Kraljevina Srbija
Kraljevina Srbija
Kraljevina Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kraljevina Srbija

Sa verom u Boga, sloboda ili smrt
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Bow Wow

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Sinisa
K. Srbija
K. Srbija



Broj poruka : 27
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Bow Wow Empty
PočaljiNaslov: Bow Wow   Bow Wow Icon_minitimeNed Okt 21, 2007 10:52 pm

Poslao sam poruku generalu Srbija alijanse da mi Srbi ne bi trebali da se napadamo izmedju sebe i da ukoliko ne regulisu ovog Bow Wow imacemo problem.

Inace veceras sam ga izvidio, kurci se a ima jadnu vojsku:

http://rs1.travian.com/berichte.php?id=392156

Ima da ga pometem. Izvjestaj ce da slijedi.
Nazad na vrh Ići dole
Belfegor
Bronzani Vitez / Bronze Knight
Bronzani Vitez / Bronze Knight
Belfegor


Broj poruka : 189
Points : 0
Datum upisa : 18.10.2007

Bow Wow Empty
PočaljiNaslov: Re: Bow Wow   Bow Wow Icon_minitimeNed Okt 21, 2007 10:57 pm

samo napred sinisa, ako treba pom u resursima za izgradnju vojske, jauci
Nazad na vrh Ići dole
Ivana
K. Srbija
K. Srbija
Ivana


Ženski
Broj poruka : 334
Godina : 35
Location : Apatin
Savez : K.Srbija
Koordinate : (21|-52)
Points : 0
Datum upisa : 14.10.2007

Bow Wow Empty
PočaljiNaslov: Re: Bow Wow   Bow Wow Icon_minitimeNed Okt 21, 2007 11:26 pm

Zbog tog izvidjanja izgleda da su otkazali pakt o nenapadanju...
Nazad na vrh Ići dole
Belfegor
Bronzani Vitez / Bronze Knight
Bronzani Vitez / Bronze Knight
Belfegor


Broj poruka : 189
Points : 0
Datum upisa : 18.10.2007

Bow Wow Empty
PočaljiNaslov: Re: Bow Wow   Bow Wow Icon_minitimeNed Okt 21, 2007 11:27 pm

da ali covek je to uradio vise zbog defanzive tj opravdano
Nazad na vrh Ići dole
Sinisa
K. Srbija
K. Srbija



Broj poruka : 27
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Bow Wow Empty
PočaljiNaslov: Re: Bow Wow   Bow Wow Icon_minitimeNed Okt 21, 2007 11:44 pm

Prepiska sa Bow Wow:



Zato sto nemam izbora, jer sam naletio na tvrdoglavo magare.
____________
BoW WoW пише:

citiram ja Gojka sisu : Sto ulazis u frku kad si slabiji
____________
Sinisa пише:

Pa da citiram jednog velikog srpskog ratnika: "pa napadnite onda vise, ****** se"


____________
BoW WoW пише:

Aj prestani o toj nacionalnoj svesti , ovo je igra ciji je cilj zabawa. Ma bas ce EMPIRE zbog nekih papana da se cima imaju oni waznija posla.
____________
Sinisa пише:

Sa tom trecom alijansom na serveru mi imamo pakt o nenapadanju koji si ti prekrsio, ako je tvoja alijansa stvarno wing. I to nisi prekrsio jednom nego vise puta.

A tresu mi se gace stvarno. Pa ako ti ubjedis svoju alijansu da krene na nas totalno na Srbe znaci, sto tebi ocigledno nista ne znaci, necu ni ja imati nikakvog kompleksa da napravimo dogovor sa EMPIRE, pa da se tjeramo.


____________
BoW WoW пише:

Mislim da ti fali jos jedno '' a '' u owo '' nedokaznima ''. Naravno da nemamo, moglo je biti da si ti mene kontaktirao, ja bi prestao sa napadima, ali da ti mene
'' stvarno '' napadas a wing smo trece alijanse na serveru pa ne znam koliko je to dobro. Videcemo
____________
Sinisa пише:

Ok, onda nemamo vise o cemu da raspravljamo. Pogotovo s nedokaznima.

Zbogom.

____________
BoW WoW пише:

Ma bole me uvo za twoji account na .ba i za twoje iskustvo, bice mi zadovoljstvo da vas unistimo, to sto je srpska alijansa nema weze uopste. Mi znamo ko su nam bratske alijanse i to pise.
____________
Sinisa пише:

Poslao sam poruku generalu vase alijanse, nisam dobio odgovor.

Ja igram na .ba serveru i imam vec iskustva, tako da se ne bojim, ovo mi je svejedno sporedna igra, taman morao kasnije da brisem selo.

Ako vi necete da se dogovorite o nenapadanju, nema problema, ratovacemo, ja se ne bojim, pregrmio sam gore stvari od tvog saveza na .ba serveru.

Vi ste ti koji ste poceli napadat svoje, znaci Srbe.

Pa to nek vam je na obraz, kad vec s nama necete da se dogovorite.
____________
BoW WoW пише:

Pa vi ste prsili , Srpski Heroj mi je sad odgovorio da imamo podrsku glavne alijanse mada mislim i da nas wing moze sam to da resi. Nema sanse da se ovo zavrsi mirnim putem dok sam ja wodja ove alijanse. A da se cimam za 150 resursa ne moram. Nisi trebao da napadas nego da razgovaras.
____________
Sinisa пише:

Ako ste za dogovor, ja mogu da vratim resurse, ako ne ima da se bijemo, pa kom opanci tom obojci.


____________
BoW WoW пише:

e pa znaj da vojske nece biti u mom selu, resursa ces uzeti malo, ali twoje alijanse wise nece biti !!!!
____________
Sinisa пише:

Stvarni je napad, kako sam izracunao nakon izvidjanja, ako ostavis vojsku u selu i ne sklonis resurse otice ti sva vojska,
inace poslao sam poruku generalu iz tvog saveza u vezi tvojih napada, ali nisam dobio odgovor.

____________
BoW WoW пише:

inace ja mislim da nemamo mi nikakav pakt, a drugo ko si ti da sudis ovde. Mogao si mi poslati poruku i ja bih prestao, al sad ako je owo stwarni napad, meni nije tesko da pobegnem sa wojskom i resursima, ali ako widim da bi twoja trupa nanela ikakwu stetu meni, rat je neizbezan to znaj
____________
Sinisa пише:

Inace ja sam protiv toga da se srpski savezi napadaju, ali tebi to ocigledno nije bitno.
Nazad na vrh Ići dole
Sinisa
K. Srbija
K. Srbija



Broj poruka : 27
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Bow Wow Empty
PočaljiNaslov: Re: Bow Wow   Bow Wow Icon_minitimeNed Okt 21, 2007 11:54 pm

Vec sam cuo da s tobom ne moze nista da se dogovori, da si nedokazan, zato sam pokusao da nadjem nekog razumnijeg da proba da te urazumi.

A ti ako si vodja svog saveza, pa vodjo, valjda znas dovoljno da je PON koji je tvoj glavni savez potpisao s nama, odnosi se i na tebe. Ti si to prekrsio.

____________
BoW WoW пише:

Alijansa iz koje ja dolazim , ja sam glavni u njoj kapiras. Ne treba ti nikoga gore da kontaktiras, vec mene
____________
Sinisa пише:

Po ko zna koji put ponavljam, kontaktirao sam tvog generala u vezi tvojih stalnih napada, nisam dobio odgovor, jer ste vjerovatno toliko arogantni da dok se po vama ne udari ne odgovarate. Sto znaci da ni tada ni sad nemam izbora, tako da posto si ti vec svoje odlucio, nema potrebe da se vise raspravljamo. Otkazali ste PON s nama, pa napadajte, kao sto si rekao ovo je samo igra. Pa unistite nas. Izvol'te.


____________
BoW WoW пише:

imao si izbora, nebih da se wredjam to je detinjasto
Nazad na vrh Ići dole
Sinisa
K. Srbija
K. Srbija



Broj poruka : 27
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Bow Wow Empty
PočaljiNaslov: Re: Bow Wow   Bow Wow Icon_minitimePon Okt 22, 2007 12:04 am

Trebao si da postujes dogovor tvoje glavne alijanse, a to si bio obavezan. Inace ovu prepisku ima komplet da posaljem tvom glavnom savezu cisto da ljudi budu upoznati o cemu se u globalu radi.
____________
BoW WoW пише:

Ja sam sa Radovanom ratovao, on mene ja njege ,itd. onda sam ga pozvao u ally, on nije hteo, a kakaw sam ja to dogovor imao da sklopim sa njim ? Nikakaw !!!
____________
Sinisa пише:

Ti se sad pro*eravas, pricas neku pricu kao da bi bilo bitno da sam te ja kontaktirao, a ne bi ni mene kao ni Radovana uzimao za ozbiljno nego bi nastavio da radis po svome. I kurcis se okolo, a sam si slab, ja mogu da ti pometem vojsku samo sa djelom svoje vojske.

Vidim da onaj koji mi je to rekao za tebe da je 100% upravu i da si nemoguc za bilo kakav dijalog.

____________
BoW WoW пише:

Ko ti to rekao Radovan ? Budala. Ove zadnje 3 recenice se ni ne trudim da procitam jer znam sta znachi. To pravilo se svakodnevno krsi, a to sto radovane nema vojske i nije aktivan govori kako je iskusan igrac
Nazad na vrh Ići dole
Sinisa
K. Srbija
K. Srbija



Broj poruka : 27
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Bow Wow Empty
PočaljiNaslov: Re: Bow Wow   Bow Wow Icon_minitimePon Okt 22, 2007 12:06 am

Nista necu da editujem, za razliku do tebe ja imam obraza. A i postujem svoj narod. Pa makar i u virtuelnoj igri.
____________
BoW WoW пише:

Slobodno , ja nisam nista lose rekao, a ti opusteno mozes da editujes text ko ce ti powerowati, ja nisam nista lagao owde, sve mogu da prenesem Srpskom Heroju koji je moj prijatelj
Nazad na vrh Ići dole
Sinisa
K. Srbija
K. Srbija



Broj poruka : 27
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Bow Wow Empty
PočaljiNaslov: Re: Bow Wow   Bow Wow Icon_minitimePon Okt 22, 2007 12:30 am

Prepiska sa Srpskim Herojem:

____________
Sinisa пише:

Vec jesi sa ovim ponistavanjem pakta zbog vaseg napada na naseg diplomatu.

Vidim da nema svrhe.

Kraj price.


____________
Srpski Heroj пише:

Kao prvo ja nikada necu izgubiti obraz, jer igarm ovo veoma dugo i dosta dugo sam lider srpskih alijansi, na velikim serverima sam vodio srpske alijanse i znam kako je to....

oni su deo nas, znaci da smo kao jedna alijansa...a kaze da ste ga vredjali do koze i to ne mogu da prihvatim, a kao drugo ako mu je bio farma pre nego sto je dosao kod vas onda nema sta da se prica !!!
____________
Sinisa пише:

Ne znam, znam samo da je Radovan kod nas diplomata i da bi taj PON koji ste vi potpisali s nama trebao da se odnosi i na vase wingove.

Tu vi gubite obraz, a ne mi, pa taman nas vi na kraju unistili.

Ja sam mu ponudio da mu vratim resurse, koje bi uzeo u napadu, ali on ni da cuje hoce da nas unisti, to jest da vi nas unistite za njih.


____________
Srpski Heroj пише:

ja sam mu rekao par puta da vas ne dira...jel mu radovan bio farma pre nego sto je usao u vas savez >?
____________
Sinisa пише:

Da li je dopustivo da on konstantno krsi PON koji ste vi imali s vama a i koji je on trebao da postuje?
I da na sva upozorenja od Radovana, koji je nas diplomata ne haje?

I sad kao glumi da bi prestao da sam mu ja nesto rekao.

____________
Srpski Heroj пише:

cuo sam da si ga napadao, tj da ga sad napadas... to je nedopustljivo !!!

____________
Sinisa пише:
U prilogu saljem prepisku sa Bow Wow cisto da ste upoznati zasto ste prekinuli PON s nama. Pa vi kako hocete.
Nazad na vrh Ići dole
Sinisa
K. Srbija
K. Srbija



Broj poruka : 27
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Bow Wow Empty
PočaljiNaslov: Re: Bow Wow   Bow Wow Icon_minitimePon Okt 22, 2007 1:09 am

vidis da ipak imam veliki obraz Smile)))
____________
Sinisa пише:

Javicu svojima da prihvate.

____________
Srpski Heroj пише:

poslat vam je NAP
____________
Sinisa пише:

Ok, dogovoreno,

Pozdrav,

____________
Srpski Heroj пише:

vazi..od sada sta god imas reci meni i pokusacu da resim to !!!
____________
Sinisa пише:

Vraticu mu ja resurse, i spusticu loptu, nemam ja veze s diplomatijom to i nije moj bio posao. Ali ako ocekujete nasu podrsku u eventualnom okrsaju sa Empire, trebali bi da naucite i vase vodje wingova da spuste loptu a ne da se kurce na osnovu tvog imena i prijete unistenjem.

Inace ja nemam namjeru vise da kontaktiram s Bow Wow, niti da ga napadam niti bilo koga od vas, ako bude tako kao sto kazes.

Pozdrav,

Sinisa

____________
Srpski Heroj пише:

ne znas ko sam i sta sam...ja sam uvek za najbolje resenje kao i sad, ako mu vratis resurse koje si uzeo nece biti nicega..tako sam se dog sa njim...a na speedu su svi u proflu drzali moje ime , svi srbi i toliko o meni, raspitaj se malo, a ko se neko bori protiv dusmana sam ja !!!

bice sve ok ne brini i malo nauci da spustis loptu !!!
____________
Sinisa пише:

I jos nesto, na moje apelovanje da se srpski savezi ne napadaju, on je rekao da ga boli ona stvar za to sto smo Srbi, da je ovo samo igra.

Onda bi vam toplo preporucio da pobrisete sve ono Srbovanje sa profila vaseg saveza, da se ne brukate,

Braco Srbi,

CCCC




nije uredu naravno sa jedne strane ali ja sam m urekao da vidi sa vama da sklopite mir ali sta on odluci tako ce biti
____________
Sinisa пише:

Vodja vaseg winga jeste! I ti sad stojis iza njegovog postupka prekidajuci PON.

To je siledzijstvo. Zato sto ima nekog jakog iza ledja moze da se sili nad kime hoce, bez posljedica. I to da on moze nas da napada, a da mi postujemo taj potpisani PON na tvoj obraz? Da li je to uredu?


____________
Srpski Heroj пише:

ja nisam nikoga napao !!!
____________
Sinisa пише:

Vec jesi sa ovim ponistavanjem pakta zbog vaseg napada na naseg diplomatu.

Vidim da nema svrhe.

Kraj price.


____________
Srpski Heroj пише:

Kao prvo ja nikada necu izgubiti obraz, jer igarm ovo veoma dugo i dosta dugo sam lider srpskih alijansi, na velikim serverima sam vodio srpske alijanse i znam kako je to....

oni su deo nas, znaci da smo kao jedna alijansa...a kaze da ste ga vredjali do koze i to ne mogu da prihvatim, a kao drugo ako mu je bio farma pre nego sto je dosao kod vas onda nema sta da se prica !!!
____________
Sinisa пише:

Ne znam, znam samo da je Radovan kod nas diplomata i da bi taj PON koji ste vi potpisali s nama trebao da se odnosi i na vase wingove.

Tu vi gubite obraz, a ne mi, pa taman nas vi na kraju unistili.

Ja sam mu ponudio da mu vratim resurse, koje bi uzeo u napadu, ali on ni da cuje hoce da nas unisti, to jest da vi nas unistite za njih.


____________
Srpski Heroj пише:

ja sam mu rekao par puta da vas ne dira...jel mu radovan bio farma pre nego sto je usao u vas savez >?
____________
Sinisa пише:

Da li je dopustivo da on konstantno krsi PON koji ste vi imali s vama a i koji je on trebao da postuje?
I da na sva upozorenja od Radovana, koji je nas diplomata ne haje?

I sad kao glumi da bi prestao da sam mu ja nesto rekao.

____________
Srpski Heroj пише:

cuo sam da si ga napadao, tj da ga sad napadas... to je nedopustljivo !!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Bow Wow Empty
PočaljiNaslov: Re: Bow Wow   Bow Wow Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Bow Wow
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kraljevina Srbija :: Kraljevina Srbija :: Napadi / Offence-
Skoči na: