI * iz savez KM_5 postaje problem Empty
PočaljiNaslov: Re: TRINI * iz savez KM_5 postaje problem   TRINI * iz savez KM_5 postaje problem Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
TRINI * iz savez KM_5 postaje problem
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» savez SRB.S.P.
» savez MF
» EMPIRE savez
» Predlozi za poziv u savez
» Vesti o poziciji saveza

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kraljevina Srbija :: Kraljevina Srbija :: Napadi / Offence-
Skoči na: