Kraljevina Srbija
Kraljevina Srbija
Kraljevina Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kraljevina Srbija

Sa verom u Boga, sloboda ili smrt
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Svecana pesma saveza

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
makjova
K. Srbija
K. Srbija
makjova


Muški
Broj poruka : 137
Godina : 54
Location : Zrenjanin
Savez : inzenjer
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Svecana pesma saveza Empty
PočaljiNaslov: Svecana pesma saveza   Svecana pesma saveza Icon_minitimeUto Okt 09, 2007 8:10 pm

Svaki savez ima svoju svecanu pesmu, a vojni savezi koracnice, pa bi ovaj topik trebao da posluzi da pokusamo da napisemo koracnice ili himnu za nas savez. Svi predlozi dolaze u obzir, pa ukljucite mastu....
Nazad na vrh Ići dole
makjova
K. Srbija
K. Srbija
makjova


Muški
Broj poruka : 137
Godina : 54
Location : Zrenjanin
Savez : inzenjer
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Svecana pesma saveza Empty
PočaljiNaslov: Moj predlog koracnice   Svecana pesma saveza Icon_minitimeUto Okt 09, 2007 8:11 pm

ЖИВЕЛА СРБИЈА

Ходамо стазама славе
На путу у љути бој
Препреке пашће пред тобом
Кад ступиш са нама у строј.

Од свега нама си дража
Звезда нам водиља
Савезу кличемо своме
ЖИВЕЛА СРБИЈА!

Носимо барјаке славе
Краљевства нашега стег
Збијамо редове своје
И чврсто стишћемо пест.

Од свега нама си дража
Звезда нам водиља
Савезу кличемо своме
ЖИВЕЛА СРБИЈА!
Nazad na vrh Ići dole
Grim_rea
Gost




Svecana pesma saveza Empty
PočaljiNaslov: Re: Svecana pesma saveza   Svecana pesma saveza Icon_minitimeUto Okt 09, 2007 10:49 pm

Uzmi himnu kraljevine srbije Boze pravde i izmenis je (malo) i tu izmenjenu pesmu pomesas sa tvojom! afro
Nazad na vrh Ići dole
makjova
K. Srbija
K. Srbija
makjova


Muški
Broj poruka : 137
Godina : 54
Location : Zrenjanin
Savez : inzenjer
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Svecana pesma saveza Empty
PočaljiNaslov: Moja pesma je vise koracnica   Svecana pesma saveza Icon_minitimeSre Okt 10, 2007 12:26 am

Posto sam napisao dosta pesama za jednu ZR rok grupu, par su cak hitovi popu pesme KO SI STVARNO TI koja se dosta vrtela na RTV mislim da mogu da kazem da nisam pisao himnu vec koracnicu, ima dosta razlike, melodijski je potpuno drugacija, BOZE PRAVDE je sjajna svecana pesma, prava himna, i tesko ju je ukomponovati u koracnicu, ali se slazem da se delovi teksta mogu obraditi da dobijes pesmu koju vojska moze da peva dok u korak marsira. Na himni se stoji mirno, a uz koracnice marsira, melodije koracnica su jednostavne i borbene, a himne su nekako uzvisene i produhovljene. Koji biste vi deo himne Boze pravde iskoristili za koracnicu, potpuno se slazem da je ona tekstualno izuzetna narocito u svom refrenu kojim se nacija moli bogu za pomoc i spasenje, sjajan deo pesme rado bih ukrao njegov deo ali samo ako to i drugi odobravaju....
Nazad na vrh Ići dole
Grim_rea
Gost




Svecana pesma saveza Empty
PočaljiNaslov: !!!   Svecana pesma saveza Icon_minitimeSre Okt 10, 2007 10:44 pm

Mislim da uz ove prepravke bolje zvuci? rabbit

ЖИВЕЛА СРБИЈА!!!

Ходамо стазама славе,
на путу у љутити бој.
Препреке пашће пред тобом
кад ступиш са нама у строј.

Од свега нама си дража
звезда нам водиља ти,
Савезу кличемо своме
краљевино срба наших
ЖИВЕЛА ТИ!!!

Носимо барјаке славе
Краљевства нашега стег.
Збијамо редове своје
чврсто стаћемо у пест .

Од свега нама си дража
звезда нам водиља ти.
краљевино срба наших
ЖИВЕЛА ТИ!!!
Nazad na vrh Ići dole
Grim_rea
Gost




Svecana pesma saveza Empty
PočaljiNaslov: !!!   Svecana pesma saveza Icon_minitimeSre Okt 10, 2007 10:46 pm

Mislim da uz ove prepravke bolje zvuci? rabbit

ЖИВЕЛА СРБИЈА!!!

Ходамо стазама славе,
на путу у љутити бој.
Препреке пашће пред тобом
кад ступиш са нама у строј.

Од свега нама си дража
звезда нам водиља ти.
краљевино срба свих
ДУГО ЋЕШ ЖИВЕТИ!!!

Носимо барјаке славе
Краљевства нашега стег.
Збијамо редове своје
чврсто стаћемо у пест .

Од свега нама си дража
звезда нам водиља ти.
краљевино срба свих
ДУГО ЋЕШ ЖИВЕТИ!!!


Poslednji izmenio dana Čet Okt 11, 2007 5:13 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
makjova
K. Srbija
K. Srbija
makjova


Muški
Broj poruka : 137
Godina : 54
Location : Zrenjanin
Savez : inzenjer
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Svecana pesma saveza Empty
PočaljiNaslov: Re: Svecana pesma saveza   Svecana pesma saveza Icon_minitimeSre Okt 10, 2007 11:06 pm

Ideja nije losa ali metrika je teska da bi bila koracnica

tvoj predlog refrena

Од свега нама си дража
звезда нам водиља ти.
краљевино срба наших
ЖИВЕЛА ТИ!!!

mogao bi da zvuci na primer

Од свега нама си дража
звезда нам водиља ти.
краљевино срба свих
дуго ћеш живети!
Nazad na vrh Ići dole
Grim_rea
Gost




Svecana pesma saveza Empty
PočaljiNaslov: Re: Svecana pesma saveza   Svecana pesma saveza Icon_minitimeČet Okt 11, 2007 5:10 pm

To je bolje. I meni se nije svidelo.
Nazad na vrh Ići dole
Sherif_Gile
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy
Sherif_Gile


Muški
Broj poruka : 38
Godina : 36
Location : Niš
Savez : K.Cp6uja
Koordinate : (-14|39)
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Svecana pesma saveza Empty
PočaljiNaslov: Re: Svecana pesma saveza   Svecana pesma saveza Icon_minitimeČet Okt 11, 2007 5:35 pm

Koj će nam djavo pesma?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/gile_sherif
makjova
K. Srbija
K. Srbija
makjova


Muški
Broj poruka : 137
Godina : 54
Location : Zrenjanin
Savez : inzenjer
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Svecana pesma saveza Empty
PočaljiNaslov: Koliko stvarno dozivljavamo igru   Svecana pesma saveza Icon_minitimeČet Okt 11, 2007 8:33 pm

Da Gile, postavljas dobro pitanje, "Sta ce nam pesma?" Mogao si da me pitas i treba li nam ratna zastav i grb i ja bih ti odgovorio da treba jer igru dozivljavam kao simulaciju stvarnosti a u stvarnosti svaka ozbiljna institucija, a ja bih voleo da nas savez dozivljavamo kao instituciju i to ozbiljnu, dakle, svaka ozbiljna institucija ima svoja obelezja u koja spadaju svecana pesma (himna ili koracnica) zastava i grb.

Neko ce reci da nam je zastava zastava Srbije, a grb grb monarhije, ma OK ali to su drzavni simboli, a ne saveza, ima li nato grb i zastavu? Setite se onog krsta u obliku stilizovane ruze (kao kompas) u krugu i plave zastave sa tim znakom na njoj to su obelezja tog saveza i itekako su im bitna. Nadam se da ste gledali film Tvrdjava sa R.Retfordom u kome je on general u zatvoru koji ujedinjuje robijase u borbi za barjak kako bi okrenuli zastavu naopacke i pokazali da vladaju zatvorom (obicaj iz srednjeg veka). ILi film Patriota kada Mel Gipson clan policije kome su pobili pola familije umesto licne osvete grabi barjak i jurisa napret da njegove jedinice vide da je kotraodanziva u toku i da bittka nije izgubljena, (to je americka prica o tome da kad dodju zla vremena svi ce stati pod jedan barjak). I moga bih ti navoditi mnostvo primera, samuraji koji svi na ledjima nose male zastavice ratne, pa cinjenica da su najhrabriji borci u srednjem veku imali tu cast da budu barjaktari i da je najveca ratna sramota izgubiti zastavu. Od istorije do modernih vremena u kojima se navijacke grupe bore i kao izuzetan trofej uzimaju protivnicke zastave (ostalo od srednjeg veka!), a tek pesme....
Svecana pesma ujedinjuje sve one koji zele da se vezu za nju i u njoj su obicno iskazani ciljevi i motivi onih koji je pevaju. Seti se filma Bitka na Neretvi i scene kada ranjenici golim rukam grabe sneg i hlade cevi od topova i onda harmonikas teski invalid pocinje da svira i svi zajedno pevaju Padaj silo i nepravdo, sto sve u holivudskoj reziji, daje izuzetan efekat koji kulminira recima nemackog oficira "Kakav je to narod, oni ginu i pevaju!?"

E zato nam je potrebna pesma i drugi simboli, da bi ovu igru sto snaznije doziveli kao stvarnu, odnosno da bi svi koji zele da se poistovete sa simulacijom ratnih igara mogli da se snaznije uzive u igru u kojoj treba da pokazu da u sebi nose sposobnost da se razviju u viteza!

Mozda gresim, ali za mene su sve igre vazne i trudim se da ih sto realnije dozivljavam... Ne kazem da je to ispravno ili pogresno,kazem da ja to tako vidim, a svako moze u igri videti samo zabavu i razbribrigu i ne mora strasno da dozivljava ni pobede ni poraze, moze se bez svega, i bez ovog foruma... sve moze, ali pitanj je sta nam igru cini zanimljivijom i sta nas vise uvlaci u igru? Moja zelja je da ova igra bude sto realnija, a vasa?
Nazad na vrh Ići dole
makjova
K. Srbija
K. Srbija
makjova


Muški
Broj poruka : 137
Godina : 54
Location : Zrenjanin
Savez : inzenjer
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Svecana pesma saveza Empty
PočaljiNaslov: Oj Srbijo među himnama   Svecana pesma saveza Icon_minitimeČet Okt 11, 2007 10:06 pm





Ako postoji nešto sa čime Srbi nisu imali sreće to je himna i to od kad znaju za nju.
U vreme I i II srpskog ustanaka Srbi su se oslobađali ne razmišljajuć i koja će im biti himna.
Tek u vreme proglašenja 1. Ustava Kraljevine Srbije – Sretenjskog Ustava, Dimitrije Davidović postavio je pitanje šta će se pevati vladaocu i Skupštini.
Kako je Ustav proglašen u crkvi, tako je knez Milošu i skupštinarima pevano Mnogaja ljeta. To isto je pevano i knezu Mihailu Obrenoviću, zatim knezu Aleksandru Karađorđević u, pa opet Milošu i Mihailu Obrenović u. Pevana je i namesnicima maloletnog kneza Milana. A kada se knez Milan, pri proglašenju Kneževine Srbije za Kraljevinu Srbiju, proglasio za kralja priređena mu je pozorišna predstava – svečanost sa komadom Markova sablja za koju je Jovan Đorđević napisao Bože pravde. Ustvari prepevao je austrijsku himnu, po muzici Hajdnovoj, na kojoj je neke intervencije napravio Davorin Jenko. Kralj Milan je raspisao prvi konkurs za himnu na kojem su učestvovali vodeći srpski pisci, ali zadovoljavajućih rezultata nije bilo. Tek kada je kralj Milan potpisao tajnu konvenciju sa Austrijom, tada je vlastitom odlukom proglasio Bože pravde za himnu. To je bila himna i kralja Aleksandra Obrenovića koja je svirana i na njegovom venčanju sa Dragom Mašin. Po ubistvu Aleksandra i Drage i dolasku kralja Petra Karađorđevića, himna Srbije bila je pesma Oj Srbijo mila mati. Pod neobjašnjivim okolnostima 1909. posle austrijske aneksije Bosne i Hercegovine, ponovo je Bože pravde postala himna, valjda da izgladi odnose sa Bečkim dvorom ili da bude bliska sa Hrvatskom tadašnjom himnom koja se zvala Carevka i bila je hrvatski prepev carske himne. U Prvom svetskom ratu nestalo je Austrijske carevine pa i carske himne. Hrvati su u međuvremenu proglasili za svoju himnu Lijepa naša domovino, koju je, uzgred rečeno, komponovao Srbin Runjanin, a Slovenci Naprej zastave slave koju je komponovao Davorin Jenko. Za Kraljevinu Srba, Hrvata i Slovenaca, Stanislav Binički je dokomponovao ili aranžirao spoj Bože pravde, Lijepa naša i Naprej. Sa propašću Kraljevine nestala je i ova himna. Skraćena srpska verzija sveslovenske himne Hej Sloveni postala je 1945. privremena himna prvo Demokratske, potom Federativne i Socijalistič ke Jugoslavije. Bilo je više pokušaja da ova višeimena Jugoslavija dobije himnu, i u tom smislu raspisivano je pet konkursa, sa polu rezultatima koji nisu rezultirali u himnu. Ni Kardeljev predlog da se uzme Betovenova Peta sinfonija nije usvojen. Od raspada velike Jugoslavije Hej Sloveni su ostali privremena himna skraćene Jugoslavije i zajednice SCG.
Srbija nije imala svoju himnu i ako ju je na istu upućivao Ustav iz 1974. godine, kada su republike dobile himne i ustave po kojima će se pocepati zemlja. Srbi su pevali Hej Sloveni. To su nastavili da pevaju i u ovim godinama raspada Jugoslavije i posle. Sada smo svedoci naprasne želje Parlmenta zajednice SCG i Srbije da usreće Srbe i Crnogorce himnama do kojih nisu došli 200 godina.


ceo tekst o himnama i grbovima na
http://www.drama.org.yu/print.asp?page=/D8_txt7.asp
Nazad na vrh Ići dole
Aleksa
Bronzani Vitez / Bronze Knight
Bronzani Vitez / Bronze Knight
Aleksa


Muški
Broj poruka : 166
Godina : 36
Savez : K. Cp6uja
Koordinate : 2|-36
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Svecana pesma saveza Empty
PočaljiNaslov: Re: Svecana pesma saveza   Svecana pesma saveza Icon_minitimeČet Okt 11, 2007 10:56 pm

Mislim da je forum i grb, zastava za neki savez bitno kao neko obelezje... ali sa himnom mislim da preterujemo, bar za mene nije to toliko vazan detalj... ali sa druge strane ako se budemo razvili i budemo na nekom od prvih 3 mesta pesma saveza moze da bude jedan ekstra pokazatelja jacine

Za mene je ova igra cista, zaj*bancija i zabava. Posetim moj account nekoliko puta dnevno cisto da ubijem vreme, ali nisam opsednut ovim Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://mr-cat.blogspot.com
makjova
K. Srbija
K. Srbija
makjova


Muški
Broj poruka : 137
Godina : 54
Location : Zrenjanin
Savez : inzenjer
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Svecana pesma saveza Empty
PočaljiNaslov: Opsednutost je preterano ozbiljno shvatanje igre   Svecana pesma saveza Icon_minitimeČet Okt 11, 2007 11:05 pm

Potpuno si u pravu Aleks kada kazes da nam ne treba himna, ja to nisam ni rekao, napisao sam jasno da je moj predlog koracnica, ili pesma saveza, nesto poput navijackih pesam samo zamisljeno u nekom drugom ritmu.

Naravno da ne treba biti opsednut igrom, ali igru mozes uciniti zanimljivijom ako se shavta ozbiljno, ovo je strategija koja u osnovi potseca na stvaranje drzave ili nekog carstvam kako to vec ko gleda, ali pogledaj i ovo, ako se bolje organizujemo i medjusobno povezemo mozemo brzo napredovati, ako pametno delimo zajednicke resurse mozemo postici mnogo vise nego da pokusavamo pojedinacno, a to sve potseca na ono zasto ljudi stavraju drzavu u stvarnom svetu. Sto vise slicnosti napravimo to uspesnije mozemo da igramo, o tome pricam.
Nazad na vrh Ići dole
Radovan
K. Srbija
K. Srbija
Radovan


Muški
Broj poruka : 357
Godina : 33
Location : Zrenjanin, Klek
Savez : K.Srbija
Koordinate : x 17 y-47
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Svecana pesma saveza Empty
PočaljiNaslov: Grb   Svecana pesma saveza Icon_minitimePet Okt 12, 2007 12:01 am

Jel bi bio dobar grb za nas savez ovaj sto se nalazi na vrhu? To je inace grb Kneza Lazara!
Nazad na vrh Ići dole
https://srbija.forummotion.com
Grim_rea
Gost




Svecana pesma saveza Empty
PočaljiNaslov: Re: Svecana pesma saveza   Svecana pesma saveza Icon_minitimePet Okt 12, 2007 12:04 am

Nije los prihvatam.
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Svecana pesma saveza Empty
PočaljiNaslov: Re: Svecana pesma saveza   Svecana pesma saveza Icon_minitimePet Okt 12, 2007 3:11 am

super je grb radovane

ma treba nam grb i zastava zasto da ne
Nazad na vrh Ići dole
makjova
K. Srbija
K. Srbija
makjova


Muški
Broj poruka : 137
Godina : 54
Location : Zrenjanin
Savez : inzenjer
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Svecana pesma saveza Empty
PočaljiNaslov: Potsecam vas da smo mi ratna jedinica a ne drzava   Svecana pesma saveza Icon_minitimePet Okt 12, 2007 9:48 am

Kako to lepo Jocic pre neki dan rece NATO nije drzava pa ne moze da proglasava svoju drzavu od Kosova, tako i mi treba da shvatimo da smo mi ratna alijansa, tj. nas Vojni savez a ne drzava, otuda mi nebi trebali da imamo himnu vec koracnicu, a nauka o znakovima i simbolima heraldika je egzaktna i u tom smislu ni grb ne bi trebalo da nam simbolizuje drzavnost, vec uniju vojnih jedinica, ali u osnovi mozemo imati stit u sredistu grba koji bi na sebi nosio upravo taj grb Kotromanica, ali mozemo izabrati i neke od grbova Nemanjica, postoje lepi grbovi u knjizi o Svetom Savi pa cu pokusati da ih skeniram tokom vikenda i posaljem Radovanu da i njih postavi negde gde mu bude zanimljivo, a mozda cu i na ZNAJNJU I RAZONODI otvoriti topik sa raznim simbolima.
Dakle grb treba da nam sadrzi obavezno i vojna obelezja, a ratna zastava bi po pravilu trebala da bude neka boja ili celina nekoliko boja koja odrazava prirodu saveza i grb na njoj.
Tri boje nase zastave su iz modernog doba od pojave masonerije i to su njihove zastitne boje, kod njih je simbolicki jezik narocito razvijen, videcu sta imam od materijala o njima pa cu vas iznenaditi koliko smo ustvari zatrpani masonskim obelezjima u svetu oko nas, cak je i orden Svetog save potpuno heraldicki uradjen kao priznanje masonerije i nalazi se na nekom njihovom sajtu medju masonskim obelezjima, zanimljivo zar ne?
Nazad na vrh Ići dole
grom
Gost




Svecana pesma saveza Empty
PočaljiNaslov: Re: Svecana pesma saveza   Svecana pesma saveza Icon_minitimePet Okt 12, 2007 12:40 pm

Hriste Bože...

"Hriste Bože raspeti i sveti Srpska zemlja kroz oblake leti, leti preko nebeskih visina krila su joj morava i drina...

Zbogom prvi nerođeni sine, zbogom ružo, zbogom ruzmarine,
zbogom leto jeseni i zimo odlazimo da se ne vratimo...

Na tri sveto i na tri sastavno odlazimo na kosovo ravno, odlazimo na suđeno mesto zbogom majko, sestro i nevesto...

Zbogom prvi nerođeni sine, zbogom ružo, zbogom ruzmarine,
zbogom leto jeseni i zimo odlazimo da se ne vratimo...

Kad je draga da odlazim čula za karpak mi meden zadenula,
Kad je draga da odlazim čula za karpak mi meden zadenula...

Zbogom prvi nerođeni sine, zbogom ružo, zbogom ruzmarine,
zbogom leto jeseni i zimo odlazimo da se ne vratimo..."
Nazad na vrh Ići dole
grom
Gost




Svecana pesma saveza Empty
PočaljiNaslov: Re: Svecana pesma saveza   Svecana pesma saveza Icon_minitimePet Okt 12, 2007 12:41 pm

Pevaj Srbijo...

"Srbijo moja ponosna budi, napajaj pesmom Junačke grudi, dedovi naši padoše davno ime ti Srbijo ostade slavno...

Pevaj Srbijo zemljo junaka, pevaj Srbijo zemljo vitaka, pevaj srbijo silnije jače, pevaj Srbijo kad ti se plače...

Sad svoje dosta ratove pišem, krvave bitke srbi vodiše, nek vetar tiho po polju piri nek naše Srpstvo daleko širi...

Pevaj Srbijo zemljo junaka, pevaj Srbijo zemljo vitaka, pevaj srbijo silnije jače, pevaj Srbijo kad ti se plače...

Srbijo moja dosta je plača tvoja je pesma od suza jača, neka se čuje pesma do neba i kad se gine pevati treba...

Pevaj Srbijo zemljo junaka, pevaj Srbijo zemljo vitaka, pevaj srbijo silnije jače, pevaj Srbijo kad ti se plače...
Nazad na vrh Ići dole
grom
Gost




Svecana pesma saveza Empty
PočaljiNaslov: Re: Svecana pesma saveza   Svecana pesma saveza Icon_minitimePet Okt 12, 2007 12:41 pm

A moze i neka saljiva... npr. "Kupi mi majko Top"...
Nazad na vrh Ići dole
makjova
K. Srbija
K. Srbija
makjova


Muški
Broj poruka : 137
Godina : 54
Location : Zrenjanin
Savez : inzenjer
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Svecana pesma saveza Empty
PočaljiNaslov: Moze da bude i poznata pesma, sto da ne   Svecana pesma saveza Icon_minitimePet Okt 12, 2007 1:55 pm

Prva pesma iz filma Boj na kosovu je poznata i ima je i na mnogim mobilnim telefonima, moze i to ako je to odraz saveza Kraljevina Srbija, ali saljive nikako, to je neozbiljno, to moze u rubrici za razonode.
Nazad na vrh Ići dole
Grim_rea
Gost




Svecana pesma saveza Empty
PočaljiNaslov: Re: Svecana pesma saveza   Svecana pesma saveza Icon_minitimePet Okt 12, 2007 5:47 pm

Ovaj grb je do sada najbolji i nemoj da ga menjas.
Nazad na vrh Ići dole
Radovan
K. Srbija
K. Srbija
Radovan


Muški
Broj poruka : 357
Godina : 33
Location : Zrenjanin, Klek
Savez : K.Srbija
Koordinate : x 17 y-47
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Svecana pesma saveza Empty
PočaljiNaslov: Svecana pesma   Svecana pesma saveza Icon_minitimePet Okt 12, 2007 6:22 pm

Ja mislim da je pesma Hriste Boze mnogo starija i da je nisu smislili producenti filma! Nemam nista protiv filma! Taj film mi je NAJBOLJI u celoj Srpskoj Kinematografiji!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://srbija.forummotion.com
grunf21
K. Srbija
K. Srbija
grunf21


Muški
Broj poruka : 169
Godina : 48
Location : Zrenjanin
Savez : K.Cp6uja
Koordinate : -33 -7
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Svecana pesma saveza Empty
PočaljiNaslov: Re: Svecana pesma saveza   Svecana pesma saveza Icon_minitimePet Okt 12, 2007 9:58 pm

Vidis ja mislim da je scenario filma odlican, ali mi se realizacija ni malo ne svidja, mislim da su poprilicno upropastili film, pogledaj samo Banovic Strahinju, film sa istom tematikom, 15-ak godina stariji ali mnogo bolji, i muziku iz tog filma su kasnije iskoristili LOVE HUNTERS-i.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Svecana pesma saveza Empty
PočaljiNaslov: Re: Svecana pesma saveza   Svecana pesma saveza Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Svecana pesma saveza
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» napustanje saveza II
» Vesti o poziciji saveza
» ovaj kaze da je u ratu s nama
» Dosijei ko je kad usao i izasao iz saveza!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kraljevina Srbija :: Kraljevina Srbija :: Sve ostalo u vezi Traviana i nasega Saveza / All other things about Travian and our Alliance-
Skoči na: