Kraljevina Srbija
Kraljevina Srbija
Kraljevina Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kraljevina Srbija

Sa verom u Boga, sloboda ili smrt
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Prete ratom (obavezno procitaj)

Ići dole 
+5
Sinisa
Ivana
Radovan
Belfegor
makjova
9 posters
AutorPoruka
makjova
K. Srbija
K. Srbija
makjova


Muški
Broj poruka : 137
Godina : 54
Location : Zrenjanin
Savez : inzenjer
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Prete ratom (obavezno procitaj) Empty
PočaljiNaslov: Prete ratom (obavezno procitaj)   Prete ratom (obavezno procitaj) Icon_minitimePon Okt 22, 2007 12:42 am

Ova poruka je stigla danas kirbiju

"Kirby-graf, primetio sam da ne odgovaras na moje poruke. Slusaj pozivam te svechano u nas savez, zato sto znam da si ozbiljan igrach i takaw nam treba. Srbija™ i moja alijansa ce unistiti vasu, zbog nekih prepirki tako da ti je bolje da se premestis kod nas."

SHVATITE JE OZBILJNO I VIDITE STA DA URADIMO DA POLOME ZUBE.


Pratite sve sumnjive kretnje iz ovog saveza ili njihovih vingova a koje su usmerene protiv nasih clanova akko bismo otkrili njihove pravce kretanja u nameri da realizuju ovu pretnju, o svemu odmah obavestite grunfa i radovana, kao i slavisu
Nazad na vrh Ići dole
makjova
K. Srbija
K. Srbija
makjova


Muški
Broj poruka : 137
Godina : 54
Location : Zrenjanin
Savez : inzenjer
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Prete ratom (obavezno procitaj) Empty
PočaljiNaslov: Kapetan ne napusta brod koji tone   Prete ratom (obavezno procitaj) Icon_minitimePon Okt 22, 2007 12:54 am

Evo sta mu je kirbi odgovorio


"Ne meri se covek po snazi koju poseduje vec po delu koje iza sebe ostavlja, ako ce se svi najjaci savezi udruziti da pobede jedan koji je nastao pre dve nedelje onda je jadna ta igra koju vi igrate, a ja cu kao ozbiljan igrac ostati sa onima kojima je moja pomoc sada potrebnija nego ikada.

KO na vreme daje najvise ti daje, a ja cu njima dati opstanak, budi siguran u to, jer mi ipak nismo saka zobi pa da nas pozoba svaka vrana koja ovuda naleti.

Ako nas i pobedite osudicete sebe na propast jer to ce vam biti pirova pobeda, skupo cemo naplatiti svako selo koje nam oduzmete, svakog igraca koga nam izbacite i svaki poraz koji nam nanesete donece vam toliku stetu da cete brzo sami postati zrtva svoga pohoda, pobedivsi nas vi cete izgubiti jer dok budete napadali nase gradove i sela vasi ce biti nebranjeni, a u ovoj igri ima toliko saveza i svi se bore za to da budu najbolji, svi zele na vrh gde ima mesta samo za jednoga, a na dno mogu mnogi tu ima mesta za nas, ali i za vas, veruj mi.

Dobro dosli na nase njive i livade, prepune su zamki i iznenadjenja, gorak ce vam biti hleb koji sa njih odnesete.

Pa prijatno i iznaj da ja nikad ne izdajem onoga kome sam pruzio pruku prijateljstva ma kakva mi sila pretila, jer je jadan onaj covek koji se boji pretnja i ucene, ili sto neko rece BOJ SE OVNA BOJ SE GOVNA A KAD CES ZIVJETI

Pozdrav"

Neka to i nama nauk bude sad samo hrabro jer na muci se poznaju junaci, a vreme mucenja nam sad predstoji
Nazad na vrh Ići dole
makjova
K. Srbija
K. Srbija
makjova


Muški
Broj poruka : 137
Godina : 54
Location : Zrenjanin
Savez : inzenjer
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Prete ratom (obavezno procitaj) Empty
PočaljiNaslov: A evo i kraja   Prete ratom (obavezno procitaj) Icon_minitimePon Okt 22, 2007 12:58 am

Poslednja poruka za kirbija
"uuuuuu. ma izvini brate. Nece ni biti rata, samo smo bili besni nas par, ali smo se smirili i gledali sto dzabe da se cimamo, salje ja Pakt ponowo, reci sinisi ako te ne mrzi da vas necemo napadati, nisi morao da se cimas za owoliki text, ali i dalje stoji poziw za alijansu"
Nazad na vrh Ići dole
Belfegor
Bronzani Vitez / Bronze Knight
Bronzani Vitez / Bronze Knight
Belfegor


Broj poruka : 189
Points : 0
Datum upisa : 18.10.2007

Prete ratom (obavezno procitaj) Empty
PočaljiNaslov: Re: Prete ratom (obavezno procitaj)   Prete ratom (obavezno procitaj) Icon_minitimePon Okt 22, 2007 12:58 am

e da na ovom forumu postoji rep+, kirby bi je sigurno dobio. samo napred junaci i junakinje
Nazad na vrh Ići dole
Radovan
K. Srbija
K. Srbija
Radovan


Muški
Broj poruka : 357
Godina : 33
Location : Zrenjanin, Klek
Savez : K.Srbija
Koordinate : x 17 y-47
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Prete ratom (obavezno procitaj) Empty
PočaljiNaslov: Re: Prete ratom (obavezno procitaj)   Prete ratom (obavezno procitaj) Icon_minitimePon Okt 22, 2007 1:16 am

Stvarno je divno kada vidim da ima toliko ljudi koji prate pravi put, da su posteni i da imaju casti! Moram da se zahvalim svima na podrsci koju daju za ovaj savez! Znajte da ovaj savez ne zaboravlja ljude koji su nam pomogli, bilo to malo ili puno! Posebno se zahvaljujem kirby-graf-u na trudu i odanosti!
Hvala jos jednom svima!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://srbija.forummotion.com
Ivana
K. Srbija
K. Srbija
Ivana


Ženski
Broj poruka : 334
Godina : 35
Location : Apatin
Savez : K.Srbija
Koordinate : (21|-52)
Points : 0
Datum upisa : 14.10.2007

Prete ratom (obavezno procitaj) Empty
PočaljiNaslov: Re: Prete ratom (obavezno procitaj)   Prete ratom (obavezno procitaj) Icon_minitimePon Okt 22, 2007 1:32 am

Impresivan odgovor! Svaka cast!
Nazad na vrh Ići dole
Sinisa
K. Srbija
K. Srbija



Broj poruka : 27
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Prete ratom (obavezno procitaj) Empty
PočaljiNaslov: Re: Prete ratom (obavezno procitaj)   Prete ratom (obavezno procitaj) Icon_minitimePon Okt 22, 2007 1:34 am

Rat je zavrsen prije nego je poceo, sva diplomatska prepiska se nalazi ovdje:

https://srbija.forummotion.com/napadi-offence-f6/bow-wow-t45.htm
Nazad na vrh Ići dole
jana
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy



Ženski
Broj poruka : 59
Godina : 43
Savez : K.Cp6uja
Koordinate : (34/-50)
Points : 0
Datum upisa : 21.10.2007

Prete ratom (obavezno procitaj) Empty
PočaljiNaslov: Re: Prete ratom (obavezno procitaj)   Prete ratom (obavezno procitaj) Icon_minitimePon Okt 22, 2007 7:58 am

Stvarno divan odgovor. Svaka cast!
Nazad na vrh Ići dole
cebep
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy
cebep


Broj poruka : 30
Points : 0
Datum upisa : 12.10.2007

Prete ratom (obavezno procitaj) Empty
PočaljiNaslov: Re: Prete ratom (obavezno procitaj)   Prete ratom (obavezno procitaj) Icon_minitimePon Okt 22, 2007 9:35 am

Samo tako, i da mi nepravimo greske koje je Srbija pravila u proslosti. A to jeste "gubljenje ratova i teritorija za stolom i na papiru".

I jos jednom super odgovor.
Nazad na vrh Ići dole
davidsrb
Gost




Prete ratom (obavezno procitaj) Empty
PočaljiNaslov: Re: Prete ratom (obavezno procitaj)   Prete ratom (obavezno procitaj) Icon_minitimePon Okt 22, 2007 9:59 am

Znaci kirby svaka cast za odgovor.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana
K. Srbija
K. Srbija
Ivana


Ženski
Broj poruka : 334
Godina : 35
Location : Apatin
Savez : K.Srbija
Koordinate : (21|-52)
Points : 0
Datum upisa : 14.10.2007

Prete ratom (obavezno procitaj) Empty
PočaljiNaslov: Re: Prete ratom (obavezno procitaj)   Prete ratom (obavezno procitaj) Icon_minitimePon Okt 22, 2007 11:37 am

Mogu li se ubuduce citati napisati tako da idu od gore prema dole, a ne obrnuto? Trebalo mi je 5 minuta da shvatim ko tu kome sta pise...
Nazad na vrh Ići dole
tutamuta
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy
tutamuta


Muški
Broj poruka : 53
Godina : 46
Location : Virtuelni Beograd
Savez : K. Cp6uja
Koordinate : -39/22
Points : 0
Datum upisa : 17.10.2007

Prete ratom (obavezno procitaj) Empty
PočaljiNaslov: slazem se sa Ivanom   Prete ratom (obavezno procitaj) Icon_minitimePon Okt 22, 2007 10:00 pm

i da tako bude na celom forumu
ovako se ubih klikcuci i skrolajuci do najnovijeg odgovora

inace, svaka cast kirbiju na odgovoru cheers
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Prete ratom (obavezno procitaj) Empty
PočaljiNaslov: Re: Prete ratom (obavezno procitaj)   Prete ratom (obavezno procitaj) Icon_minitimeSub Okt 27, 2007 3:05 am

cestitke i od mene na odogovoru kirbiju
Nazad na vrh Ići dole
Radovan
K. Srbija
K. Srbija
Radovan


Muški
Broj poruka : 357
Godina : 33
Location : Zrenjanin, Klek
Savez : K.Srbija
Koordinate : x 17 y-47
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Prete ratom (obavezno procitaj) Empty
PočaljiNaslov: Re: Prete ratom (obavezno procitaj)   Prete ratom (obavezno procitaj) Icon_minitimePon Nov 19, 2007 12:41 am

Taj bow wow je presao u Empire!!
Nazad na vrh Ići dole
https://srbija.forummotion.com
Biskvit
Stitonosa / Squire
Stitonosa / Squire
Biskvit


Muški
Broj poruka : 97
Godina : 35
Location : NBG
Savez : K.Cp6uja
Koordinate : x -20 y -47
Points : 0
Datum upisa : 30.10.2007

Prete ratom (obavezno procitaj) Empty
PočaljiNaslov: Re: Prete ratom (obavezno procitaj)   Prete ratom (obavezno procitaj) Icon_minitimePon Nov 19, 2007 9:40 pm

Kirbi,da imam kapu skinuo bih je Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prete ratom (obavezno procitaj) Empty
PočaljiNaslov: Re: Prete ratom (obavezno procitaj)   Prete ratom (obavezno procitaj) Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Prete ratom (obavezno procitaj)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Forum

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kraljevina Srbija :: Kraljevina Srbija :: RAT! / WAR!-
Skoči na: