Kraljevina Srbija
Kraljevina Srbija
Kraljevina Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kraljevina Srbija

Sa verom u Boga, sloboda ili smrt
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 ovnovi i katapulti

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Belfegor
Bronzani Vitez / Bronze Knight
Bronzani Vitez / Bronze Knight
Belfegor


Broj poruka : 189
Points : 0
Datum upisa : 18.10.2007

ovnovi i katapulti Empty
PočaljiNaslov: ovnovi i katapulti   ovnovi i katapulti Icon_minitimePet Nov 09, 2007 2:25 pm

ovako, moj sledeci potez je pravljenje radionice, a svi znamo sta se u noj pravi. a pitanje je, ako nemam vosjku da ih brani, koliko mi vrede. slao bih ih u pomoc svima kojima treba, ali me zanima, da li ce biti unisteni od strane neprijatelja ako nemam nesto da ih brani What a Face
Nazad na vrh Ići dole
Ivana
K. Srbija
K. Srbija
Ivana


Ženski
Broj poruka : 334
Godina : 35
Location : Apatin
Savez : K.Srbija
Koordinate : (21|-52)
Points : 0
Datum upisa : 14.10.2007

ovnovi i katapulti Empty
PočaljiNaslov: Re: ovnovi i katapulti   ovnovi i katapulti Icon_minitimePet Nov 09, 2007 5:01 pm

Pa mozes ih poslati u moje drugo selo kao podrsku dok ih ne skupis bar 15-20,a uz njih ti treba i mnogo vojske. Posto je selo sa 15 polja zita, ja cu sam da unapredjujem ta polja. Vec su sva na 3 a Jurez ima oko 120 falangi kod mene i jos 60 u prvom selu. Dakle, odbrambenu vojsku mozete kod mene u drugo selo (20|-64). Ja cu samo da prosirujem silos, skladiste i polja...
Nazad na vrh Ići dole
Belfegor
Bronzani Vitez / Bronze Knight
Bronzani Vitez / Bronze Knight
Belfegor


Broj poruka : 189
Points : 0
Datum upisa : 18.10.2007

ovnovi i katapulti Empty
PočaljiNaslov: Re: ovnovi i katapulti   ovnovi i katapulti Icon_minitimeSub Nov 10, 2007 12:56 am

hvala na pomoci, pocecu da ih pravim uskoro. naravno, pre toga moram da pravim vojsku, ali posto pre toga imam neke druge planove...
i da koliko od prilike treba da ti saljem vojske za 30koplj, 10izvidjaca i 11paladina?
Nazad na vrh Ići dole
Ivana
K. Srbija
K. Srbija
Ivana


Ženski
Broj poruka : 334
Godina : 35
Location : Apatin
Savez : K.Srbija
Koordinate : (21|-52)
Points : 0
Datum upisa : 14.10.2007

ovnovi i katapulti Empty
PočaljiNaslov: Re: ovnovi i katapulti   ovnovi i katapulti Icon_minitimeSub Nov 10, 2007 11:30 am

Mislis koliko zita? Pa izracunaj koliko svaki od njih trosi na sat i koliko ih mislis drzati kod mene...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





ovnovi i katapulti Empty
PočaljiNaslov: Re: ovnovi i katapulti   ovnovi i katapulti Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
ovnovi i katapulti
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kraljevina Srbija :: Kraljevina Srbija :: Napadi / Offence-
Skoči na: