Kraljevina Srbija
Kraljevina Srbija
Kraljevina Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kraljevina Srbija

Sa verom u Boga, sloboda ili smrt
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Resursi za pocetnike

Ići dole 
+10
sonyking
madzec
slobodan_ns
jana
Belfegor
grunf21
Ivana
makjova
Radovan
Aleksa
14 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Grim_rea
Gost




Resursi za pocetnike - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Resursi za pocetnike   Resursi za pocetnike - Page 4 Icon_minitimePet Okt 26, 2007 10:36 pm

slobodan_ns ::
Хвала царице! Сконтао сам почетничке грешке, сада дижем "штекару" што више:-) Жито сам већ довео на 1*2+4*3+1*4, гвожђе на 1*1+2*2+1*4, глину на 3*2+1*3 и балване на 1*1+2*2+1*3...контам да сада све уједначим па тек онда да дижем на 5+

е да рокнуо сам и оне златнике за +25% па нека иде живот

сада видим стиже још од грунфа...неће бити заборављено
Ja sam se isto zajebao za zlatnike na +25%, mislim da je najbole da se koriste za brzu izgradnju!
Nazad na vrh Ići dole
Grim_rea
Gost




Resursi za pocetnike - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Resursi za pocetnike   Resursi za pocetnike - Page 4 Icon_minitimePet Okt 26, 2007 10:41 pm

makjova ::
Podizem ambasadu na 8, 9 i 10 nivo kako bismo mogli da prosirimo ving. svaka pomoc je dobro dosla sam cu to tesko izgurati a 5 ljudi ceka na prijem u savez, zmaci hitno moram ambasadu dva lvl gore. S tim da ima jos 2 kojima treba uputiti poziv, a samo 3 coveka moze po stepenu, znaci moramo i treci lvl sto pre gore.
Unapred hvala
Tek sam sad video post! Ovo je dvocasovna proizvodnja nekih resursa, jedino glinu nisam imao vise! Resursi za pocetnike - Page 4 571304


Poslednji izmenio dana Uto Okt 30, 2007 1:30 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Aleksa
Bronzani Vitez / Bronze Knight
Bronzani Vitez / Bronze Knight
Aleksa


Muški
Broj poruka : 166
Godina : 36
Savez : K. Cp6uja
Koordinate : 2|-36
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Resursi za pocetnike - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Resursi za pocetnike   Resursi za pocetnike - Page 4 Icon_minitimePet Okt 26, 2007 11:36 pm

Dobio si od mene po 300 od svakog

slobodan_ns
Дрво: 300
Глина: 300
Гвожђе: 300
Жито: 300
Nazad na vrh Ići dole
http://mr-cat.blogspot.com
makjova
K. Srbija
K. Srbija
makjova


Muški
Broj poruka : 137
Godina : 54
Location : Zrenjanin
Savez : inzenjer
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Resursi za pocetnike - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Hvala svima koji pomazu   Resursi za pocetnike - Page 4 Icon_minitimeSub Okt 27, 2007 2:01 am

Mnogi su pomogli i ambasada je na 12lvl a nas ving je stigao na 13. mesto s tim sto je mala ralika do 11. pozicije. Ovim tempom za nedelju dana imacemo oba krila u top10. Cak nekoliko igraca iz reda Svetog Save vec ima oko 200 ili preko 200 populaciju i moze znacajno da ojaca Red Zmaja i pogura maticu na 6. mesto, tad cemo vec biti tim za pregovore jer cemo raspolagati realnomsnagom. Napadi na Empario nisu bas najpametniji jer oni pojedinacno drze sve vodece pozicije, za taj rat treba nam podrska saveza kao sto je Srbija nw, a mislim da ce i oni sada biti spremni za saradnju. Jos jednom hvala svima sto smo brzo stigli ovako daleko
Nazad na vrh Ići dole
Ivana
K. Srbija
K. Srbija
Ivana


Ženski
Broj poruka : 334
Godina : 35
Location : Apatin
Savez : K.Srbija
Koordinate : (21|-52)
Points : 0
Datum upisa : 14.10.2007

Resursi za pocetnike - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Resursi za pocetnike   Resursi za pocetnike - Page 4 Icon_minitimeSub Okt 27, 2007 11:03 am

Mozda da odma prebacite sve preko 150 u glavni savez, a sve ispod u krilo da nam pozicija glavnog saveza ojaca. Onda da predlozimo svim srpskim savezima da istrebimo EMPIRE?
Nazad na vrh Ići dole
makjova
K. Srbija
K. Srbija
makjova


Muški
Broj poruka : 137
Godina : 54
Location : Zrenjanin
Savez : inzenjer
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Resursi za pocetnike - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Slicno i ja razmisljam Ivana   Resursi za pocetnike - Page 4 Icon_minitimeSub Okt 27, 2007 2:28 pm

I ja mislim nesto tako, ali nemozemo da naredimo igracima da predju iz saveza u savez meni je neko pisao iz Reda Zmaja da ne zeli u nizi rang iako je po broju ljudi negde na zacelju i naseg pocetnickog reda. Takodje nisam siguran ni da svi najbolji igraci iz ovog reda zele u Red Zmaja. Neka plemstvo kontaktira sve igarce koji bi mogli da ojacaju Prvi red i da naprave dogovore, mesta ima ambasada je na 12 nivou a poslate su 4 pozivnice koje su na cekanju. Mi cemo malo pasti ali to nije problem zato sam i napisao da cemo za nedelju dana biti u top10 jer se na nizem nivou brze razvija i intezivnije raste populacija, tako da ako igraju i ovi ce brzo gore, vecina mojih saigraca je pre tri dana imala populaciju ispod 100, a pogledajte danas!
Nazad na vrh Ići dole
madzec
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy
madzec


Muški
Broj poruka : 69
Godina : 43
Location : Orgimar
Koordinate : "Its better to burn out than fade away"
Points : 0
Datum upisa : 29.10.2007

Resursi za pocetnike - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Resursi za pocetnike   Resursi za pocetnike - Page 4 Icon_minitimeUto Okt 30, 2007 1:19 am

Okk ovaj zec je jakooo spizdio zita... sad koristilo bi mi nesto malo 100 - 200 ali bi mi takodje koristio savet kako da stagniram zito da mi prihod bude normalan... mislim sve njive su mi minimum nivo 2 + jedna nivo 3 a prihod zita mi 4 po satu, a glina tri 2 i jedna jedan a prihod 32 po satu... mislim jel ovaj zec nije skonto nesto iliiiii...

PS noob sam u ovome tek od nednavno igram Smile
Nazad na vrh Ići dole
Radovan
K. Srbija
K. Srbija
Radovan


Muški
Broj poruka : 357
Godina : 33
Location : Zrenjanin, Klek
Savez : K.Srbija
Koordinate : x 17 y-47
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Resursi za pocetnike - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Resursi za pocetnike   Resursi za pocetnike - Page 4 Icon_minitimeUto Okt 30, 2007 1:39 am

Gledaj da prvo dizes zitna polja... Da ti budu za nivo ili dva visa od gline, drva i gvozdja! Znaci ako ti su sve produkcije na 2lvl zito bi trebalo da ti bude na 3 ali eventualno 4 lvl da bi ispratilo produkciju ostalih resursa...
Nazad na vrh Ići dole
https://srbija.forummotion.com
Ivana
K. Srbija
K. Srbija
Ivana


Ženski
Broj poruka : 334
Godina : 35
Location : Apatin
Savez : K.Srbija
Koordinate : (21|-52)
Points : 0
Datum upisa : 14.10.2007

Resursi za pocetnike - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Resursi za pocetnike   Resursi za pocetnike - Page 4 Icon_minitimeUto Okt 30, 2007 2:27 am

Meni je produkcija zita uvek u razmeru -10 do +10. Treba nahraniti mnogo gladnijeh usti koja pljackaju komsiluk Resursi za pocetnike - Page 4 329342
Nazad na vrh Ići dole
madzec
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy
madzec


Muški
Broj poruka : 69
Godina : 43
Location : Orgimar
Koordinate : "Its better to burn out than fade away"
Points : 0
Datum upisa : 29.10.2007

Resursi za pocetnike - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Resursi za pocetnike   Resursi za pocetnike - Page 4 Icon_minitimeUto Okt 30, 2007 4:53 am

Zafalivam na odgoforu jos sad kad bi i ovi j[censored] pljackasi cekali....
prezivece se nekako Smile

Mislim gradim falange nekako ali izes ti to kada te ugrobare sa 15 legionara a ja imam 5-6 falangi! Sad

I Izes gladna usta ja tako gubim zlato i profit Twisted Evil


Poslednji izmenio dana Uto Okt 30, 2007 5:01 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Radovan
K. Srbija
K. Srbija
Radovan


Muški
Broj poruka : 357
Godina : 33
Location : Zrenjanin, Klek
Savez : K.Srbija
Koordinate : x 17 y-47
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Resursi za pocetnike - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Resursi za pocetnike   Resursi za pocetnike - Page 4 Icon_minitimeUto Okt 30, 2007 4:57 am

Reci ko te napada da mu spalimo temelje...
Nazad na vrh Ići dole
https://srbija.forummotion.com
madzec
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy
madzec


Muški
Broj poruka : 69
Godina : 43
Location : Orgimar
Koordinate : "Its better to burn out than fade away"
Points : 0
Datum upisa : 29.10.2007

Resursi za pocetnike - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Resursi za pocetnike   Resursi za pocetnike - Page 4 Icon_minitimeUto Okt 30, 2007 5:02 am

eh iskreno od kako sam pristupio savez niko (ali sam pristupio tek danas al ako drmnu opet.... javicu)
Mislim necu da budem derpe pa da cimam neke koji su jos mene samog Zerca napadali
I fala na odbrani ! Cool
Nazad na vrh Ići dole
sonyking
Novi lik / The new guy
Novi lik / The new guy
sonyking


Broj poruka : 11
Points : 0
Datum upisa : 20.11.2007

Resursi za pocetnike - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Resursi za pocetnike   Resursi za pocetnike - Page 4 Icon_minitimeUto Nov 20, 2007 1:23 pm

meni treba sve nije vazno koja vrsta resursa.sve ce mi dobro doci.uz to imam i dobro skloniste pa nista ne brinite.ako ima neko viska neka posalje bilo sta
Nazad na vrh Ići dole
Aleksa
Bronzani Vitez / Bronze Knight
Bronzani Vitez / Bronze Knight
Aleksa


Muški
Broj poruka : 166
Godina : 36
Savez : K. Cp6uja
Koordinate : 2|-36
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Resursi za pocetnike - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Resursi za pocetnike   Resursi za pocetnike - Page 4 Icon_minitimeUto Nov 20, 2007 7:45 pm

@sonyking

Imas od mene:
Дрво: 400
Глина: 400
Гвожђе: 400
Жито: 400
Nazad na vrh Ići dole
http://mr-cat.blogspot.com
Aleksa
Bronzani Vitez / Bronze Knight
Bronzani Vitez / Bronze Knight
Aleksa


Muški
Broj poruka : 166
Godina : 36
Savez : K. Cp6uja
Koordinate : 2|-36
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Resursi za pocetnike - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Resursi za pocetnike   Resursi za pocetnike - Page 4 Icon_minitimeUto Nov 20, 2007 7:45 pm

Stizu u у 21:08 сати
Nazad na vrh Ići dole
http://mr-cat.blogspot.com
sonyking
Novi lik / The new guy
Novi lik / The new guy
sonyking


Broj poruka : 11
Points : 0
Datum upisa : 20.11.2007

Resursi za pocetnike - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Resursi za pocetnike   Resursi za pocetnike - Page 4 Icon_minitimeSre Nov 21, 2007 4:35 pm

puno hvala za resurse.ako moze jos neko da mi posalje resursa bio bih mu veoma zahvalan.
Nazad na vrh Ići dole
bijela
Novi lik / The new guy
Novi lik / The new guy
bijela


Broj poruka : 20
Points : 0
Datum upisa : 24.11.2007

Resursi za pocetnike - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Resursi za pocetnike   Resursi za pocetnike - Page 4 Icon_minitimeSub Nov 24, 2007 1:13 pm

LJudu, mozete li da mi posaljete malo resursa!Ja nisam od onih koji voli da trazi ali imam zaista veliki problem.Trenuno sam u -95 POSTO ZITA posto me je neki marsovac iz Srbije-tm olesio.Zato molim vas posaljite mi malo zita,gline i gvozdja DA RROBAM DA SE IZVUCEM!!!!!!![/b]
Nazad na vrh Ići dole
bijela
Novi lik / The new guy
Novi lik / The new guy
bijela


Broj poruka : 20
Points : 0
Datum upisa : 24.11.2007

Resursi za pocetnike - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Resursi za pocetnike   Resursi za pocetnike - Page 4 Icon_minitimeSub Nov 24, 2007 1:16 pm

I zanima me da li mogu da primam resurse kada nemam pijacu posto mi je i to srusio
Nazad na vrh Ići dole
Ivana
K. Srbija
K. Srbija
Ivana


Ženski
Broj poruka : 334
Godina : 35
Location : Apatin
Savez : K.Srbija
Koordinate : (21|-52)
Points : 0
Datum upisa : 14.10.2007

Resursi za pocetnike - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Resursi za pocetnike   Resursi za pocetnike - Page 4 Icon_minitimeSub Nov 24, 2007 2:03 pm

Ne mozes. Moras je izgraditi. Javi mi na privatnu poruku koliki ti je silos i tvoje koordinate pa cu videti sta da uradimo po tom pitanju
Nazad na vrh Ići dole
Radovan
K. Srbija
K. Srbija
Radovan


Muški
Broj poruka : 357
Godina : 33
Location : Zrenjanin, Klek
Savez : K.Srbija
Koordinate : x 17 y-47
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Resursi za pocetnike - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Resursi za pocetnike   Resursi za pocetnike - Page 4 Icon_minitimeSub Nov 24, 2007 7:23 pm

Mozes da primis resurse iako nemas pijacu, samo neces moci da vidis kada dolaze...
Nazad na vrh Ići dole
https://srbija.forummotion.com
Ivana
K. Srbija
K. Srbija
Ivana


Ženski
Broj poruka : 334
Godina : 35
Location : Apatin
Savez : K.Srbija
Koordinate : (21|-52)
Points : 0
Datum upisa : 14.10.2007

Resursi za pocetnike - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Resursi za pocetnike   Resursi za pocetnike - Page 4 Icon_minitimeSub Nov 24, 2007 8:05 pm

Nisam to znala...
Nazad na vrh Ići dole
bijela
Novi lik / The new guy
Novi lik / The new guy
bijela


Broj poruka : 20
Points : 0
Datum upisa : 24.11.2007

Resursi za pocetnike - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Resursi za pocetnike   Resursi za pocetnike - Page 4 Icon_minitimeSub Nov 24, 2007 10:04 pm

Tek sam sada video da nemogu da napravim pijacu dok ne izadjem iz minusa sa njivama a ja sam u minusu 79 posto Shocked
Nazad na vrh Ići dole
Belfegor
Bronzani Vitez / Bronze Knight
Bronzani Vitez / Bronze Knight
Belfegor


Broj poruka : 189
Points : 0
Datum upisa : 18.10.2007

Resursi za pocetnike - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Resursi za pocetnike   Resursi za pocetnike - Page 4 Icon_minitimeNed Nov 25, 2007 1:12 am

koliko ti konkretno treba resursa, imam viska gline...?
Nazad na vrh Ići dole
blanco
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy



Broj poruka : 67
Points : 0
Datum upisa : 20.11.2007

Resursi za pocetnike - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Resursi za pocetnike   Resursi za pocetnike - Page 4 Icon_minitimePon Nov 26, 2007 10:30 am

Posaljite i meni malo resursa, moze? Smile

Ne pitam koje su vrste.
x:56 y:-47
Nazad na vrh Ići dole
Grim_reaper
Novi lik / The new guy
Novi lik / The new guy
Grim_reaper


Muški
Broj poruka : 21
Godina : 115
Location : Aleksinac, Serbia
Savez : K_Srbija
Koordinate : One za Paradise City
Points : 0
Datum upisa : 17.02.2008

Resursi za pocetnike - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Resursi za pocetnike   Resursi za pocetnike - Page 4 Icon_minitimeNed Feb 17, 2008 6:53 pm

Vidim da je ova tema zastarela pa bih da kazem da ako nekom iz winga traba pomoc u resursima ili vojsci neka slobodno kaze!!!
Uslovi su da si slabiji od mene (imas manje populacije) i da si u mom delu mape (-/-)
Neka se slobodno svi kojima su rese potrebne jave!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Resursi za pocetnike - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Resursi za pocetnike   Resursi za pocetnike - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Resursi za pocetnike
Nazad na vrh 
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» business
» resursi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kraljevina Srbija :: Kraljevina Srbija :: Pocetnici / Beginners-
Skoči na: