Kraljevina Srbija
Kraljevina Srbija
Kraljevina Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kraljevina Srbija

Sa verom u Boga, sloboda ili smrt
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Izbacite Svetu!

Ići dole 
+10
Sherif_Gile
makjova
slobodan_ns
tutamuta
Radovan
BATKO
grunf21
Biskvit
Ivana
Mirkoz
14 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Mirkoz
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy
Mirkoz


Muški
Broj poruka : 25
Godina : 40
Location : Zemun
Savez : K.Srbija
Koordinate : x34 y-50
Points : 0
Datum upisa : 17.10.2007

Izbacite Svetu! Empty
PočaljiNaslov: Izbacite Svetu!   Izbacite Svetu! Icon_minitimeSre Nov 21, 2007 6:03 pm

ako nenadje sitera bolje da ga kikujete ovako samo sluzi kao farma Protivnicima!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.svetosavlje.org
Ivana
K. Srbija
K. Srbija
Ivana


Ženski
Broj poruka : 334
Godina : 35
Location : Apatin
Savez : K.Srbija
Koordinate : (21|-52)
Points : 0
Datum upisa : 14.10.2007

Izbacite Svetu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbacite Svetu!   Izbacite Svetu! Icon_minitimeSre Nov 21, 2007 8:43 pm

Sta tek reci za onog afasamor-a. Crven je a ima 2 sela. Da g apitamo hoce li nekom dati nalog ko sto je chola dao? U najgorem slucaju da stavi nekog od nas za sitera a taj da proizvodi odbrambenu vojsku u njegovom selu i salje je onome kome treba pomoc?
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Izbacite Svetu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbacite Svetu!   Izbacite Svetu! Icon_minitimeSre Nov 21, 2007 10:36 pm

šta je sa zagorom?
Nazad na vrh Ići dole
Grim_rea
Gost




Izbacite Svetu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbacite Svetu!   Izbacite Svetu! Icon_minitimeSre Nov 21, 2007 11:24 pm

Ivana ::
Sta tek reci za onog afasamor-a. Crven je a ima 2 sela. Da g apitamo hoce li nekom dati nalog ko sto je chola dao? U najgorem slucaju da stavi nekog od nas za sitera a taj da proizvodi odbrambenu vojsku u njegovom selu i salje je onome kome treba pomoc?
Stvarno primetio sam da je crven!
Nazad na vrh Ići dole
Biskvit
Stitonosa / Squire
Stitonosa / Squire
Biskvit


Muški
Broj poruka : 97
Godina : 35
Location : NBG
Savez : K.Cp6uja
Koordinate : x -20 y -47
Points : 0
Datum upisa : 30.10.2007

Izbacite Svetu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbacite Svetu!   Izbacite Svetu! Icon_minitimeČet Nov 22, 2007 2:14 am

kad smo vec kod njega(Afasamor-a) da li neko primecuje da ga farma lik iz Cp6uja™,sa kojim koliko vidim (i kod nas i kod njih) da imamo saradnju? 'ce mi neko objasniti?
Nazad na vrh Ići dole
Mirkoz
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy
Mirkoz


Muški
Broj poruka : 25
Godina : 40
Location : Zemun
Savez : K.Srbija
Koordinate : x34 y-50
Points : 0
Datum upisa : 17.10.2007

Izbacite Svetu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbacite Svetu!   Izbacite Svetu! Icon_minitimeČet Nov 22, 2007 9:13 am

Palo mi nesto na pamet!Ocete mozda da svi posaljemo svoje odbrambene jedinice kod svete,naprimer da bi svi stigli da natempiraju sutra u 10ujutru!Pa da napravimo malu pometnju u protivnickim redovima Smile!najgore sto moze da se desi je da izgubimo sve :)ali zato je izuzetna prilika i da nekog razvalimo
Nazad na vrh Ići dole
http://www.svetosavlje.org
grunf21
K. Srbija
K. Srbija
grunf21


Muški
Broj poruka : 169
Godina : 48
Location : Zrenjanin
Savez : K.Cp6uja
Koordinate : -33 -7
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Izbacite Svetu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbacite Svetu!   Izbacite Svetu! Icon_minitimeČet Nov 22, 2007 10:04 am

Poslao sam poruku Afasamoru i ako ne odgovori...
Inaci taj lik ga je farmao dok nije usao u Srbija tm do pre dva tri dana , cini mi se da nije posle.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana
K. Srbija
K. Srbija
Ivana


Ženski
Broj poruka : 334
Godina : 35
Location : Apatin
Savez : K.Srbija
Koordinate : (21|-52)
Points : 0
Datum upisa : 14.10.2007

Izbacite Svetu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbacite Svetu!   Izbacite Svetu! Icon_minitimeČet Nov 22, 2007 11:57 am

Dzabe mu saljes poruku, nekaktivan je. Vec mu je siva tacka. Ostaje jedino da ga mi farmamo ali da ga ne izbacujemo da drugi ne bi navalili. Ili da posaljemo veliku vojsku u neko njegovo selo pa da navucemo neke protivnicke igrace da izgube mnogo vojske. Jedino ne znamo koliki mu je silos...
Nazad na vrh Ići dole
BATKO
Stitonosa / Squire
Stitonosa / Squire
BATKO


Muški
Broj poruka : 113
Savez : K_Srbija
Points : 0
Datum upisa : 07.11.2007

Izbacite Svetu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbacite Svetu!   Izbacite Svetu! Icon_minitimeČet Nov 22, 2007 1:42 pm

E ljudi ja do sada samo citao ovde po forumu sve i svasta ali kad vidim da nekog naseg farmaju ovako
Предмет: Напад:Goran против Nish
послано: на 22.11.07 у 11:29:05 сати

Нападач Goran из села Goran
[Батинар] [Копљаник] [Секираш] [Извиђач] [Паладин] [Тевтонски витез] [Ован] [Катапулт] [Поглавица] [Насељеник] [Херој]
јединице 0 0 477 0 0 0 0 0 0 0 1
Губитци 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Информације Ослободили сте 40 Ваших јединица.
Плен 797 1054 887 1481

Бранилац Dusan из села Nish
[Фаланга] [Мачевалац] [Извиђач] [Галски Витез] [Друид] [Коњаник] [Ован] [Катапулт] [Старешина] [Насељеник]
јединице 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Губитци 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0



stvarno mi dodje da izadjem iz saveza i da odem da ga ja shisham a ne neko drugi...
Nazad na vrh Ići dole
BATKO
Stitonosa / Squire
Stitonosa / Squire
BATKO


Muški
Broj poruka : 113
Savez : K_Srbija
Points : 0
Datum upisa : 07.11.2007

Izbacite Svetu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbacite Svetu!   Izbacite Svetu! Icon_minitimeČet Nov 22, 2007 1:46 pm

I to ajd da je jednom nego vise puta... izgubio je resurse koliko meni treba da proizvedem za tri dana... pi*ku materinu BRE!!!

A video sam sledece napadaju nas ljudi iz saveza Kings i S.A.F.S. ...aaaaaaaaaaaalo bre zar ne saradjujemo sa njima
Jel se ovo raspada savez ili sta???
Nazad na vrh Ići dole
Grim_rea
Gost




Izbacite Svetu! Empty
PočaljiNaslov: Zalba!!!   Izbacite Svetu! Icon_minitimeČet Nov 22, 2007 11:33 pm

Mirkoz ::
Palo mi nesto na pamet!Ocete mozda da svi posaljemo svoje odbrambene jedinice kod svete,naprimer da bi svi stigli da natempiraju sutra u 10ujutru!Pa da napravimo malu pometnju u protivnickim redovima Smile!najgore sto moze da se desi je da izgubimo sve :)ali zato je izuzetna prilika i da nekog razvalimo

Kikujte iz saveza afas...
I vidite, ovaj Car Dusan izaso iz saveza kaze ce da udje u SRB. NW!!!
Ugasite mu acc na forumu, i jos mnogo drugih stvar. Savez nam je u haosu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Uradite nesto ili cu biti primoran da izadjem iz saveza, niko ne odgovara na pitanja(na neka da ali retko), ako smo se solidarisali nekoliko puta i to samo nekoliko nas mnogi nisu.. Takodje svi imaju zamerke ....................
Nazad na vrh Ići dole
Ivana
K. Srbija
K. Srbija
Ivana


Ženski
Broj poruka : 334
Godina : 35
Location : Apatin
Savez : K.Srbija
Koordinate : (21|-52)
Points : 0
Datum upisa : 14.10.2007

Izbacite Svetu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbacite Svetu!   Izbacite Svetu! Icon_minitimePet Nov 23, 2007 12:38 am

Nemojte izbacivata asafasmura vec ga farmajte. Drugi nece znati, isto i sa bilo kim drugim, a onog dusana izbacite ako je rekao da ce prici SRB NW...
Nazad na vrh Ići dole
Radovan
K. Srbija
K. Srbija
Radovan


Muški
Broj poruka : 357
Godina : 33
Location : Zrenjanin, Klek
Savez : K.Srbija
Koordinate : x 17 y-47
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Izbacite Svetu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbacite Svetu!   Izbacite Svetu! Icon_minitimePet Nov 23, 2007 12:54 am

Zasto ocekujete pomoc od svih ako nepomazete?? Zasto svi ocekujete pomoc odmah cim zatrazite??Zar mislite da ste jedini koji trpite napade, raidovanje, probleme sa svim i svacim?? Ljudi, znajte da oni koji odustanu cim im neide, da su oni prvi koji ce ugasiti acc i izgubiti u ovoj igri! Nemozete da ocekujete da se razvijete za dan dva kao onaj u prvih 100! Ova igra zahteva MNOGO zivaca i vremena, i uvek ce se javljati poteskoce, Treba samo da se sve sagleda normalno i bez nerviranja! Voleo bih kada bih mogao da pomognem svima, ali kako da vam pomognem kada se ljutite i prozivate??
Nazad na vrh Ići dole
https://srbija.forummotion.com
Ivana
K. Srbija
K. Srbija
Ivana


Ženski
Broj poruka : 334
Godina : 35
Location : Apatin
Savez : K.Srbija
Koordinate : (21|-52)
Points : 0
Datum upisa : 14.10.2007

Izbacite Svetu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbacite Svetu!   Izbacite Svetu! Icon_minitimePet Nov 23, 2007 1:03 am

Btw, niko i ne trazi pomoc. Jedino je Deki trazio. Poslala sam poruku sa uslovima za pomoc...
Nazad na vrh Ići dole
Radovan
K. Srbija
K. Srbija
Radovan


Muški
Broj poruka : 357
Godina : 33
Location : Zrenjanin, Klek
Savez : K.Srbija
Koordinate : x 17 y-47
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Izbacite Svetu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbacite Svetu!   Izbacite Svetu! Icon_minitimePet Nov 23, 2007 1:12 am

Hteo sam da kazem, da je bolje da pomognes a ne da prozivas, jer prozivanjem neces nista postici, umesto to sto pretis izlaskom iz saveza grim, trebao bi da gledas da nam pomognes da sredimo ovaj "haos"!
A sto se tice pomoci sto sam naveo, nisam mislio na nikoga, vec cisto obavestam da se zna kako ide u savezu!
Aj da vas pitam, sta mislite o prethodnom postu, da li sam u pravu?
Nazad na vrh Ići dole
https://srbija.forummotion.com
grunf21
K. Srbija
K. Srbija
grunf21


Muški
Broj poruka : 169
Godina : 48
Location : Zrenjanin
Savez : K.Cp6uja
Koordinate : -33 -7
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Izbacite Svetu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbacite Svetu!   Izbacite Svetu! Icon_minitimePet Nov 23, 2007 1:22 am

I jos nesto, kako ocekujete da nas nekoliko mozemo istovremeno da pomognemo svima, cast izuzecima ali neko posle jednog napada ostavi post na forumu i ako mu za dva sata ne stigne pomoc preti napustanjem saveza, clanova je preko 100 a nekad mi dnevno stigne i 15-20 poruka za pomoc, pa nismo ni mi non stop na forumu, kada je Ivana trazila brojno stanje odazvalo se 25 clanova, da pogledamo iz drugog ugla i postavimo pitanje da li oni ostali zasluzuju da budu u savezu. Samo jednom sam trazio pomoc za nasu ambasadu i dva puta za ambasadu winga, razvio sam je potpuno od svojih resursa i na svoju stetu dok u drugim savezima se svakodnevno izdvaja a ko ne posalje-kick, i opet se odaziva isti broj ljudi, pa gde ste tada svi ostali??? Koliko ima clanova akoliko aktivnih na forumu?? Gde su ostali? Ovo se zove SAVEZ i prema tome ako je od nekog trazeno da se privremeno odrekne jednog malog broja jedinica ne sme biti odgovora poput nekih koji su morali prvo da podignu resurse do odredjenog nivoa! Jedino zajedno mozemo nesto uciniti ali ako od pojedinca trazite da vas zastiti od napada desetostruko jaceg napadaca onda ocekujete nemoguce.
Gde je Car Dusan rekao da ce preci u drugi savez? Ja to sada prvi put cujem, ako je nekom rekao zasto taj nije nikog obavestio??? Nisam ja vidovita Zorka pa da znam sta se desava po coskovima saveza, posecujem forum svaka dva -tri sata i uglavnom odgovaram na ono za sta mislim da je potrebno.
Prekinite vec jednom sa pretnjama da cete napustiti savez za svaku sitnicu ili ga napustite pa ce nas biti manje ali ce bar oni koji ostanu biti spremni na saradnju, ima neaktivnih ali reagujemo na crvenu tacku, glupo je odmah izbaciti nekoga, sta ako mu je crko komp ili je imao neki drugi peh?
Po ceo dan se bavim spletkama, napadima winga na savez, neaktivnim igracima, napadima....
Najveci deo toga svako moze sam resiti najjednostavnije i najbezbolnije!
Nazad na vrh Ići dole
tutamuta
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy
tutamuta


Muški
Broj poruka : 53
Godina : 46
Location : Virtuelni Beograd
Savez : K. Cp6uja
Koordinate : -39/22
Points : 0
Datum upisa : 17.10.2007

Izbacite Svetu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbacite Svetu!   Izbacite Svetu! Icon_minitimePet Nov 23, 2007 1:53 am

ne izbacujte afasamora
lik je ok
verovatno ne moze da igra
bolje da ga mi farmamo i znamo ko ga i koliko pljacka

svi su pricali da ce da farmaju partizanliona i sta posle
niko nista

prema tome
mislim da afasamor ne bi imao nista protiv da umesto nekih drugih mi uzimamo resurse
Nazad na vrh Ići dole
grunf21
K. Srbija
K. Srbija
grunf21


Muški
Broj poruka : 169
Godina : 48
Location : Zrenjanin
Savez : K.Cp6uja
Koordinate : -33 -7
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Izbacite Svetu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbacite Svetu!   Izbacite Svetu! Icon_minitimePet Nov 23, 2007 2:22 am

Kasno izbacen je.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana
K. Srbija
K. Srbija
Ivana


Ženski
Broj poruka : 334
Godina : 35
Location : Apatin
Savez : K.Srbija
Koordinate : (21|-52)
Points : 0
Datum upisa : 14.10.2007

Izbacite Svetu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbacite Svetu!   Izbacite Svetu! Icon_minitimePet Nov 23, 2007 2:35 am

davidsrbu gasi nalog. Bice ugasen u 17h danas. Ko zeli da ga farma neka pozuri -43|-10
Nazad na vrh Ići dole
BATKO
Stitonosa / Squire
Stitonosa / Squire
BATKO


Muški
Broj poruka : 113
Savez : K_Srbija
Points : 0
Datum upisa : 07.11.2007

Izbacite Svetu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbacite Svetu!   Izbacite Svetu! Icon_minitimePet Nov 23, 2007 12:24 pm

e pa ljudi ja odo da farmam naseg coveka posto ocigledno nece da igra a stalno ga farmaju saveznici iz Kingsa
ja sam prijavio sta se dogadja i makjovi i grunfu i vidim da ga i dalje ovaj lesi pa onda bolje da ja uzmem resurse nego neko iz drugog saveza
a vi me ako hocete izbacite iz saveza koji se i izgleda svakim danom sve vise osipa i raspada
Nazad na vrh Ići dole
BATKO
Stitonosa / Squire
Stitonosa / Squire
BATKO


Muški
Broj poruka : 113
Savez : K_Srbija
Points : 0
Datum upisa : 07.11.2007

Izbacite Svetu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbacite Svetu!   Izbacite Svetu! Icon_minitimePet Nov 23, 2007 12:26 pm

Uh ipak necu treba mi 6 sati u jednom pravcu Smile
Nazad na vrh Ići dole
BATKO
Stitonosa / Squire
Stitonosa / Squire
BATKO


Muški
Broj poruka : 113
Savez : K_Srbija
Points : 0
Datum upisa : 07.11.2007

Izbacite Svetu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbacite Svetu!   Izbacite Svetu! Icon_minitimePet Nov 23, 2007 12:26 pm

Ako se desi da vidim nekog ko mi je blizu a da se ponasa isto ima da mu uzmem resurse a posle sta bude...
Nazad na vrh Ići dole
Grim_rea
Gost




Izbacite Svetu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbacite Svetu!   Izbacite Svetu! Icon_minitimePet Nov 23, 2007 5:51 pm

grunf21 ::

...Gde je Car Dusan rekao da ce preci u drugi savez? Ja to sada prvi put cujem, ako je nekom rekao zasto taj nije nikog obavestio??? ...
Najveci deo toga svako moze sam resiti najjednostavnije i najbezbolnije!

Ovo mi je poslao pre izlaska iz saveza:

odo sada u srb.nw ako vam bude trebala pomocu u resursimam samo mi javite

To je sve, sto ja znam.
Takodje trenutno nije u bilokakvom savezu.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana
K. Srbija
K. Srbija
Ivana


Ženski
Broj poruka : 334
Godina : 35
Location : Apatin
Savez : K.Srbija
Koordinate : (21|-52)
Points : 0
Datum upisa : 14.10.2007

Izbacite Svetu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbacite Svetu!   Izbacite Svetu! Icon_minitimePet Nov 23, 2007 8:56 pm

Onda ga farmajte samo tako. Preletaci se kaznjavaju strogo...
Nazad na vrh Ići dole
grunf21
K. Srbija
K. Srbija
grunf21


Muški
Broj poruka : 169
Godina : 48
Location : Zrenjanin
Savez : K.Cp6uja
Koordinate : -33 -7
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Izbacite Svetu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbacite Svetu!   Izbacite Svetu! Icon_minitimeSub Nov 24, 2007 12:57 am

BATKO ::
e pa ljudi ja odo da farmam naseg coveka posto ocigledno nece da igra a stalno ga farmaju saveznici iz Kingsa
ja sam prijavio sta se dogadja i makjovi i grunfu i vidim da ga i dalje ovaj lesi pa onda bolje da ja uzmem resurse nego neko iz drugog saveza
a vi me ako hocete izbacite iz saveza koji se i izgleda svakim danom sve vise osipa i raspada
Koliko sam ja video i on je poprilicno napadao ovog drugog, posto nemam uvid u izvestaje winga mogao bi sledeci put da posaljes i o nasim napadima na njih, inace poslao sam upozorenje vodji kingsa da bi mi se ovaj izvinuo i obecao da vise nece biti napada i kasnije javio i poslao izvestaje o nasim napadima na njih, koliko mi se cini i to nije dozvoljeno, a sto se tice napada na saveznike tu je sve receno i sve je jasno kakve su posledice!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Izbacite Svetu! Empty
PočaljiNaslov: Re: Izbacite Svetu!   Izbacite Svetu! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Izbacite Svetu!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Napoleon Bonaparta

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kraljevina Srbija :: Kraljevina Srbija :: RAT! / WAR!-
Skoči na: