Kraljevina Srbija
Kraljevina Srbija
Kraljevina Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kraljevina Srbija

Sa verom u Boga, sloboda ili smrt
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Prijem novih clanova

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
danex
Novi lik / The new guy
Novi lik / The new guy
danex


Muški
Broj poruka : 7
Godina : 39
Location : Novi Sad
Savez : student prava
Points : 0
Datum upisa : 01.11.2007

Prijem novih clanova Empty
PočaljiNaslov: Prijem novih clanova   Prijem novih clanova Icon_minitimeČet Nov 01, 2007 3:14 pm

Zar nije cilj da ima sto vise clanova savez da bi pokrili veci deo teritorije? Evo ja uveliko radim na trazenju novih clanova iz moje okoline! Kad bi svi ukljucili bar po 3 igraca iz svoje opkoline mnogo bi jaci i povezaniji bili!

P.S. Kad bi ja mogao da dobijem poziciju u savezu, da se ne obracam uvek makjovi za pozivnice za savez? Meni je dosta samo da mogu da saljem pozivnice za savez.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana
K. Srbija
K. Srbija
Ivana


Ženski
Broj poruka : 334
Godina : 35
Location : Apatin
Savez : K.Srbija
Koordinate : (21|-52)
Points : 0
Datum upisa : 14.10.2007

Prijem novih clanova Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijem novih clanova   Prijem novih clanova Icon_minitimeČet Nov 01, 2007 3:39 pm

Bilo bi lepo da moze tako, ali ambasada ima kapacitet od 60 clanova na najvisem nivou. A za najvisi nivo treba mnogo resursa da se izgradi. Ambasada glavnog saveza je na najvisem ili na nivu nize, a ona u krilu na maksimalnom nivou koliko makjovi dozvoljavaju resursi da je izgradi. A jos ima i kandidata na cekanju. Tako da od sirenja nema nista par dana...
Nazad na vrh Ići dole
makjova
K. Srbija
K. Srbija
makjova


Muški
Broj poruka : 137
Godina : 54
Location : Zrenjanin
Savez : inzenjer
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Prijem novih clanova Empty
PočaljiNaslov: Sve teze cemose siriti   Prijem novih clanova Icon_minitimeČet Nov 01, 2007 4:18 pm

Nije problem u igracima koji bi da udju u savez vec u sposobnosti saveza da se siri, za 14 nivo mi fali oko 1000 drva, a gd eje 15lvl, a vec ima 4poziva na cekanju! Ako bi vise igraca dobilo ovlascenja da poziva dosli bi u neprijatnu situaciju da moram da izbacujem neke sa liste cekanja. Jos nesto, neki igraci su trazili prijem, dobili pozivnice, a onda nisu nasli za shodno da sacekaju dan dva vec su otisli u druge saveze, a njihove pozivnice nisu bile odbijene i samo su stvarale zabune. Treba zvati igracce ,ali onda da to budu jaci. I posto i jedan problem u vezi prijema momaka iz 4S, mi smo sa njima u savezu, ako sa nekim saradjujemo nije diplomatski da im uzimamo ljude, niko ih ne moze spreciti da napuste savez, ali to nije isto kao i kad ih neko ubedi da smo mi bolji, mi jesmo bolji, radimo na tome da budemo najbolji, ali ne smemo saveznicima zabadati prst u oko, da su oni napustili savez 4S pa se obratili nama situacija bi bila drugacija a i tada bi red nalagao da pitamo njihove prethodne celnike saveza sta misle o njima i prelasku kod nas.
Bolje je raditi na prijemu onih koji nisu u nekom savezu, prelasci nisu popularna stvar i o tome ovde treba clanstvo da se izjasni. Hvala
Nazad na vrh Ići dole
madzec
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy
madzec


Muški
Broj poruka : 69
Godina : 43
Location : Orgimar
Koordinate : "Its better to burn out than fade away"
Points : 0
Datum upisa : 29.10.2007

Prijem novih clanova Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijem novih clanova   Prijem novih clanova Icon_minitimeČet Nov 01, 2007 7:17 pm

Pa ja u wow-u skoro nikada ne zovem u guild nekog igraca ako vidim da je on VEC u guildu.
Sad ako on sam izrazi zelju da bi da dodje to je drugo ali mi ni na takve "nelojaliste" ne gledamo blago.
Ma tamo je luda kuca.... anyway!
Po meni je ok da ih zovemo ako vidimo da nisu ni u kakvim savezima... Al ubedjivati ljude da napustaju saveze zbog nas.... Kako znas da nas ti isti takodje nece jednom odj****i i otici nekim jacima???
Ja licno sam prvo prostudirao saveze na tabeli, dosta mi je bilo vodjenja guildi u wow-u i reko lepo cu u nas domaci savez ovde a nismo ni losi. (Aka ovo mi je prvi savez kom sam se prikljucio otkad sam poco da igram Travijan i sem ako ne dobijem nogu u juzni deo ledja ne menjam ga.... ipak smo sunarodnici aye?)
Nazad na vrh Ići dole
danex
Novi lik / The new guy
Novi lik / The new guy
danex


Muški
Broj poruka : 7
Godina : 39
Location : Novi Sad
Savez : student prava
Points : 0
Datum upisa : 01.11.2007

Prijem novih clanova Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijem novih clanova   Prijem novih clanova Icon_minitimeNed Nov 04, 2007 3:12 am

Kad nas savez postane najjaci, nece biti potrebe da iko prelazi iz njega u slabiji!
Nazad na vrh Ići dole
Grim_rea
Gost




Prijem novih clanova Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijem novih clanova   Prijem novih clanova Icon_minitimeNed Nov 04, 2007 4:24 pm

Svi znate da sam promovisao nas savez na oficijalnom forumu!!!
Takodje sam rekao da se jave na forum ako zele da nam se pridruze i imamo prvog: Selo Angelstorm, stanovnika 123, koordinate 57/14!!! Molio bih majkovu da ga pozove takodje prvo da ga proveri! Tkodje sve to pogledajte na http://rs-forum.travian.com/showthread.php?t=163!!!

ps. neka mi majkova kaze da li ce da ga primi u savez!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prijem novih clanova Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijem novih clanova   Prijem novih clanova Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Prijem novih clanova
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» gizmo
» Predlozi za poziv u savez

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kraljevina Srbija :: Kraljevina Srbija :: Ambasada/ Embassy-
Skoči na: