Kraljevina Srbija
Kraljevina Srbija
Kraljevina Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kraljevina Srbija

Sa verom u Boga, sloboda ili smrt
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Napali smo EMPIRE

Ići dole 
+11
jana
Radovan
makjova
slobodan_ns
madzec
chola
grunf21
Belfegor
Aleksa
Sinisa
Ivana
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Aleksa
Bronzani Vitez / Bronze Knight
Bronzani Vitez / Bronze Knight
Aleksa


Muški
Broj poruka : 166
Godina : 36
Savez : K. Cp6uja
Koordinate : 2|-36
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Napali smo EMPIRE - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Napali smo EMPIRE   Napali smo EMPIRE - Page 3 Icon_minitimeSre Nov 28, 2007 8:23 pm

BATKO, to je veoma teska situacija... ali sta da se radi ili mozes da vratis resurse i da ocekujes da ne posalju na tebe vojsku, ili mozes da im se suprostavis i da te uniste samo tako!

Ja ti savetujem da napadas neke koje nisu u savezu Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://mr-cat.blogspot.com
BATKO
Stitonosa / Squire
Stitonosa / Squire
BATKO


Muški
Broj poruka : 113
Savez : K_Srbija
Points : 0
Datum upisa : 07.11.2007

Napali smo EMPIRE - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Napali smo EMPIRE   Napali smo EMPIRE - Page 3 Icon_minitimeSre Nov 28, 2007 11:45 pm

Ma covek nije u savezu...
Lik ima oko 60 pop... i kako nije ni u jednom savezu ja ga napao i uzeo mu oko 150 res svaki,medjutim kod lika u profilu,koji nisam pregledao pre toga pise licni prijatelji ili kako vec... i tamo stoji ime ovog nadrkanka iz EMPIRE koji mi je rekao da ne diram tog malog sa 60 pop inace cu da nagrabusim...vratio sam mu tu jebenu sicu resursa,bolje nego da me poruse...
Pederski..napisao da mu je neki jak igrac licni prijatelj i sad niko ne sme da ga dira.. more sto nisam poceo da igram samo mesec dana ranije j... im sve po spisku pa makar me porusili posle...jedan na jedan a posle neka me nihov savez lincuje...
Nazad na vrh Ići dole
Grim_rea
Gost




Napali smo EMPIRE - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Napali smo EMPIRE   Napali smo EMPIRE - Page 3 Icon_minitimeSre Nov 28, 2007 11:57 pm

BATKO ::
Ma covek nije u savezu...
Lik ima oko 60 pop... i kako nije ni u jednom savezu ja ga napao i uzeo mu oko 150 res svaki,medjutim kod lika u profilu,koji nisam pregledao pre toga pise licni prijatelji ili kako vec... i tamo stoji ime ovog nadrkanka iz EMPIRE koji mi je rekao da ne diram tog malog sa 60 pop inace cu da nagrabusim...vratio sam mu tu jebenu sicu resursa,bolje nego da me poruse...
Pederski..napisao da mu je neki jak igrac licni prijatelj i sad niko ne sme da ga dira.. more sto nisam poceo da igram samo mesec dana ranije j... im sve po spisku pa makar me porusili posle...jedan na jedan a posle neka me nihov savez lincuje...

Ma ja na ba serveru farmao jednog samo tako i on kasnije uso u savez, pa mi oni preteli da ga ne napadam.
A ja ko sivonja eksperimentisao i ispostavi se da ceo savez nema viske da mi se suprotstave. Ja sam bio Tevtonac i imao manje od 100pop. a vise od 200batinara!!! Kasnije sam ga odj*bao!
Nazad na vrh Ići dole
BATKO
Stitonosa / Squire
Stitonosa / Squire
BATKO


Muški
Broj poruka : 113
Savez : K_Srbija
Points : 0
Datum upisa : 07.11.2007

Napali smo EMPIRE - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Napali smo EMPIRE   Napali smo EMPIRE - Page 3 Icon_minitimeČet Nov 29, 2007 12:21 am

Ja se bas nebih kacio sa ovim posto ima pop 600 i kusur,taj sto mu je zaledjina i jos je u EMPIRE savezu... da je neki manji savez sto bi se on kurcio.. poslao bih malo moje vojske i malo od vas da pozajmim pa da ih pocistimo a ovako... cuti i kenjaj Smile nije red da zbog sice resursa najebem ko zuti.
Nazad na vrh Ići dole
magnus_nero
Novi lik / The new guy
Novi lik / The new guy
magnus_nero


Muški
Broj poruka : 9
Godina : 38
Savez : K_srbija
Koordinate : 44 /-80
Points : 0
Datum upisa : 08.02.2008

Napali smo EMPIRE - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Napali smo EMPIRE   Napali smo EMPIRE - Page 3 Icon_minitimePet Feb 15, 2008 5:42 pm

I kom cemo se mi prikloniti carstvu, Empire-u ili SRB.NW-u? Ja licno vise simpatisem Empire, jer mi se ovi iz SRB.NW-a cine previse oholim i bezobraznim. Ucinice sve da ostanu na 1.mestu, makar gazili po zrtvama. Sta kazu glavesine? Ja sam inace u odlicnim odnosima sa igracem iz saveza Sisters, a oni nisu ni malo naivni i imaju sjajan timski duh. Ako ikada docekam da postanem neka baja, poseticu draza1 iz LOMTRA i "kom opanci, kom obojci"! Taj lik mi je unistio bivsi savez S.S.S.S, pa mi se vecina saboraca preselila u DB.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana
K. Srbija
K. Srbija
Ivana


Ženski
Broj poruka : 334
Godina : 35
Location : Apatin
Savez : K.Srbija
Koordinate : (21|-52)
Points : 0
Datum upisa : 14.10.2007

Napali smo EMPIRE - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Napali smo EMPIRE   Napali smo EMPIRE - Page 3 Icon_minitimePet Feb 15, 2008 8:16 pm

U profilu saveza mozes procitati sa kojim savezima saradjujemo
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Napali smo EMPIRE - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Napali smo EMPIRE   Napali smo EMPIRE - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Napali smo EMPIRE
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» EMPIRE savez
» krece EMPIRE
» Napad EMPIRE-A - Spremo iz Wolftown-a

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kraljevina Srbija :: Kraljevina Srbija :: RAT! / WAR!-
Skoči na: