Kraljevina Srbija
Kraljevina Srbija
Kraljevina Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kraljevina Srbija

Sa verom u Boga, sloboda ili smrt
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Ko zeli da bude aktivan clan saveza?

Ići dole 
+18
blindwitness_90
Belfegor
Sinisa
cebep
Nislija
Kiza
nightwalker
Gwoq
kesa
Sherif_Gile
Aleksa
makjova
miki75
Biskvit
pidikanac
jana
slobodan_ns
grunf21
22 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Guest
Gost




Ko zeli da bude aktivan clan saveza? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko zeli da bude aktivan clan saveza?   Ko zeli da bude aktivan clan saveza? - Page 2 Icon_minitimePet Dec 14, 2007 5:20 pm

sitera imam, vojske imam, ali dosad sto je traena pomoc je bila na 12 i vise sati udaljenosti, tako da nije imalo smisla ni slati...ako nekome bude bas jako trebala pomoc, rado cu je poslati. isto vazi i za resurse
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Ko zeli da bude aktivan clan saveza? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko zeli da bude aktivan clan saveza?   Ko zeli da bude aktivan clan saveza? - Page 2 Icon_minitimePet Dec 14, 2007 7:04 pm

ni ja nemam sitera ali sam cesto aktivan tako da mi ni ne treba, al posto tesko da moze da skodi ja cu da ponudim uzajmno sitovanje OPTIMUSU i FICI iz BLOKA 38 ja mislim, posto su mi oni prve komsije, mislim da je to najbolja opcija da ti siter bude clan saveza udaljen od tebe na 5 min, pa ako citaju ovo nek se jave a ako ne citaju izbacite ih iz saveza xaxaxaxaxa.....

a sto se tice vojske, izgleda da ja zivim na nekom mirnom kraju mapu jer me niko nikad nije napao a isto tako ni moje komsije u drugim savezima sa kojima svima imam dogovor o uzajamnoj odbrani tokom nekog napada tako da za sada samo stancujem vojsku i imam je skoro oko 50% u odnosu na populaciju...... e sad sa druge strane losa strana toga je sto sam bas bas daleko od svih sela kojima je bila potrebna pomoc, preko 18 sati, tako da do sada nisam bio od neke pomoci, al ako neko ima neki problem tu u 'kraju', moze racunati na mene.....
Nazad na vrh Ići dole
Belfegor
Bronzani Vitez / Bronze Knight
Bronzani Vitez / Bronze Knight
Belfegor


Broj poruka : 189
Points : 0
Datum upisa : 18.10.2007

Ko zeli da bude aktivan clan saveza? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko zeli da bude aktivan clan saveza?   Ko zeli da bude aktivan clan saveza? - Page 2 Icon_minitimeSub Dec 15, 2007 12:17 am

igram vikendom veoma cesto, vise nego cesto. preko nedelje nemogu, od ponedeljka do petka, tj logujem se ponekad, jedamput dnevno a nekad ne stignem ni toliko. zelim da budem deo saveza i dugo sam u njemu, a sad je sve zanimljivije. treba mi siter, pored radovana jos jedan, takodje prijavljujem se za sitovanje kome odgovaraju moji termini. vojsku imam ali sva je kod zokiofija, jer je u izgradnji...
Nazad na vrh Ići dole
blindwitness_90
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy
blindwitness_90


Muški
Broj poruka : 71
Godina : 33
Savez : K_Srbija
Koordinate : 33/-50
Points : 0
Datum upisa : 02.11.2007

Ko zeli da bude aktivan clan saveza? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko zeli da bude aktivan clan saveza?   Ko zeli da bude aktivan clan saveza? - Page 2 Icon_minitimeSub Dec 15, 2007 2:09 am

Sa svime se slazem, ali ne bih postavljao sittera sebi, jer... nije mi potreban!
A i ne volim da mi neko sittuje account!
Mada smatram da sam dosta aktivan, saljem vojsku.... u top 10 sam u wingu....
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Ko zeli da bude aktivan clan saveza? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko zeli da bude aktivan clan saveza?   Ko zeli da bude aktivan clan saveza? - Page 2 Icon_minitimeSub Dec 15, 2007 5:02 am

logujem se dosta chesto... imam 2 sitera i obojica nisu iz ovog saveza(iz saveza -BIA- su, sa kojima smo u pon-u) i obojici sam ja siter i obojica su mi ortaci vetj 12 godina... tako da nemajte brige oko toga... ako zaratimo sluichajno sa njima iskljuchitju sitovanje...

...btw... u zadnje vreme sam se neshto smorio i olenjio ... nisam poslao napad ima nedelju dana... mozda mi dune pa uskoro batalim igru i dam nekom acc...
Nazad na vrh Ići dole
blanco
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy



Broj poruka : 67
Points : 0
Datum upisa : 20.11.2007

Ko zeli da bude aktivan clan saveza? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko zeli da bude aktivan clan saveza?   Ko zeli da bude aktivan clan saveza? - Page 2 Icon_minitimeSub Dec 15, 2007 2:20 pm

1. i 2. ma jas manje vise stalno online, osim kad spavam
3. sad cu da krenem da pravim pretorijance
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Ko zeli da bude aktivan clan saveza? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko zeli da bude aktivan clan saveza?   Ko zeli da bude aktivan clan saveza? - Page 2 Icon_minitimeSub Dec 15, 2007 10:09 pm

ostavljam post ovde
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Ko zeli da bude aktivan clan saveza? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko zeli da bude aktivan clan saveza?   Ko zeli da bude aktivan clan saveza? - Page 2 Icon_minitimePon Dec 17, 2007 10:35 pm

kad smo vec kod sitera, ne znam dal ima tema o tome ili ja ne mogu da je nadjem pa cu morati ovde posto je hitno..... kako da neko nekom postane siter?? gde je uopste ta opcija??
Nazad na vrh Ići dole
Ivana
K. Srbija
K. Srbija
Ivana


Ženski
Broj poruka : 334
Godina : 35
Location : Apatin
Savez : K.Srbija
Koordinate : (21|-52)
Points : 0
Datum upisa : 14.10.2007

Ko zeli da bude aktivan clan saveza? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko zeli da bude aktivan clan saveza?   Ko zeli da bude aktivan clan saveza? - Page 2 Icon_minitimePon Dec 17, 2007 11:48 pm

Ides na profil(gore levo) pa na nalog i tu imas mogucnost da nekog upises kao sitera.
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Ko zeli da bude aktivan clan saveza? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko zeli da bude aktivan clan saveza?   Ko zeli da bude aktivan clan saveza? - Page 2 Icon_minitimeUto Dec 18, 2007 12:02 am

evo sitovali smo se ja i komsija opt1mus.....
Nazad na vrh Ići dole
kica
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy



Muški
Broj poruka : 38
Godina : 55
Savez : k.srbija
Koordinate : 25 -50
Points : 0
Datum upisa : 29.10.2007

Ko zeli da bude aktivan clan saveza? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko zeli da bude aktivan clan saveza?   Ko zeli da bude aktivan clan saveza? - Page 2 Icon_minitimeSre Dec 19, 2007 3:47 am

Ko zeli da bude aktivan clan saveza? - Page 2 134741 da i ja kazem koju.fanfon mi je siter;mogu da budem siter kome je potrebno .provodim dosta slobodnog vremena na travujanu,ali vojske odbrambene retko imam u selu , mahom su u drugim selima kao pomoc.pozdrav


ZIVELA SRBIJA
Nazad na vrh Ići dole
ciribiribela
Novi lik / The new guy
Novi lik / The new guy



Ženski
Broj poruka : 2
Godina : 41
Location : Beograd
Savez : K.Srbija
Koordinate : 18,-63
Points : 0
Datum upisa : 18.01.2008

Ko zeli da bude aktivan clan saveza? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko zeli da bude aktivan clan saveza?   Ko zeli da bude aktivan clan saveza? - Page 2 Icon_minitimePet Jan 18, 2008 12:45 pm

Stalno sam na netu,tako da mi siter u principu nije potreban Ko zeli da bude aktivan clan saveza? - Page 2 949219 Mada,posto sam sa zakasnjenjem shvatila da se ne moze opstati bez vojske,bilo bi mi drago da se neko od iskusnijih igraca javi putem IGM,da ga stavim za sittera barem privremeno,ne bi li me uputio kako da razvijam selo da bolje funkcionise....Unapred hvala!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ko zeli da bude aktivan clan saveza? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko zeli da bude aktivan clan saveza?   Ko zeli da bude aktivan clan saveza? - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ko zeli da bude aktivan clan saveza?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» ovaj kaze da je u ratu s nama
» Kako proveriti da li je neko aktivan???
» Svecana pesma saveza
» TRGOVINA da bude na naslovnoj strani
» napustanje saveza II

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kraljevina Srbija :: Kraljevina Srbija :: Politika saveza / Politics of our alliance-
Skoči na: