Kraljevina Srbija
Kraljevina Srbija
Kraljevina Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kraljevina Srbija

Sa verom u Boga, sloboda ili smrt
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Izbacite Svetu!

Ići dole 
+10
Sherif_Gile
makjova
slobodan_ns
tutamuta
Radovan
BATKO
grunf21
Biskvit
Ivana
Mirkoz
14 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
BATKO
Stitonosa / Squire
Stitonosa / Squire
BATKO


Muški
Broj poruka : 113
Savez : K_Srbija
Points : 0
Datum upisa : 07.11.2007

Izbacite Svetu! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbacite Svetu!   Izbacite Svetu! - Page 2 Icon_minitimeSub Nov 24, 2007 1:34 pm

?Ja ne verujem sta se ovde dogadja.Evo danas opet:
Напад:Mars против bijela Cp6uja™ - K_Cp6uja 24.11.07 08:16
Напад:no1bob против ma... Kings - K_Cp6uja 24.11.07 08:57
Напад:no1bob против ma... Kings - K_Cp6uja 24.11.07 10:28
Напад:Mars против bijela Cp6uja™ - K_Cp6uja 24.11.07 10:32
Jel mi saradjujemo onda uopste sa nekim???
Jel jos neko gleda vesti i napade u okviru saveza ili svi brinu samo za svoje dupe???
Stvarno sam besan!!!
Nazad na vrh Ići dole
Ivana
K. Srbija
K. Srbija
Ivana


Ženski
Broj poruka : 334
Godina : 35
Location : Apatin
Savez : K.Srbija
Koordinate : (21|-52)
Points : 0
Datum upisa : 14.10.2007

Izbacite Svetu! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbacite Svetu!   Izbacite Svetu! - Page 2 Icon_minitimeSub Nov 24, 2007 2:02 pm

Posalji mi linkove ako imas na privatnu poruku. Sredicu to
Nazad na vrh Ići dole
BATKO
Stitonosa / Squire
Stitonosa / Squire
BATKO


Muški
Broj poruka : 113
Savez : K_Srbija
Points : 0
Datum upisa : 07.11.2007

Izbacite Svetu! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbacite Svetu!   Izbacite Svetu! - Page 2 Icon_minitimeSub Nov 24, 2007 2:46 pm

Напад:Mars против bijela Cp6uja™ - K_Cp6uja 24.11.07 10:32
http://rs1.travian.com/berichte.php?id=870134 mada ko nije u vingu nece videti zato evo ovako
Katastrofaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Предмет: Напад:1.1 Base против Selo od bijele
послано: на 24.11.07 у 10:32:09 сати

Нападач Mars из села 1.1 Base
[Батинар] [Копљаник] [Секираш] [Извиђач] [Паладин] [Тевтонски витез] [Ован] [Катапулт] [Поглавица] [Насељеник] [Херој]
јединице 200 0 0 1 0 0 0 10 0 0 1
Губитци 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Информације
уништено:Њива
Плен 0 0 0 0

Бранилац bijela из села Selo od bijele
[Легионар] [Преториjанац] [Империjанац] [Извиђач] [Императорова Коњица] [Цезарева Коњица] [Ован] [Ватрени катапулт] [Сенатор] [Насељеник]
јединице 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Губитци 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Nazad na vrh Ići dole
slobodan_ns
Stitonosa / Squire
Stitonosa / Squire
slobodan_ns


Muški
Broj poruka : 97
Godina : 39
Savez : К.Србија
Koordinate : (-26, -50)
Points : 0
Datum upisa : 25.10.2007

Izbacite Svetu! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbacite Svetu!   Izbacite Svetu! - Page 2 Icon_minitimeSub Nov 24, 2007 4:53 pm

да и ја пријавим шта сам управо видео:

на 24.11.07 у 14:29:07 сати
Нападач no1bob из села Paradise (Kings) 40 батинара
Бранилац marchelo из села marchelo (K_Srbija) 0 јединица
Плен 0 201 0 420

сада није важно колико војске је послао и колико је отео, него нека им неко објасни да је и крило део савеза!!!
Nazad na vrh Ići dole
Ivana
K. Srbija
K. Srbija
Ivana


Ženski
Broj poruka : 334
Godina : 35
Location : Apatin
Savez : K.Srbija
Koordinate : (21|-52)
Points : 0
Datum upisa : 14.10.2007

Izbacite Svetu! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbacite Svetu!   Izbacite Svetu! - Page 2 Icon_minitimeSub Nov 24, 2007 6:23 pm

Ja sam zato da momentalo prekinemo saradnju sa njima. Saradnaj je vise od pakta o nenapadanju, a oni nas napadaju. Mozda je vreme da osete kako je kad i njih nek farma...
Nazad na vrh Ići dole
BATKO
Stitonosa / Squire
Stitonosa / Squire
BATKO


Muški
Broj poruka : 113
Savez : K_Srbija
Points : 0
Datum upisa : 07.11.2007

Izbacite Svetu! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbacite Svetu!   Izbacite Svetu! - Page 2 Icon_minitimeSub Nov 24, 2007 8:22 pm

Dokleeeeeeeeeeeeeeeee breeeeeeeeeeeeeeeee
Напад:Mars против bijela Cp6uja™ - K_Cp6uja 24.11.07 17:19


Evo covek se i zali na njega u "rubrici" Ko vam smeta stalno napada!!!
Nazad na vrh Ići dole
grunf21
K. Srbija
K. Srbija
grunf21


Muški
Broj poruka : 169
Godina : 48
Location : Zrenjanin
Savez : K.Cp6uja
Koordinate : -33 -7
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Izbacite Svetu! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbacite Svetu!   Izbacite Svetu! - Page 2 Icon_minitimeSub Nov 24, 2007 11:30 pm

Raskidamo saradnju sa kingsima!!!
Ko voli nek izvoli!!!
Nazad na vrh Ići dole
makjova
K. Srbija
K. Srbija
makjova


Muški
Broj poruka : 137
Godina : 54
Location : Zrenjanin
Savez : inzenjer
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Izbacite Svetu! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Ovaj Mars mi je pisao   Izbacite Svetu! - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 25, 2007 3:05 am

BATKO ::
Dokleeeeeeeeeeeeeeeee breeeeeeeeeeeeeeeee
Напад:Mars против bijela Cp6uja™ - K_Cp6uja 24.11.07 17:19


Evo covek se i zali na njega u "rubrici" Ko vam smeta stalno napada!!!


PisAo je da proganja tog igraca kroz celu igru i da je to njihov privatni obracun, sto ne znam. Oni o noi SF... kako se vec zovu samo su saveznici na papiru, bolje saradjujem sa srbijom.nw sa kojom nemamo ni PON nego sa onima sa kojima smo u savezu, zato se slazemda revidiramo spisak saveza sa kojima se saradjuje.
Izludjuju me ovi nestrpljivi igraci koji traze non stop pomoc, pa ko je nama pomagao!? Sta mi nismo bili napadani!? Niko ne cita forum, a uslov im je da se registruju.
Potpuno se slazem sa grunfom o tome kako samo mali broj igraca ozbiljno shvta savez i obaveze prema savezu, mnogo vise njih ocekuje da je savez tu da ih brane a ne da smo svi du da zajednicki stvorimo tu odbranu pa dobar deo njih ne pravi vojsku uopste, nemaju silose a hoce pomoc GDE ZITO DA IM POSALJEMO KAD NEMAJU SKLADISTE ZA NEJGA?
Men je ambasada usporila i sto rece grunf veci deo igre sam je sam podizao, a vi najbolje znate koji su od vas najaktivniji i ko je najsvise pomagao, isto se izdvaja dvadesetak igraca, dakle staitstika je da je igri ozbiljno jedno 25 igraca, a ostali jos ili nisu sigurni sta hoce ili uce, kako bilo slab im je doprinos savezu, a stvara se pretnja i pometnje. Stizale su mi te potuke tipa ili mi pomozite ili idem iz saveza, a napadne ga igrac koji sam ima vise vojske nego ceo nas savez jer tad pola nasih igraca nije ni pravilo vojsku!?
Nek svak vidi gde je i sta hoce, pravila ove igre su po meni glupa (ne slede stvarnost) ali su pravila i mi nemozemo napasti nijednog jakog igraca jer nemamo heroja koji moze sam proizvesti dovoljno napadacke vojske da mu zada prvi ozbiljan udarac kako bi ga drugi po snazi otkinuo dalje i tako redom.ako slab napad ana jako kao muva da se na vola zalece, muve nema a vo jedva osetio i sto je najgore ovde su pravila takva da nemoze sto muva da se skupi u roj pod jednom komandom, ali zato svi mogu volu da pomazu, tacnije odbranu je lako organizovati i u tome svi mogu ucestvovati, ali napad mora svako sam, jedino sto se moze ici u talasima, ali uvek po snazi na pribliozno jacinu protivnika.
Razmizlite svi sta nam valja ciniti, pa da se o tom svi obaveste, stvarno mislim da pola igraca uopste ne ucestvuje u forumu! To je po meni strasnije nego da nisu narocito aktivni u igri... moze covek da preskoci dan dva, ali da ne procita forum...?
STO DA STVARAMO OBAVEZU SA ONIMA KOJI NISU OZBILJNI SAMO NAM STETE, KO HOCE DA IGRA OZBILJNO PONASACE SE OZBILJNO I PRIHVATATTI SVE OBAVEZE, A OVI STO BI MALO DA SE RAZONODE PONEKAD U PROLAZU, STVARNO NEMAM VOLJE DA VISE ODGOVRAMA NANJIHOV PISMA I UPOZORENJA KAKO CE DA ISTUPE IZ SAVEZA ISL. KO HOCE SAM ILI UME BOLJE NEK RADI KAKO MU VOLJA A OSTALI KAKO SE VECINA DOGOVORI
Nazad na vrh Ići dole
Ivana
K. Srbija
K. Srbija
Ivana


Ženski
Broj poruka : 334
Godina : 35
Location : Apatin
Savez : K.Srbija
Koordinate : (21|-52)
Points : 0
Datum upisa : 14.10.2007

Izbacite Svetu! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbacite Svetu!   Izbacite Svetu! - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 25, 2007 5:08 am

Ja sam za sledece:
Posto je moljakanje vecine igraca iz saveza koji ocigledno igraju samo za sebe, cisto gubljenje vremena, da se posalje poruka svima koji zele da ostanu u savezu, da odluce da li ce prihvatiti pravila:

1.Da aktivno i cesto ucestvuju u forumu
2.Da su cesto online
3.Da na svaki poziv na pomoc nekog drugog clana momentalno salju jedinice za pomoc
4.Da im nije za da zrtvuju svoje jedinice da bi nekom pomogli pa makar im trebalo i 3 dana da ih ponovo izgrade

Ako 20 ljudi moze da prihvati ova pravila, savez ce bolje funkcionisati nego sad sa 60. Ni 25 ljudi mi nije javilo svoje brojno stanje. Gde je ostalih 30 i kusur? Ja sam za to da se sto pre sprovede temeljna cistka u savezu pa makar nas ostalo i 20 koji ce izginuti jedan za drugoga. Tako cemo se uspesnije braniti nego sada...
Nazad na vrh Ići dole
grunf21
K. Srbija
K. Srbija
grunf21


Muški
Broj poruka : 169
Godina : 48
Location : Zrenjanin
Savez : K.Cp6uja
Koordinate : -33 -7
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Izbacite Svetu! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbacite Svetu!   Izbacite Svetu! - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 25, 2007 7:00 am

Napravicemo nesto pa makar ponovo svi stali u jedan savez, bez winga, ali cemo barem biti dobro organizovani i spremni.
Uvek cemo pomoci onome ko to zatrazi i kada je to moguce, naravno i ako neko zasluzuje, lepo je objasnjeno da se za pojacanje obraca generalima a ne da se ostavlja post na forumu, kada ostavite post mozete samo dati do zbanja ostalim igracima ko vas napada pa ce mozda neko napasti i njega ali za pojacanje se treba obratiti na pravom mestu ali i biti spreman da se pomogne nekom drugom.
Nazad na vrh Ići dole
Mirkoz
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy
Mirkoz


Muški
Broj poruka : 25
Godina : 40
Location : Zemun
Savez : K.Srbija
Koordinate : x34 y-50
Points : 0
Datum upisa : 17.10.2007

Izbacite Svetu! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbacite Svetu!   Izbacite Svetu! - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 25, 2007 1:25 pm

Ja se slazem sa time,bolje i deset sloznih nego 50 nesloznih!Nije toliko bitan rank ako je savez manji i dobro koordiniran!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.svetosavlje.org
BATKO
Stitonosa / Squire
Stitonosa / Squire
BATKO


Muški
Broj poruka : 113
Savez : K_Srbija
Points : 0
Datum upisa : 07.11.2007

Izbacite Svetu! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbacite Svetu!   Izbacite Svetu! - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 25, 2007 4:13 pm

Pokoj mu dusi
Unistise ga,5 napada zaredom u talasu,odmah jedan za drugim
Mars против bijela Cp6uja™ - K_Cp6uja 25.11.07 08:59
Nazad na vrh Ići dole
BATKO
Stitonosa / Squire
Stitonosa / Squire
BATKO


Muški
Broj poruka : 113
Savez : K_Srbija
Points : 0
Datum upisa : 07.11.2007

Izbacite Svetu! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbacite Svetu!   Izbacite Svetu! - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 25, 2007 4:22 pm

Neko rece da je moguce da imamo krticu,i meni je to odavno palo na pamet ali ajd noviji sam igrac pa da ne bude da lupetam svasta...
Neko rece da je aktivno 20-25 igraca,ja se nebih slozio sa tim.Ako pogledamo ovde po forumu,ja na prste mogu da nabrojim nickove,naravno to ne znaci da ovi sto se ne javljaju nisu aktivni ali... malo su mu sumnjivi.
A ovaj nas ving... pa ako nema 7,8 zutih tacaka dnevno... pojavi se kad kad i pokoja crvena... definitivno treba da se proredi savez.
Daj uvedite neki red,i neka neko prati ovo,pa nisam ja organizator...Dve zute i aj mars napolje... pa dokle bre da se zezamo.Ljudi udju u savez i krenu da kukaju a ovamo malo malo pa zut na listi...ma zajebite bre ili ces da igras ili da te farmamo!!!
Pregovaraci ajte malo se angazujte da saradjujemo sa ovim jakim iz srb.nw inace ce da nas guze i oni i empire pa posle kad nas sve poruze i zauzmu nasa sela ima da se kolju medjusobno a mi da gledamo sa mesta okupljanja(tribine) Smile
Nazad na vrh Ići dole
grunf21
K. Srbija
K. Srbija
grunf21


Muški
Broj poruka : 169
Godina : 48
Location : Zrenjanin
Savez : K.Cp6uja
Koordinate : -33 -7
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Izbacite Svetu! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbacite Svetu!   Izbacite Svetu! - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 25, 2007 5:32 pm

BATKO ::
Neko rece da je moguce da imamo krticu,i meni je to odavno palo na pamet ali ajd noviji sam igrac pa da ne bude da lupetam svasta...
Neko rece da je aktivno 20-25 igraca,ja se nebih slozio sa tim.Ako pogledamo ovde po forumu,ja na prste mogu da nabrojim nickove,naravno to ne znaci da ovi sto se ne javljaju nisu aktivni ali... malo su mu sumnjivi.
A ovaj nas ving... pa ako nema 7,8 zutih tacaka dnevno... pojavi se kad kad i pokoja crvena... definitivno treba da se proredi savez.
Daj uvedite neki red,i neka neko prati ovo,pa nisam ja organizator...Dve zute i aj mars napolje... pa dokle bre da se zezamo.Ljudi udju u savez i krenu da kukaju a ovamo malo malo pa zut na listi...ma zajebite bre ili ces da igras ili da te farmamo!!!
Pregovaraci ajte malo se angazujte da saradjujemo sa ovim jakim iz srb.nw inace ce da nas guze i oni i empire pa posle kad nas sve poruze i zauzmu nasa sela ima da se kolju medjusobno a mi da gledamo sa mesta okupljanja(tribine) Smile
Pogledaj malo ranije na forumu sam vec nekoliko puta pisao da sam bar 10-15 puta bezuspesno pokusavao da uspostavim neki pakt sa SRB.NW, ako oni to ne zele ja tu ne mogu nista, cak isada stoji otvoren poziv i njim i njihovom wingu koji oni niti prihvataju niti odbijaju.
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Izbacite Svetu! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbacite Svetu!   Izbacite Svetu! - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 25, 2007 7:27 pm

Ivana ::

Ako 20 ljudi moze da prihvati ova pravila, savez ce bolje funkcionisati nego sad sa 60. Ni 25 ljudi mi nije javilo svoje brojno stanje. Gde je ostalih 30 i kusur? Ja sam za to da se sto pre sprovede temeljna cistka u savezu pa makar nas ostalo i 20 koji ce izginuti jedan za drugoga. Tako cemo se uspesnije braniti nego sada...
pravo zboriš
Nazad na vrh Ići dole
Ivana
K. Srbija
K. Srbija
Ivana


Ženski
Broj poruka : 334
Godina : 35
Location : Apatin
Savez : K.Srbija
Koordinate : (21|-52)
Points : 0
Datum upisa : 14.10.2007

Izbacite Svetu! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbacite Svetu!   Izbacite Svetu! - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 25, 2007 10:35 pm

Ne vidim nijedan dobar razlog da zakljucimo ista sa SRB.NW posle svega. Niti su odgovarali na nase zahteve za pakt o nenapadanju i saradnji, a konstantno nas napadaju. Treba da povucemo sve zahteve za saradnju koji su im ponudjeni.
Nazad na vrh Ići dole
BATKO
Stitonosa / Squire
Stitonosa / Squire
BATKO


Muški
Broj poruka : 113
Savez : K_Srbija
Points : 0
Datum upisa : 07.11.2007

Izbacite Svetu! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbacite Svetu!   Izbacite Svetu! - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 25, 2007 10:48 pm

A EMPIRE?Mora da se sa nekim udruzi inace smo naj...li
Nazad na vrh Ići dole
Sherif_Gile
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy
Sherif_Gile


Muški
Broj poruka : 38
Godina : 36
Location : Niš
Savez : K.Cp6uja
Koordinate : (-14|39)
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Izbacite Svetu! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbacite Svetu!   Izbacite Svetu! - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 25, 2007 11:42 pm

Slažem se za to da treba da se pročisti savez
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/gile_sherif
Aleksa
Bronzani Vitez / Bronze Knight
Bronzani Vitez / Bronze Knight
Aleksa


Muški
Broj poruka : 166
Godina : 36
Savez : K. Cp6uja
Koordinate : 2|-36
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Izbacite Svetu! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbacite Svetu!   Izbacite Svetu! - Page 2 Icon_minitimePon Nov 26, 2007 7:59 pm

Ivana ::
Ja sam za sledece:
Posto je moljakanje vecine igraca iz saveza koji ocigledno igraju samo za sebe, cisto gubljenje vremena, da se posalje poruka svima koji zele da ostanu u savezu, da odluce da li ce prihvatiti pravila:

1.Da aktivno i cesto ucestvuju u forumu
2.Da su cesto online
3.Da na svaki poziv na pomoc nekog drugog clana momentalno salju jedinice za pomoc
4.Da im nije za da zrtvuju svoje jedinice da bi nekom pomogli pa makar im trebalo i 3 dana da ih ponovo izgrade

Ako 20 ljudi moze da prihvati ova pravila, savez ce bolje funkcionisati nego sad sa 60. Ni 25 ljudi mi nije javilo svoje brojno stanje. Gde je ostalih 30 i kusur? Ja sam za to da se sto pre sprovede temeljna cistka u savezu pa makar nas ostalo i 20 koji ce izginuti jedan za drugoga. Tako cemo se uspesnije braniti nego sada...

Ja sam za ova pravila sto rece Ivana

Da se posalje poruka svim clanovima (ona kruzna poruka ili kako se zove). da je obavezno clanstvo na forumu i da imaju 48 sati da to urade. Ko se ne registruje posle 48 sati da se izbaci! Dalje, svako ko ima vise od 300 populacije sigurno ima i neku vojsku, da kad ivana posalje poruku da nekom posaljemo pomoc da to uradi... ne moramo svi da saljemo jednom 50% nase vojske, dovoljno je samo 10% ali svi da posalju. Na ovaj nacin mozemo da pomognemo vise clanova u isto vreme Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://mr-cat.blogspot.com
bijela
Novi lik / The new guy
Novi lik / The new guy
bijela


Broj poruka : 20
Points : 0
Datum upisa : 24.11.2007

Izbacite Svetu! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbacite Svetu!   Izbacite Svetu! - Page 2 Icon_minitimePon Nov 26, 2007 9:57 pm

Ja sam odustao od borbe sa marsom,ali vraticu se ja na nekom drugom mestu,i nadam se da cu brzo ponovo uci u savez.Sada nameravam da napustim savez kako bi mogli da me farmujete posto imam i gvozdja i drva,bolje vi nego on Laughing
Nazad na vrh Ići dole
slobodan_ns
Stitonosa / Squire
Stitonosa / Squire
slobodan_ns


Muški
Broj poruka : 97
Godina : 39
Savez : К.Србија
Koordinate : (-26, -50)
Points : 0
Datum upisa : 25.10.2007

Izbacite Svetu! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbacite Svetu!   Izbacite Svetu! - Page 2 Icon_minitimePon Nov 26, 2007 10:04 pm

зашто не отвориш нови налог и направиш ново село, када већ ово остављаш??? да ли је то против правила? мислим да није! а да се ми договоримо у савезу да свако помогне колико може у старту док не скупиш неку популацију, и наравно опет будеш наш члан...
Nazad na vrh Ići dole
bijela
Novi lik / The new guy
Novi lik / The new guy
bijela


Broj poruka : 20
Points : 0
Datum upisa : 24.11.2007

Izbacite Svetu! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbacite Svetu!   Izbacite Svetu! - Page 2 Icon_minitimePon Nov 26, 2007 10:22 pm

Ja otvaram novi nalog sutra posto moram da sacekam 3 dana da mi se nalog obrise.Makjov mi je rekao da cemo se dogovoriti da udjem u savez,a sirovine ne bi mogao vise da primim posto ste mi toliko vec pomogli da bi me bilo sramota da vise uzimam Embarassed.Kada se stvorim sutra javicu vam moje kordinate
Nazad na vrh Ići dole
Radovan
K. Srbija
K. Srbija
Radovan


Muški
Broj poruka : 357
Godina : 33
Location : Zrenjanin, Klek
Savez : K.Srbija
Koordinate : x 17 y-47
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Izbacite Svetu! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbacite Svetu!   Izbacite Svetu! - Page 2 Icon_minitimeUto Nov 27, 2007 12:48 am

Idi na jugoistok!! Tamo smo Ivana, ja i jos gomila clanova
Nazad na vrh Ići dole
https://srbija.forummotion.com
Mirkoz
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy
Mirkoz


Muški
Broj poruka : 25
Godina : 40
Location : Zemun
Savez : K.Srbija
Koordinate : x34 y-50
Points : 0
Datum upisa : 17.10.2007

Izbacite Svetu! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbacite Svetu!   Izbacite Svetu! - Page 2 Icon_minitimeUto Nov 27, 2007 1:04 am

e ljudi,izbacite svetu!samo citam kako ga napadaju!ocigledno nije nabavio sitera
Nazad na vrh Ići dole
http://www.svetosavlje.org
Radovan
K. Srbija
K. Srbija
Radovan


Muški
Broj poruka : 357
Godina : 33
Location : Zrenjanin, Klek
Savez : K.Srbija
Koordinate : x 17 y-47
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Izbacite Svetu! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbacite Svetu!   Izbacite Svetu! - Page 2 Icon_minitimeUto Nov 27, 2007 1:12 am

Nazad na vrh Ići dole
https://srbija.forummotion.com
Sponsored content





Izbacite Svetu! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbacite Svetu!   Izbacite Svetu! - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Izbacite Svetu!
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Napoleon Bonaparta

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kraljevina Srbija :: Kraljevina Srbija :: RAT! / WAR!-
Skoči na: