Kraljevina Srbija
Kraljevina Srbija
Kraljevina Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kraljevina Srbija

Sa verom u Boga, sloboda ili smrt
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Spada i u napad i u odbranu...

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
nightwalker
Novi lik / The new guy
Novi lik / The new guy
nightwalker


Ženski
Broj poruka : 22
Godina : 41
Savez : К. Србија
Koordinate : 20 -47
Points : 0
Datum upisa : 04.11.2007

Spada i u napad i u odbranu... Empty
PočaljiNaslov: Spada i u napad i u odbranu...   Spada i u napad i u odbranu... Icon_minitimeUto Feb 05, 2008 9:03 pm

Pricha je sledeca... Igrach iz saveza EMPIRE Rem.K je napadao dolinu na 29|-47 i ubio dosta zivuljki iz iste (pri tom ja nisam znala ko je napadao i iz kog saveza). Naishla sam kada je ostalo jako malo jedinica, pobila ih i osvojila dolinu.
Nakon toga stigla mi je poruka od gore pomenutog igracha sledeceg sadrzaja: "
Hi 29 -47 I cleaned for himself " Hteo je reci myself Very Happy
Na shta sam ja odgovorila: "Srry, I was attacking it too..."
Nakon toga stigao mi je napad od njega na tu dolinu... Poslala sam podrshku iz svog glavnog grada koja ce stici za nekih dva sata, do tada on mozda i preuzme dolinu. U medjuvremenu Sinisa je video napad i poslao mi takodje podrshku koja stize za oko 3 sata.
Dakle, shta raditi u ovakvoj situaciji?
Nazad na vrh Ići dole
kica
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy



Muški
Broj poruka : 38
Godina : 55
Savez : k.srbija
Koordinate : 25 -50
Points : 0
Datum upisa : 29.10.2007

Spada i u napad i u odbranu... Empty
PočaljiNaslov: Re: Spada i u napad i u odbranu...   Spada i u napad i u odbranu... Icon_minitimeSub Feb 09, 2008 3:53 am

na 27,-47 dolini drveta sam isto gledao i dok sam digao dvorac heroja neko je napadao dolinu i prestao.poslao sam pitanje rem.k da li je on ?nije mi odgovorio i ja sam zauzeo dolinu.evo vec par dana niko nista a meni dolina donosi 25%.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana
K. Srbija
K. Srbija
Ivana


Ženski
Broj poruka : 334
Godina : 35
Location : Apatin
Savez : K.Srbija
Koordinate : (21|-52)
Points : 0
Datum upisa : 14.10.2007

Spada i u napad i u odbranu... Empty
PočaljiNaslov: Re: Spada i u napad i u odbranu...   Spada i u napad i u odbranu... Icon_minitimeNed Feb 10, 2008 6:25 pm

Pa empire je davno planirao da zauzme sela od Pevca koja je i zauzeo a sve to zbog pozicije(oaza zita) koje se tu nalaze. Znaci samo zbog toga. Posto nisi ucestvovala u tom napadu i nisi imala gubitke red bi bio da tu oazu ne diras, a narocito zbog toga sto je nisi pokusala osvojiti dok je Pevac imao svoja 2 sela na toj poziciji...

Ako neko iz prijateljskog saveza prvi napadne oazu koju ti mislis uzeti sebi-onda mu je prepusti...
Nazad na vrh Ići dole
nightwalker
Novi lik / The new guy
Novi lik / The new guy
nightwalker


Ženski
Broj poruka : 22
Godina : 41
Savez : К. Србија
Koordinate : 20 -47
Points : 0
Datum upisa : 04.11.2007

Spada i u napad i u odbranu... Empty
PočaljiNaslov: Re: Spada i u napad i u odbranu...   Spada i u napad i u odbranu... Icon_minitimeNed Feb 10, 2008 8:37 pm

Ne radi se ovde uopshte o oazi koja je pripadala Pevcu... Pogledaj koordinate koje sam stavila... Oaza nije bila nichija pre toga. Ja kad sam je zauzela nisam znala ko je i kada napadao. Napala sam je chim sam podigla dvorac heroja na 10-ti lvl, a taj grad sam na to mesto stavila bash zbog velikog broja oaza, nadajuci se da cu bar jednu osvojiti.
Lik me vishe nije napadao tako da nije vishe ni bitno.
Izmedju ostalog, ni ta oaza na koju ti mislish nije nikada pripadala Pevcu. Ja sam je osvojila kada sam podigla dvorac heroja na 10-ti lvl u mom glavnom gradu. Ne znam odakle ti ideja da je ikada pripadala Pevcu...
Btw bash vam treba malo vremena da odgovorite na temu...
Nazad na vrh Ići dole
Ivana
K. Srbija
K. Srbija
Ivana


Ženski
Broj poruka : 334
Godina : 35
Location : Apatin
Savez : K.Srbija
Koordinate : (21|-52)
Points : 0
Datum upisa : 14.10.2007

Spada i u napad i u odbranu... Empty
PočaljiNaslov: Re: Spada i u napad i u odbranu...   Spada i u napad i u odbranu... Icon_minitimeČet Feb 14, 2008 1:30 pm

Ne znam stvarno onda sta je u pitanju
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Spada i u napad i u odbranu... Empty
PočaljiNaslov: Re: Spada i u napad i u odbranu...   Spada i u napad i u odbranu... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Spada i u napad i u odbranu...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ideja za odbranu
» Napad Teutonaca
» Napad EMPIRE-A - Spremo iz Wolftown-a
» Napad na SEM12
» Planiram napad! :)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kraljevina Srbija :: Kraljevina Srbija :: Odbrana / Defence-
Skoči na: