Kraljevina Srbija
Kraljevina Srbija
Kraljevina Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kraljevina Srbija

Sa verom u Boga, sloboda ili smrt
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Ko zeli da bude aktivan clan saveza?

Ići dole 
+18
blindwitness_90
Belfegor
Sinisa
cebep
Nislija
Kiza
nightwalker
Gwoq
kesa
Sherif_Gile
Aleksa
makjova
miki75
Biskvit
pidikanac
jana
slobodan_ns
grunf21
22 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
grunf21
K. Srbija
K. Srbija
grunf21


Muški
Broj poruka : 169
Godina : 48
Location : Zrenjanin
Savez : K.Cp6uja
Koordinate : -33 -7
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Ko zeli da bude aktivan clan saveza? Empty
PočaljiNaslov: Ko zeli da bude aktivan clan saveza?   Ko zeli da bude aktivan clan saveza? Icon_minitimeČet Dec 13, 2007 11:39 pm

Svi koji misle redovno da igraju i da budu aktivni clanovi saveza neka u narednih 48 h ostave post ovde.
Svako ko prihvati mora :
1. Obezbediti barem jednog sitera iz saveza, ako niste u mogucnosti odvojiti malo vremena neka siter cuva vas nalog.
2. Biti aktivan jer se crvena tacka vise nece tolerisati, kao ni tri zute, takav clan ce odmah biti izbacen ili ce ostati u savezu kao nasa farma!
3. Mora postovati pravilo o 10% odbrambene vojske i mora ih slati kao pomoc u vreme koje je naznaceno.

Svako krsenje pravila sankcionisace se izbacivanjem iz saveza i farmanjem od strane clanova saveza.
`Ciscenje` saveza ima za cilj da osatnu samo clanovi kojima je stalo do traviana i zele da igraju a ne da su samo formalno tu ali ne cine nista i zauzimaju mesto nekome ko je aktivniji.
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Ko zeli da bude aktivan clan saveza? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko zeli da bude aktivan clan saveza?   Ko zeli da bude aktivan clan saveza? Icon_minitimePet Dec 14, 2007 12:00 am

1.s obzirom da moj post u kojem trazim sitera stoji 20 dana a da se niko nije ponudio nasao sam sitera iz drugog saveza
2.odbrambene vojske imam u vrijednosti  70% svoje populacije, a sto se tice slanja samo bih predlozio da se odredi neko vrijeme nakon koga povlacimo vojsku ako do napada ne dodje
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Ko zeli da bude aktivan clan saveza? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko zeli da bude aktivan clan saveza?   Ko zeli da bude aktivan clan saveza? Icon_minitimePet Dec 14, 2007 12:17 am

cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
slobodan_ns
Stitonosa / Squire
Stitonosa / Squire
slobodan_ns


Muški
Broj poruka : 97
Godina : 39
Savez : К.Србија
Koordinate : (-26, -50)
Points : 0
Datum upisa : 25.10.2007

Ko zeli da bude aktivan clan saveza? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko zeli da bude aktivan clan saveza?   Ko zeli da bude aktivan clan saveza? Icon_minitimePet Dec 14, 2007 12:21 am

како не испуњавам правило бр.1 а постоји могућност да ћу бити јако заузет наредних месец дана замолио бих играче који већ нису распродати као чувари налога да ми се јаве...нема пуно посла чишћење штале, утоварање кукуруза, резање дрва... Smile плата по договору Ko zeli da bude aktivan clan saveza? 92767
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Ko zeli da bude aktivan clan saveza? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko zeli da bude aktivan clan saveza?   Ko zeli da bude aktivan clan saveza? Icon_minitimePet Dec 14, 2007 12:23 am

Hocu da budem aktivan clan saveza, i nemam sitera, a i nikada nisam imao zutu tacku tako da...! Ivana i ja smo najaktivniji clanovi saveza! Ako nesto treba, napisi na travianu!
Nazad na vrh Ići dole
jana
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy



Ženski
Broj poruka : 59
Godina : 43
Savez : K.Cp6uja
Koordinate : (34/-50)
Points : 0
Datum upisa : 21.10.2007

Ko zeli da bude aktivan clan saveza? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko zeli da bude aktivan clan saveza?   Ko zeli da bude aktivan clan saveza? Icon_minitimePet Dec 14, 2007 12:28 am

Ako moze bez ciscenja stale, ja se javljam za sittera. Usput, potreban je i meni jedan Ko zeli da bude aktivan clan saveza? 322994
Nazad na vrh Ići dole
pidikanac
Novi lik / The new guy
Novi lik / The new guy



Broj poruka : 9
Points : 0
Datum upisa : 31.10.2007

Ko zeli da bude aktivan clan saveza? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko zeli da bude aktivan clan saveza?   Ko zeli da bude aktivan clan saveza? Icon_minitimePet Dec 14, 2007 12:28 am

Jedino sam trenutno slab sa vojskom, jedva je imam,....tek se razvijam
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Ko zeli da bude aktivan clan saveza? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko zeli da bude aktivan clan saveza?   Ko zeli da bude aktivan clan saveza? Icon_minitimePet Dec 14, 2007 12:37 am

1. evo samo da objavim konkurs za sitera Very Happy
, s` obzirom da ne mogu ceo dan da pratim traviana (obaveze, posao
itd...), zamolio bih da mi se jave clanovi koji su zainteresovani za
ovakvu ulogu. zlocko78@yahoo.com
2. ovu tacku dnevnog reda ispunjavam
3. kao i ovu
Nazad na vrh Ići dole
Biskvit
Stitonosa / Squire
Stitonosa / Squire
Biskvit


Muški
Broj poruka : 97
Godina : 35
Location : NBG
Savez : K.Cp6uja
Koordinate : x -20 y -47
Points : 0
Datum upisa : 30.10.2007

Ko zeli da bude aktivan clan saveza? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko zeli da bude aktivan clan saveza?   Ko zeli da bude aktivan clan saveza? Icon_minitimePet Dec 14, 2007 12:51 am

sve je tu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
miki75
Novi lik / The new guy
Novi lik / The new guy
miki75


Muški
Broj poruka : 19
Godina : 48
Location : Nis
Savez : K.Srbija
Koordinate : -49/-23
Points : 0
Datum upisa : 22.11.2007

Ko zeli da bude aktivan clan saveza? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko zeli da bude aktivan clan saveza?   Ko zeli da bude aktivan clan saveza? Icon_minitimePet Dec 14, 2007 12:52 am

Javljam se i ja lol!
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Ko zeli da bude aktivan clan saveza? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko zeli da bude aktivan clan saveza?   Ko zeli da bude aktivan clan saveza? Icon_minitimePet Dec 14, 2007 1:05 am

Imam sitera iz saveza (radimo obostrano), a imam i laptop tako da ni putovanja nisu problem
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Ko zeli da bude aktivan clan saveza? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko zeli da bude aktivan clan saveza?   Ko zeli da bude aktivan clan saveza? Icon_minitimePet Dec 14, 2007 1:26 am

Ja ispunjavam skoro sve uslove.24h sam kuci i aktivan sam i nije mi potreban siter,jedino sa vojskom ne mogu uvek da postignem da posaljem jer su mi njive u ekspanziji,ali ubrzo cu i to srediti.
Ovo isto vazi i za naseg clana saveza Dullaya,kome sam sitter i takodje mu je nalog aktivan non stop.
Znaci Dullaya i Morikone,tu smo,sto se jel te i da proveriti po tome kako napredujemo,kojom brzinom.
Dullaya u savezu a ja u wingu non stop aktivni.zop svima i podrzavam cistaljku,krajnje je vreme bilo.
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Ko zeli da bude aktivan clan saveza? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko zeli da bude aktivan clan saveza?   Ko zeli da bude aktivan clan saveza? Icon_minitimePet Dec 14, 2007 1:32 am

Ko zeli da bude aktivan clan saveza? 571304
Nazad na vrh Ići dole
makjova
K. Srbija
K. Srbija
makjova


Muški
Broj poruka : 137
Godina : 54
Location : Zrenjanin
Savez : inzenjer
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Ko zeli da bude aktivan clan saveza? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko zeli da bude aktivan clan saveza?   Ko zeli da bude aktivan clan saveza? Icon_minitimePet Dec 14, 2007 1:41 am

situjem kirbija
igram aktivno
imam sitera flash007
siter sam i sakeli (kad stignem)
Nazad na vrh Ići dole
Aleksa
Bronzani Vitez / Bronze Knight
Bronzani Vitez / Bronze Knight
Aleksa


Muški
Broj poruka : 166
Godina : 36
Savez : K. Cp6uja
Koordinate : 2|-36
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Ko zeli da bude aktivan clan saveza? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko zeli da bude aktivan clan saveza?   Ko zeli da bude aktivan clan saveza? Icon_minitimePet Dec 14, 2007 1:56 am

Zelim da ostanem Very Happy

Treba mi siter, mogu nekom da budem siter Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://mr-cat.blogspot.com
Sherif_Gile
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy
Sherif_Gile


Muški
Broj poruka : 38
Godina : 36
Location : Niš
Savez : K.Cp6uja
Koordinate : (-14|39)
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Ko zeli da bude aktivan clan saveza? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko zeli da bude aktivan clan saveza?   Ko zeli da bude aktivan clan saveza? Icon_minitimePet Dec 14, 2007 2:07 am

1.Sitera nemam, ali mi ne treba pošto sam po ceo dan na netu
2.Pogledati tačku 1
3.Poslednjih par dana mi vojska ne traje duže od 5-6 sati tako da u skorije vreme neću imati šta da šaljem Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/gile_sherif
kesa
Novi lik / The new guy
Novi lik / The new guy



Muški
Broj poruka : 11
Godina : 46
Savez : K.Srbija
Koordinate : 16,54
Points : 0
Datum upisa : 13.12.2007

Ko zeli da bude aktivan clan saveza? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko zeli da bude aktivan clan saveza?   Ko zeli da bude aktivan clan saveza? Icon_minitimePet Dec 14, 2007 2:28 am

I ja zelim da budem aktivan clan saveza,sve ispunjavam osim sto nemam sitera. Ko zeli da bude aktivan clan saveza? 580185
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Ko zeli da bude aktivan clan saveza? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko zeli da bude aktivan clan saveza?   Ko zeli da bude aktivan clan saveza? Icon_minitimePet Dec 14, 2007 2:34 am

Tu sam i aktivan redovno
Nazad na vrh Ići dole
Gwoq
Novi lik / The new guy
Novi lik / The new guy
Gwoq


Muški
Broj poruka : 11
Godina : 35
Savez : K_Cp6uja - Краљевина Срб
Koordinate : -42/-52
Points : 0
Datum upisa : 30.11.2007

Ko zeli da bude aktivan clan saveza? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko zeli da bude aktivan clan saveza?   Ko zeli da bude aktivan clan saveza? Icon_minitimePet Dec 14, 2007 4:32 am

siter mi nije potreban posto sam 24h online,nadjem nekad vremena da i odspavam koji minut,nikakvu tacku nikad nisam dobio,niti cu Smile 10% odbrambene vojske imam,samo je problem sto sam nekad previse udaljen od mesta zlocina,da bih je poslao kao pomoc treba mi ponekad i preko 10 sati
Nazad na vrh Ići dole
nightwalker
Novi lik / The new guy
Novi lik / The new guy
nightwalker


Ženski
Broj poruka : 22
Godina : 41
Savez : К. Србија
Koordinate : 20 -47
Points : 0
Datum upisa : 04.11.2007

Ko zeli da bude aktivan clan saveza? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko zeli da bude aktivan clan saveza?   Ko zeli da bude aktivan clan saveza? Icon_minitimePet Dec 14, 2007 4:43 am

Nemam sitera, nije mi potreban, poshto smo na ovom nalogu sestra i ja. Zutu tachku iz istog razloga nemam, niti cu je imati. Vojsku sam nedavno izgradila tako da cu od sada slati pomoc kome treba ako moze da stigne u odgovarajucem roku. Pozdrav Smile
Nazad na vrh Ići dole
Kiza
Novi lik / The new guy
Novi lik / The new guy



Muški
Broj poruka : 1
Godina : 50
Savez : K.Srbija
Koordinate : 37/55
Points : 0
Datum upisa : 13.12.2007

Ko zeli da bude aktivan clan saveza? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko zeli da bude aktivan clan saveza?   Ko zeli da bude aktivan clan saveza? Icon_minitimePet Dec 14, 2007 5:01 am

Meni treba siter a i ja mogu biti nekom ko to zeli.
Samo da dodam da nije fer prema savezu da neko ima sitera iz drugog saveza.
Ne treba da pominjem koja se steta moze naneti.
Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Nislija
Novi lik / The new guy
Novi lik / The new guy
Nislija


Muški
Broj poruka : 6
Godina : 39
Savez : K.Cp6uja
Koordinate : 52|28, 58|20
Points : 0
Datum upisa : 19.10.2007

Ko zeli da bude aktivan clan saveza? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko zeli da bude aktivan clan saveza?   Ko zeli da bude aktivan clan saveza? Icon_minitimePet Dec 14, 2007 6:21 am

Ni meni siter ne treba, stalno sam na netu. 
Odbrambene vojske za slanje drugima imam vise od ovih 10%, i saljem ih uvek kada mogu da stignu do naznacenog vremena.
Nikad nisam imao ni zutu tacku, tako da sam i sa tim ok.
Nazad na vrh Ići dole
cebep
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy
cebep


Broj poruka : 30
Points : 0
Datum upisa : 12.10.2007

Ko zeli da bude aktivan clan saveza? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko zeli da bude aktivan clan saveza?   Ko zeli da bude aktivan clan saveza? Icon_minitimePet Dec 14, 2007 8:18 am

Na netu sam non stop, provjerim u toku dana par puta i pored obaveza da li mi selo napreduje i sve ostalo sto ide uz to. Vojske imam, saljem i vise od 10% moje populacije. Nevjerujem da bi mogoa da budem nekom siter jer bas nemam toliko vremena nazalost. Mozda tamo u Januaru ali sada jenostavno nemam vremena i necu da se vatim posla koji nemogu da uradim valjano sto bi naskodilo savezu i meni i drugom igracu.

pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Sinisa
K. Srbija
K. Srbija



Broj poruka : 27
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Ko zeli da bude aktivan clan saveza? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko zeli da bude aktivan clan saveza?   Ko zeli da bude aktivan clan saveza? Icon_minitimePet Dec 14, 2007 10:39 am

Siter sam deji
igram aktivno svaki dan
imam gomilu vojske kod raznih clanova saveza
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Ko zeli da bude aktivan clan saveza? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko zeli da bude aktivan clan saveza?   Ko zeli da bude aktivan clan saveza? Icon_minitimePet Dec 14, 2007 3:01 pm

Cesto igram. Ako mi se desi da ponekad dobijem zutu tacku to je slucajno ili nisam stigao. Mogu da budem siter kome treba. lol!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ko zeli da bude aktivan clan saveza? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko zeli da bude aktivan clan saveza?   Ko zeli da bude aktivan clan saveza? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ko zeli da bude aktivan clan saveza?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» ovaj kaze da je u ratu s nama
» Kako proveriti da li je neko aktivan???
» Svecana pesma saveza
» TRGOVINA da bude na naslovnoj strani
» napustanje saveza II

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kraljevina Srbija :: Kraljevina Srbija :: Politika saveza / Politics of our alliance-
Skoči na: