Kraljevina Srbija
Kraljevina Srbija
Kraljevina Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kraljevina Srbija

Sa verom u Boga, sloboda ili smrt
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 napuštanje saveza

Ići dole 
+6
jana
Biskvit
BATKO
grunf21
Aleksa
Ivana
10 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Ivana
K. Srbija
K. Srbija
Ivana


Ženski
Broj poruka : 334
Godina : 35
Location : Apatin
Savez : K.Srbija
Koordinate : (21|-52)
Points : 0
Datum upisa : 14.10.2007

napuštanje saveza - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: napuštanje saveza   napuštanje saveza - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 27, 2007 12:16 am

Problem su oni koji ostanu a spijuniraju za druge saveze. A bilo je takvih i verovatno ih jos ima...
Nazad na vrh Ići dole
Biskvit
Stitonosa / Squire
Stitonosa / Squire
Biskvit


Muški
Broj poruka : 97
Godina : 35
Location : NBG
Savez : K.Cp6uja
Koordinate : x -20 y -47
Points : 0
Datum upisa : 30.10.2007

napuštanje saveza - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: napuštanje saveza   napuštanje saveza - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 27, 2007 12:21 am

da, fino je to sloboda odlucivanja i sve to, ali nije oki to skakutanje sa jedne na drugu stranu, a i sad ovo sto je mario otisao, grunf je pre par dana rekao ko hoce da ode, nek ide,sto nije tad otisao i sta je njemu sad dunulo da ode? sta video je koliku vosku ima druga strana? ma ne znam ni ja vise...ommmmmm... zen... sad sam miran Very Happy kad govorimo o jakom timu, izgleda da bi se to sve svelo na nekih 15-20 ljudi koji su za saradnju, onoliko koliko je meni sad poslalo odbranu.a da je daljin bila faktor, mozda,i to je ok, ali ipak bilo je 3-4 ljudi koji su slali odbranu sa preko 13h, i njihive jedinice su mi odlicno dosle. i sigurno u ostalih 40-ak ljudi ima onih koji ce tek otici iz saveza. toliko... idem sad da se istrcim, pa makar navukao neku bolestinu Smile
Nazad na vrh Ići dole
grunf21
K. Srbija
K. Srbija
grunf21


Muški
Broj poruka : 169
Godina : 48
Location : Zrenjanin
Savez : K.Cp6uja
Koordinate : -33 -7
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

napuštanje saveza - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: napuštanje saveza   napuštanje saveza - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 27, 2007 1:23 am

Uvek ce biti oscilacija broja clanstva ali ono sto se desilo da nas za dva dana napusti 20 clanova e to vec nije lepo!!!
Nazad na vrh Ići dole
Grim_reaper
Novi lik / The new guy
Novi lik / The new guy
Grim_reaper


Muški
Broj poruka : 21
Godina : 115
Location : Aleksinac, Serbia
Savez : K_Srbija
Koordinate : One za Paradise City
Points : 0
Datum upisa : 17.02.2008

napuštanje saveza - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: napuštanje saveza   napuštanje saveza - Page 2 Icon_minitimeNed Feb 17, 2008 4:11 pm

Zdravo ljudi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Neki od vas koji su odavno u savezu me se sigurno secaju, a za one koji ne znaju ja sam Grim koj je (po nekima) ''izdao'' savez pa se vratio!!! Drago mi je da sam ponovo sa vama. Nekima sam i pomagao i sa nekima sam odrazao dobre odnose, i da nije bilo radovana tesko da bi se ja vratio!!!

ps. Krivo mi je sto se izgubila moja reputacija na forumu ali nema veze!!! Vazno je da sam ponovo tu!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





napuštanje saveza - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: napuštanje saveza   napuštanje saveza - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
napuštanje saveza
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» napustanje saveza II
» Vesti o poziciji saveza
» ovaj kaze da je u ratu s nama
» Svecana pesma saveza
» Dosijei ko je kad usao i izasao iz saveza!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kraljevina Srbija :: Kraljevina Srbija :: Sve ostalo u vezi Traviana i nasega Saveza / All other things about Travian and our Alliance-
Skoči na: