Kraljevina Srbija
Kraljevina Srbija
Kraljevina Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kraljevina Srbija

Sa verom u Boga, sloboda ili smrt
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Cuvanje vase vojske kod drugih igraca

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Ivana
K. Srbija
K. Srbija
Ivana


Ženski
Broj poruka : 334
Godina : 35
Location : Apatin
Savez : K.Srbija
Koordinate : (21|-52)
Points : 0
Datum upisa : 14.10.2007

Cuvanje vase vojske kod drugih igraca Empty
PočaljiNaslov: Cuvanje vase vojske kod drugih igraca   Cuvanje vase vojske kod drugih igraca Icon_minitimeSub Okt 27, 2007 1:57 pm

Postoji naci da sacuvate svu vojsku koju imate kad je posaljete kod drugog igraca, cak i ako njega neko napadne. Resenje je jednostavno. Ako je neko Gal, neka izgradi zamke na maksimum. Znaci 100 zamki Posaljite 100 vojske(ili koliko imate) u napad na njega(iako je saveznik) i svi ce ostali zarobljeni dok ih Gal ne pusti. Kad vam bude trebala vojska samo mu kazete da ih pusti i imacete ih nazad. Mislim da bi ovo mogla biti odlicna taktika za savez. Svako ko hoce da skupi vojsku neka se dogovori sa nekim Galom iz saveza da ovako funkcionice. Npr. napravi 2 jake jedinice(za odbranu ili napad) i salje ih kod tog Gala da ih on zarobi. Kad se nakupi 100 vojske onda ih pusti i imacete veliku armiju bez gubitaka u medjuvremenu. Potrebno je samo da mu saljete zito da ih svaki dan prehrani prehrani. Uzmite npr. da 20 gala u savezu digne 100 zamki na maksimum. To je 2000 mesta. A ostali da salju svoje najjace napadacke i odbrambene jedinice da ih oni cuvaju. Po 2 dnevno npr. Za mesec dana imali bi veliku vojsku...
Nazad na vrh Ići dole
tutamuta
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy
tutamuta


Muški
Broj poruka : 53
Godina : 46
Location : Virtuelni Beograd
Savez : K. Cp6uja
Koordinate : -39/22
Points : 0
Datum upisa : 17.10.2007

Cuvanje vase vojske kod drugih igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Cuvanje vase vojske kod drugih igraca   Cuvanje vase vojske kod drugih igraca Icon_minitimeSub Okt 27, 2007 5:21 pm

pa zar ne placa (resursima) Gal popravljanje zamki?
Nazad na vrh Ići dole
Grim_rea
Gost




Cuvanje vase vojske kod drugih igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Cuvanje vase vojske kod drugih igraca   Cuvanje vase vojske kod drugih igraca Icon_minitimeSub Okt 27, 2007 5:25 pm

Da!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To je mali problem nije ekonomicno. Najbolje ja da se voiska salje nekom u pojacanje, ko je najjaci u kraju i koga niko ne napada!!!
Nazad na vrh Ići dole
Ivana
K. Srbija
K. Srbija
Ivana


Ženski
Broj poruka : 334
Godina : 35
Location : Apatin
Savez : K.Srbija
Koordinate : (21|-52)
Points : 0
Datum upisa : 14.10.2007

Cuvanje vase vojske kod drugih igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Cuvanje vase vojske kod drugih igraca   Cuvanje vase vojske kod drugih igraca Icon_minitimeNed Okt 28, 2007 5:32 am

Ta cena je zamarljiva u odnosu na korist. Ako on oslobodi zarobljene u zamkama, placa popravku zamki samo 50%...
Nazad na vrh Ići dole
Grim_rea
Gost




Cuvanje vase vojske kod drugih igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Cuvanje vase vojske kod drugih igraca   Cuvanje vase vojske kod drugih igraca Icon_minitimeNed Okt 28, 2007 3:46 pm

Ivana ::
Ta cena je zamarljiva u odnosu na korist. Ako on oslobodi zarobljene u zamkama, placa popravku zamki samo 50%...
Ipak misli da je moj plan bolji jer koja je razlika, sam sto ovamo treba da placas resurse jer malo po malo i to je neka svota, a ovako nista ne kosta.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana
K. Srbija
K. Srbija
Ivana


Ženski
Broj poruka : 334
Godina : 35
Location : Apatin
Savez : K.Srbija
Koordinate : (21|-52)
Points : 0
Datum upisa : 14.10.2007

Cuvanje vase vojske kod drugih igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Cuvanje vase vojske kod drugih igraca   Cuvanje vase vojske kod drugih igraca Icon_minitimeNed Okt 28, 2007 4:04 pm

A sta ako tog kome smo poslali vojsku napadne neko iz drugog saveza ko je mnogo jaci? Ima desetine takvih igraca. Propade sav trud onda. Ovako ne bi izgubili ni jednu jedinicu
Nazad na vrh Ići dole
Grim_rea
Gost




Cuvanje vase vojske kod drugih igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Cuvanje vase vojske kod drugih igraca   Cuvanje vase vojske kod drugih igraca Icon_minitimeNed Okt 28, 2007 4:10 pm

Grim_reaper ::
Da!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To je mali problem nije ekonomicno. Najbolje ja da se voiska salje nekom u pojacanje, ko je najjaci u kraju i koga niko ne napada!!!

Neko ko je najjaci u kraju!!! Ja primenjujem ovu taktiku, naravno da nece ta vojiska da ostane vecno kod njega vraticu je ja!
A onako kad ga on napadne da oslobodi vojsku ovaj mora svoju da salje drugde i jos mnogo komplikacija!

A u ostalom ko riskira taj i profitira!


Poslednji izmenio dana Ned Okt 28, 2007 4:51 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Radovan
K. Srbija
K. Srbija
Radovan


Muški
Broj poruka : 357
Godina : 33
Location : Zrenjanin, Klek
Savez : K.Srbija
Koordinate : x 17 y-47
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Cuvanje vase vojske kod drugih igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Cuvanje vase vojske kod drugih igraca   Cuvanje vase vojske kod drugih igraca Icon_minitimeNed Okt 28, 2007 4:23 pm

a da je posaljete kao podrsku nekome ko nije aktivan???
Ili da posaljete u napad na neko seoce koje je udaljeno pola vremena od kog ocekujete da necete biti tu!
A ta tvoja taktika ugrozava tog kod koga ce biti vojska!
Mislim da je bezveze da bacate resurse na tako nesto!
Sracunajmo, 200 je maksimum broj zamki! Kada oslobodi zarobljenike 50% zamki se same vracaju, a osalih 50% sto je 100 zamki mora da plati taj igrac! Sto znaci da moras da placas po cuvanju vojske 2000 3000 1000 2000 resursa! Pa sad ti gledaj!!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://srbija.forummotion.com
Grim_rea
Gost




Cuvanje vase vojske kod drugih igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Cuvanje vase vojske kod drugih igraca   Cuvanje vase vojske kod drugih igraca Icon_minitimeNed Okt 28, 2007 4:53 pm

To i ja kazem nije to malo resursa!
Nazad na vrh Ići dole
Ivana
K. Srbija
K. Srbija
Ivana


Ženski
Broj poruka : 334
Godina : 35
Location : Apatin
Savez : K.Srbija
Koordinate : (21|-52)
Points : 0
Datum upisa : 14.10.2007

Cuvanje vase vojske kod drugih igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Cuvanje vase vojske kod drugih igraca   Cuvanje vase vojske kod drugih igraca Icon_minitimeNed Okt 28, 2007 4:58 pm

To je satna proizvodnja 10-ak jakih igraca ukupno. Po meni, zanemarljivo...
Nazad na vrh Ići dole
Grim_rea
Gost




Cuvanje vase vojske kod drugih igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Cuvanje vase vojske kod drugih igraca   Cuvanje vase vojske kod drugih igraca Icon_minitimeNed Okt 28, 2007 5:02 pm

Kazi ti meni sta sve mozes da unapredis za te rsurse??? (kad kazem ti mislima na tebe licno?)
Nazad na vrh Ići dole
Ivana
K. Srbija
K. Srbija
Ivana


Ženski
Broj poruka : 334
Godina : 35
Location : Apatin
Savez : K.Srbija
Koordinate : (21|-52)
Points : 0
Datum upisa : 14.10.2007

Cuvanje vase vojske kod drugih igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Cuvanje vase vojske kod drugih igraca   Cuvanje vase vojske kod drugih igraca Icon_minitimeNed Okt 28, 2007 5:27 pm

Jedva imperijane i pretorijance mogu da istrazim...
Nazad na vrh Ići dole
Grim_rea
Gost




Cuvanje vase vojske kod drugih igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Cuvanje vase vojske kod drugih igraca   Cuvanje vase vojske kod drugih igraca Icon_minitimeNed Okt 28, 2007 5:29 pm

Ali sigurno mogu da se unapreda mnoga polja i gradjevina!!!
Nazad na vrh Ići dole
Ivana
K. Srbija
K. Srbija
Ivana


Ženski
Broj poruka : 334
Godina : 35
Location : Apatin
Savez : K.Srbija
Koordinate : (21|-52)
Points : 0
Datum upisa : 14.10.2007

Cuvanje vase vojske kod drugih igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Cuvanje vase vojske kod drugih igraca   Cuvanje vase vojske kod drugih igraca Icon_minitimeNed Okt 28, 2007 5:57 pm

Na velikom nivou i ne mogu bas
Nazad na vrh Ići dole
Grim_rea
Gost




Cuvanje vase vojske kod drugih igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Cuvanje vase vojske kod drugih igraca   Cuvanje vase vojske kod drugih igraca Icon_minitimeNed Okt 28, 2007 5:59 pm

Ali ti sigurno nemas preveliki nivo gradjevina!
Nazad na vrh Ići dole
madzec
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy
madzec


Muški
Broj poruka : 69
Godina : 43
Location : Orgimar
Koordinate : "Its better to burn out than fade away"
Points : 0
Datum upisa : 29.10.2007

Cuvanje vase vojske kod drugih igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Cuvanje vase vojske kod drugih igraca   Cuvanje vase vojske kod drugih igraca Icon_minitimeUto Okt 30, 2007 11:15 am

Ja ne znam kolika je satna/dnevna vas "jacih" igraca ali znam da meni treba debo nivo resorsa samo za pravljenje zamki Very Happy
Znam znam ja sam jos rookie.... samooo vi cekajte doce Zeka na vratanca Twisted Evil albino
Nazad na vrh Ići dole
Ivana
K. Srbija
K. Srbija
Ivana


Ženski
Broj poruka : 334
Godina : 35
Location : Apatin
Savez : K.Srbija
Koordinate : (21|-52)
Points : 0
Datum upisa : 14.10.2007

Cuvanje vase vojske kod drugih igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Cuvanje vase vojske kod drugih igraca   Cuvanje vase vojske kod drugih igraca Icon_minitimeUto Okt 30, 2007 12:26 pm

Grim_reaper ::
Ali ti sigurno nemas preveliki nivo gradjevina!

Ako ti kazem da mi je glavna zgrada na nivou 10, a dvorac heroja na nivou 4, jel jos uvek to mislis? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Grim_rea
Gost




Cuvanje vase vojske kod drugih igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Cuvanje vase vojske kod drugih igraca   Cuvanje vase vojske kod drugih igraca Icon_minitimeUto Okt 30, 2007 1:27 pm

Da!!!
Nazad na vrh Ići dole
Ivana
K. Srbija
K. Srbija
Ivana


Ženski
Broj poruka : 334
Godina : 35
Location : Apatin
Savez : K.Srbija
Koordinate : (21|-52)
Points : 0
Datum upisa : 14.10.2007

Cuvanje vase vojske kod drugih igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Cuvanje vase vojske kod drugih igraca   Cuvanje vase vojske kod drugih igraca Icon_minitimeUto Okt 30, 2007 1:49 pm

Pa ne znam sta da kazem onda...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Cuvanje vase vojske kod drugih igraca Empty
PočaljiNaslov: Re: Cuvanje vase vojske kod drugih igraca   Cuvanje vase vojske kod drugih igraca Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Cuvanje vase vojske kod drugih igraca
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Jedna taktika za cuvanje resursa preko noci kad ne igrate
» Predlog u vezi igraca partizanlion
» SAVEZI

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kraljevina Srbija :: Kraljevina Srbija :: Odbrana / Defence-
Skoči na: