Kraljevina Srbija
Kraljevina Srbija
Kraljevina Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kraljevina Srbija

Sa verom u Boga, sloboda ili smrt
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 napuštanje saveza

Ići dole 
+6
jana
Biskvit
BATKO
grunf21
Aleksa
Ivana
10 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Guest
Gost




napuštanje saveza Empty
PočaljiNaslov: napuštanje saveza   napuštanje saveza Icon_minitimeČet Dec 06, 2007 9:29 pm

Možda samo naglas razmišljam, ali se pitam, u čemu je "fora" sa likovima koji su napustili savez i sada vidim da su po drugim savezima?
I da li i dalje mogu da pristupe forumu?


Poslednji izmenio dana Čet Dec 06, 2007 10:51 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




napuštanje saveza Empty
PočaljiNaslov: Re: napuštanje saveza   napuštanje saveza Icon_minitimeČet Dec 06, 2007 10:27 pm

Nadam se da administrator prati ko je napustio savez i neka ga odmah banuje.A to su najvece picke,ti koji napuste savez i odu u neki drugi.Njih treba zgaziti.
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




napuštanje saveza Empty
PočaljiNaslov: Re: napuštanje saveza   napuštanje saveza Icon_minitimePet Dec 07, 2007 6:19 am

zasto zgaziti?? svako ima slobodnu volju da odluci oce li biti u savezu ili ne i ako hoce u kom, naravno ako ga prime..... u principu postoji neki balans izmedju onoga sto ti dajes savezu i onoga sto on daje tebi..... mnogi misle da im se ne isplati da budu u savezu zato sto njih niko ne napada a savezi im trazi da salju vojsku u odbranu drugog clana, ali to je greska jer samim tim sto si u savezu, on te indirektno stiti, jer najcesce farmeri izbegavaju da pljackaju likove koje su u savezu, jer se plase odmazde, a tu je naravno i diplomatija tako da se ipak visestruko isplati biti clan nekog saveza.....
a i sta je sa onima koji su bili u nekom drugom savezu, cak su bili i farma nasim clanovima, pa su sad u istom savezu sa nama???
Nazad na vrh Ići dole
Ivana
K. Srbija
K. Srbija
Ivana


Ženski
Broj poruka : 334
Godina : 35
Location : Apatin
Savez : K.Srbija
Koordinate : (21|-52)
Points : 0
Datum upisa : 14.10.2007

napuštanje saveza Empty
PočaljiNaslov: Re: napuštanje saveza   napuštanje saveza Icon_minitimePet Dec 07, 2007 6:04 pm

Procitaj pravila saveza po pitanju izdajica u profilu saveza...
Nazad na vrh Ići dole
Aleksa
Bronzani Vitez / Bronze Knight
Bronzani Vitez / Bronze Knight
Aleksa


Muški
Broj poruka : 166
Godina : 36
Savez : K. Cp6uja
Koordinate : 2|-36
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

napuštanje saveza Empty
PočaljiNaslov: Re: napuštanje saveza   napuštanje saveza Icon_minitimePon Dec 10, 2007 3:44 pm

Koliko ja znam, sve napustace kaznjavamo... odnosno ne oprastamo Very Happy

Sad ko je napustio savez?!
Nazad na vrh Ići dole
http://mr-cat.blogspot.com
Ivana
K. Srbija
K. Srbija
Ivana


Ženski
Broj poruka : 334
Godina : 35
Location : Apatin
Savez : K.Srbija
Koordinate : (21|-52)
Points : 0
Datum upisa : 14.10.2007

napuštanje saveza Empty
PočaljiNaslov: Re: napuštanje saveza   napuštanje saveza Icon_minitimePon Dec 10, 2007 5:30 pm

jaric a jos je i presao u SRB.NW
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




napuštanje saveza Empty
PočaljiNaslov: Re: napuštanje saveza   napuštanje saveza Icon_minitimePon Dec 10, 2007 10:40 pm

Ae nek se stavi na glasanje da li da ga svi napadnemo za primer ostali clanovima.Da znaju kako ce proci ako urade isto(naravno ako se slaze ekipa iz vrha).
Nazad na vrh Ići dole
grunf21
K. Srbija
K. Srbija
grunf21


Muški
Broj poruka : 169
Godina : 48
Location : Zrenjanin
Savez : K.Cp6uja
Koordinate : -33 -7
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

napuštanje saveza Empty
PočaljiNaslov: Re: napuštanje saveza   napuštanje saveza Icon_minitimeUto Dec 11, 2007 12:43 am

Isto je uradio i Car Dusan i jos sad pita da ga primimo nazad!? E pa ne ide to tako!
Nazad na vrh Ići dole
BATKO
Stitonosa / Squire
Stitonosa / Squire
BATKO


Muški
Broj poruka : 113
Savez : K_Srbija
Points : 0
Datum upisa : 07.11.2007

napuštanje saveza Empty
PočaljiNaslov: Re: napuštanje saveza   napuštanje saveza Icon_minitimeUto Dec 11, 2007 1:08 am

ala bi bili dobri politicari preletaci,nema sta...
Nazad na vrh Ići dole
Biskvit
Stitonosa / Squire
Stitonosa / Squire
Biskvit


Muški
Broj poruka : 97
Godina : 35
Location : NBG
Savez : K.Cp6uja
Koordinate : x -20 y -47
Points : 0
Datum upisa : 30.10.2007

napuštanje saveza Empty
PočaljiNaslov: Re: napuštanje saveza   napuštanje saveza Icon_minitimeUto Dec 11, 2007 1:32 am

sta je sa grunfom i kobcem? sto su otisli kod druga TITA? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
jana
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy



Ženski
Broj poruka : 59
Godina : 43
Savez : K.Cp6uja
Koordinate : (34/-50)
Points : 0
Datum upisa : 21.10.2007

napuštanje saveza Empty
PočaljiNaslov: Re: napuštanje saveza   napuštanje saveza Icon_minitimeUto Dec 11, 2007 3:29 am

To ga verovatno oni salju kao spiuna.

Kakav crni drug tito? nisam u toku.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana
K. Srbija
K. Srbija
Ivana


Ženski
Broj poruka : 334
Godina : 35
Location : Apatin
Savez : K.Srbija
Koordinate : (21|-52)
Points : 0
Datum upisa : 14.10.2007

napuštanje saveza Empty
PočaljiNaslov: Re: napuštanje saveza   napuštanje saveza Icon_minitimeUto Dec 11, 2007 11:55 am

Napustili su savez i jos su trazili pakt o nemapadanju. Ko moze da ih farma nek ato radi. Nema milosti za izdajuce.
Nazad na vrh Ići dole
Biskvit
Stitonosa / Squire
Stitonosa / Squire
Biskvit


Muški
Broj poruka : 97
Godina : 35
Location : NBG
Savez : K.Cp6uja
Koordinate : x -20 y -47
Points : 0
Datum upisa : 30.10.2007

napuštanje saveza Empty
PočaljiNaslov: Re: napuštanje saveza   napuštanje saveza Icon_minitimeUto Dec 11, 2007 5:51 pm

he,he... napisao sam grunf Very Happy mislio sam grim
Nazad na vrh Ići dole
Aleksa
Bronzani Vitez / Bronze Knight
Bronzani Vitez / Bronze Knight
Aleksa


Muški
Broj poruka : 166
Godina : 36
Savez : K. Cp6uja
Koordinate : 2|-36
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

napuštanje saveza Empty
PočaljiNaslov: Re: napuštanje saveza   napuštanje saveza Icon_minitimeSre Dec 12, 2007 6:17 pm

grunf21 ::
Isto je uradio i Car Dusan i jos sad pita da ga primimo nazad!? E pa ne ide to tako!

Daj koje su koordinate da ga razvalimo cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://mr-cat.blogspot.com
Guest
Gost




napuštanje saveza Empty
PočaljiNaslov: Re: napuštanje saveza   napuštanje saveza Icon_minitimeSre Dec 12, 2007 7:55 pm

Aleksa ::
grunf21 ::
Isto je uradio i Car Dusan i jos sad pita da ga primimo nazad!? E pa ne ide to tako!

Daj koje su koordinate da ga razvalimo cheers

Ljudi ajde da ga pojedemo,i na kraju osnivac naseg saveza da mu posalje laganu poruku tipa,e to ti je zbog toga...
P.S.Nek se javi ko ima katapulte i ko je voljan da napdne doticnog njima.Ja imam oko 50 ilegionara i 70-imperijanaca
Nazad na vrh Ići dole
Biskvit
Stitonosa / Squire
Stitonosa / Squire
Biskvit


Muški
Broj poruka : 97
Godina : 35
Location : NBG
Savez : K.Cp6uja
Koordinate : x -20 y -47
Points : 0
Datum upisa : 30.10.2007

napuštanje saveza Empty
PočaljiNaslov: Re: napuštanje saveza   napuštanje saveza Icon_minitimeSre Dec 12, 2007 9:13 pm

Aaaaa... jadnicak... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




napuštanje saveza Empty
PočaljiNaslov: Re: napuštanje saveza   napuštanje saveza Icon_minitimeUto Dec 25, 2007 8:28 pm

Malo je glupo jer sada ko napusti savez vi ga unistite. Svako ima pravo izbora u kom ce savezu biti. Vi na ovaj nacin pretite igracima da ko napusti savez vi ga unistite. To je po meni totalno glupo!!!! Bez uvrede.
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




napuštanje saveza Empty
PočaljiNaslov: Re: napuštanje saveza   napuštanje saveza Icon_minitimeUto Dec 25, 2007 8:29 pm

E da i ja sam usao u savez zato sto mi je u blizini bio igrac iz K.Srbije pa sam mislio da mi je najpametnije da udjem i ja da mozemo medjusobno da se pomazemo. A sada je u SRB.NW mada se i dalje pomazemo.
Nazad na vrh Ići dole
Biskvit
Stitonosa / Squire
Stitonosa / Squire
Biskvit


Muški
Broj poruka : 97
Godina : 35
Location : NBG
Savez : K.Cp6uja
Koordinate : x -20 y -47
Points : 0
Datum upisa : 30.10.2007

napuštanje saveza Empty
PočaljiNaslov: Re: napuštanje saveza   napuštanje saveza Icon_minitimeUto Dec 25, 2007 8:36 pm

sve je to ok, da covek promeni savez, ali da u trenutku kada oni nas napadaju, da on u tom trenutku predje na tu stranu, sta da covek pomisli. da mu kazemo idi zbogom? nikakav porblem nebi bio da je presao u neki saveznicki savez...
Nazad na vrh Ići dole
blindwitness_90
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy
blindwitness_90


Muški
Broj poruka : 71
Godina : 33
Savez : K_Srbija
Koordinate : 33/-50
Points : 0
Datum upisa : 02.11.2007

napuštanje saveza Empty
PočaljiNaslov: Re: napuštanje saveza   napuštanje saveza Icon_minitimeUto Dec 25, 2007 10:05 pm

Ljudi.... ipak je ovo samo igra lol!
Nazad na vrh Ići dole
Radovan
K. Srbija
K. Srbija
Radovan


Muški
Broj poruka : 357
Godina : 33
Location : Zrenjanin, Klek
Savez : K.Srbija
Koordinate : x 17 y-47
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

napuštanje saveza Empty
PočaljiNaslov: Re: napuštanje saveza   napuštanje saveza Icon_minitimeSre Dec 26, 2007 12:24 pm

ovo je ozbiljna igra...

...

...

...

Bre...
Nazad na vrh Ići dole
https://srbija.forummotion.com
Guest
Gost




napuštanje saveza Empty
PočaljiNaslov: Re: napuštanje saveza   napuštanje saveza Icon_minitimeSre Dec 26, 2007 4:51 pm

Nadam se da nema ljutnje, ali razmisljam o tome da predjem u Kings. Oni nisu sa nicije strane koliko znam a i neneapadaju vas nego samo vi njih tako da ne ugrozavam nista(nadam se).
Slobodno ako bude trebala pomoc vi mi recite tu sam. Ja vas necu napadati jer sam bio kod vas i svi ste ekstra likovi, nadam se da ni vi necete mene. Slobodno me kontaktirajte ako treba nesto.
Bilo mi je zadovoljstvo igrati sa vama svima. Kada bi bilo vise takvih kao vi!!!! lol! Srecno i nadam se da cete razbusiti SRB.NW i sve druge koji vam se suprostavljaju ili napadaju.
PS: Ako hocete da saradjujete sa Kings recite slobodno.
Nazad na vrh Ići dole
nightwalker
Novi lik / The new guy
Novi lik / The new guy
nightwalker


Ženski
Broj poruka : 22
Godina : 41
Savez : К. Србија
Koordinate : 20 -47
Points : 0
Datum upisa : 04.11.2007

napuštanje saveza Empty
PočaljiNaslov: Re: napuštanje saveza   napuštanje saveza Icon_minitimeSre Dec 26, 2007 6:36 pm

Bar se chovek poshteno javio albino
I nije otishao u neprijateljski savez Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Biskvit
Stitonosa / Squire
Stitonosa / Squire
Biskvit


Muški
Broj poruka : 97
Godina : 35
Location : NBG
Savez : K.Cp6uja
Koordinate : x -20 y -47
Points : 0
Datum upisa : 30.10.2007

napuštanje saveza Empty
PočaljiNaslov: Re: napuštanje saveza   napuštanje saveza Icon_minitimeSre Dec 26, 2007 7:19 pm

ma sve je to ok. i nema ljutnje, ali opet, svi smo tu kada je lepo, a kad krenu nevolje, bezanija! to je cela pojenta ove price.

evo, i ja sam imao ponudu da odem iz saveza, i time bi mi prestali napadi od strane gorana i grabuna pa opet, idem onom: Ako ginemo, ginemo zajedno. toliko
Nazad na vrh Ići dole
nightwalker
Novi lik / The new guy
Novi lik / The new guy
nightwalker


Ženski
Broj poruka : 22
Godina : 41
Savez : К. Србија
Koordinate : 20 -47
Points : 0
Datum upisa : 04.11.2007

napuštanje saveza Empty
PočaljiNaslov: Re: napuštanje saveza   napuštanje saveza Icon_minitimeSre Dec 26, 2007 10:31 pm

Ma sve to stoji, ali je glupo da mi sad proganjamo chalnove koji nas napuste... Ako tako postavimo stvari ispada kao da mi ne dozvoljavamo slobodu odluchivanja. Ipak svako zna shta je najbolje za njega. Mislim da treba da zamerimo onima koji odu u one saveze koji nas non-stop napadaju.
Osim toga lepo je grunf tu negde rekao da je najbolje da odmah odu oni koji zele. Jedino tako mozemo da stvorimo jak tim ljudi koji onda nece tek tako otici. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





napuštanje saveza Empty
PočaljiNaslov: Re: napuštanje saveza   napuštanje saveza Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
napuštanje saveza
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» napustanje saveza II
» Vesti o poziciji saveza
» ovaj kaze da je u ratu s nama
» Svecana pesma saveza
» Dosijei ko je kad usao i izasao iz saveza!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kraljevina Srbija :: Kraljevina Srbija :: Sve ostalo u vezi Traviana i nasega Saveza / All other things about Travian and our Alliance-
Skoči na: