Kraljevina Srbija
Kraljevina Srbija
Kraljevina Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kraljevina Srbija

Sa verom u Boga, sloboda ili smrt
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Vicevi

Ići dole 
+2
Belfegor
Radovan
6 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Radovan
K. Srbija
K. Srbija
Radovan


Muški
Broj poruka : 357
Godina : 33
Location : Zrenjanin, Klek
Savez : K.Srbija
Koordinate : x 17 y-47
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Vicevi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi   Vicevi - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 21, 2007 11:08 pm

Pre dve nedelje napunio sam 38 godina. Ujutro, na svoj rođendan sam se probudio prilično neraspoložen, ipak, godine čine svoje! Otišao sam u kuhinju uveren da će mi žena osvežiti dan s jednim: "Dobro jutro i srećan rođendan, mužiću moj zlatni"! A možda me i iznenadi kakvim darom. Ništa. Nije rekla ni dobro jutro, a kamoli ostalo čemu sam se nadao! Dobro, pomislio sam, s godinama postanu takve, ali deca, oni su me se sigurno setili. Jok, ni oni nisu ništa rekli. Duboko razočaran otišao sam na posao. Čim sam ušao u kancelariju, dočekala me moja sekretarica Lidija sa osmehom na licu i procvrkutala:
• Dobro jutro, gospodine šefe, i sve najbolje za Vaš rođendan!
Odmah sam se osećao bolje. Ipak se neko setio da mi je danas rođendan. Udubio sam u posao i radio do 2. Tada je na vrata pokucala Lidija:
• Znate šefe, danas je tako lep dan, a i rođendan Vam je, pozivam Vas na ručak!
• To je najlepša stvar koju sam danas čuo - odvratih i prihvatim poziv.
Otišli smo na ručak u odličan intimni restoran na periferiji, popili smo par martinija i beskrajno uživali u odličnoj hrani. Kad smo se vraćali nazad, Lidija upita:
• Znate šefe, tako je poseban dan, zašto se vraćati u kancelariju?
• U pravu ste! - rekao sam, kao svaki dobar šef zadovoljan svojom sekretaricom.
• Onda Vas pozivam kod mene na čašu vina!
Prihvatio sam. U njenom stanu sam se udobno smestio, Lidija nam je nasula vino i kad smo se kucnuli, rekla je:
• Samo trenutak, šefe, da se presvučem u nešto udobnije!
• Svakako, samo napred! - odgovorio sam, vidno uzbuđen i u treptavom iščekivanju. Otišla je u spavaću sobu i vratila se nakon pet minuta. U rukama je nosila veliku tortu, a iza nje su išli moja žena, moja deca, prijatelji i nekoliko kolega s posla. I svi su pevali "Srećan ti rođendan...".
A ja sam sedeo na kauču potpuno iznenađen i go golcat...
Nazad na vrh Ići dole
https://srbija.forummotion.com
Radovan
K. Srbija
K. Srbija
Radovan


Muški
Broj poruka : 357
Godina : 33
Location : Zrenjanin, Klek
Savez : K.Srbija
Koordinate : x 17 y-47
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Vicevi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi   Vicevi - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 21, 2007 11:10 pm

Jedan Amerikanac imao fabriku eksera i čuo da Bosanci mogu da zakucaju ekser glavom u zid, pa računa, to bi bilo dobro za reklamu... Krene on u Bosnu da nađe jednog... U vozu za Prnjavor sretne Muju i pita ga:
• Je li istina da ovde ima ljudi koji mogu da ukucaju ekser glavom?
• Kako da ne, evo mene, nema greške!
Da mu Amer jedan mali za probu, DAM! (glavom o ekser) ulete ekser iz jednog poteza... Amer ne može da veruje! Uzme jedan osrednji i reče:
• Budi ljubazan, pa zakucaj i ovaj ekser u zid kupea!
Muja ti "nanišani"... i DAM! (glavom o ekser), zakuca ga k'o od šale! Amer, ne veruje svojim očima... Vadi iz tašne jedan ogroman ekser, daje ga Muji i kaže:
• Mujo, ako ovaj ukucaš u zid kupea biće svega, para, droge, pičke... vodim te za Ameriku da snimamo reklame!! Krene Mujo, DAM!... ništa... Još jednom DAM!... i opet ništa... treći put DAM!!!... ništa, ekser ni da mrdne... Mujo, sav besan, ustade, pa ode do susednog kupea, gde je bio Hasa, pa mu reče:
• Bolan, Haso, pomeri glavu, nije mi do zezanja!
Nazad na vrh Ići dole
https://srbija.forummotion.com
Radovan
K. Srbija
K. Srbija
Radovan


Muški
Broj poruka : 357
Godina : 33
Location : Zrenjanin, Klek
Savez : K.Srbija
Koordinate : x 17 y-47
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Vicevi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi   Vicevi - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 21, 2007 11:12 pm

Medo zabranio pušenje trave u šumi. Ide on tako jednom i vidi nešto se dimi iz vode. Gurne on ruku u vodu i izvuče zeku a ono mu oči naduvane, crvene...
• Je li bre, zeko, jesam li rek'o ja da nema duvanja?
• Džabe, za nas ribice to ne važi!
Nazad na vrh Ići dole
https://srbija.forummotion.com
Belfegor
Bronzani Vitez / Bronze Knight
Bronzani Vitez / Bronze Knight
Belfegor


Broj poruka : 189
Points : 0
Datum upisa : 18.10.2007

Vicevi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi   Vicevi - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 21, 2007 11:16 pm

ulazi brus vilis u computer shop i kaze:
daj hard
Nazad na vrh Ići dole
Radovan
K. Srbija
K. Srbija
Radovan


Muški
Broj poruka : 357
Godina : 33
Location : Zrenjanin, Klek
Savez : K.Srbija
Koordinate : x 17 y-47
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Vicevi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi   Vicevi - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 21, 2007 11:39 pm

Pandur ode do automehaničara:
• Ej, zaključao sam vrata od kola a ključ sam zaboravio u kolima. Daj pomozi.
Ovaj mu objasni da otvori prozor rukama tek toliko da bi mogao jednom žicom da iščačka ključ. Posluša ga pandur i ode. Po završetku radnog vremena krene mehaničar kući, ide on ulicom kad vidi da gomila ljudi crkava od smeha. Priđe da vidi šta je to toliko smešno i upita najbližeg tipa šta se dešava. A ovaj mu odgovara:
• Jedan pandur pokušava žicom da iščačka ključ kroz mali otvor na prozoru a drugi sedi unutra i viče: "levo, levo, malčice desno,..."
Nazad na vrh Ići dole
https://srbija.forummotion.com
Radovan
K. Srbija
K. Srbija
Radovan


Muški
Broj poruka : 357
Godina : 33
Location : Zrenjanin, Klek
Savez : K.Srbija
Koordinate : x 17 y-47
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Vicevi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi   Vicevi - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 21, 2007 11:41 pm

Hvali se devedesetogodišnji deda svom doktoru kako mu je žena koja je 65 godina mlađa od njega ostala trudna i da će ubrzo postati otac. Doktor potapša starog dedu po ramenu pa reče:
• Da ja tebi, deda, ispričam jednu malu priču. Bio jedan lovac i jedno jutro ode on u lov na medvede. Kad je naleteo na velikog medveda on potegne za puškom i tad primeti da je umesto puške poneo kišobran ali on svejedno uperi kišobran u medveda i na njegovo čudo kišobran opali i ostade medved na mestu mrtav...
• To je nemoguće! - prekide ga deda - mora da je tu bio još neko. Sigurno je neko opalio iza njegovih leđa a da on nije ni znao!
• Upravo tako, deda - reče doktor - upravo tako!
Nazad na vrh Ići dole
https://srbija.forummotion.com
Radovan
K. Srbija
K. Srbija
Radovan


Muški
Broj poruka : 357
Godina : 33
Location : Zrenjanin, Klek
Savez : K.Srbija
Koordinate : x 17 y-47
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Vicevi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi   Vicevi - Page 2 Icon_minitimeNed Okt 21, 2007 11:44 pm

Ustao tip ujutro, pa razmišlja šta da radi... Izvadi džoint, izađe na balkon, zapali, gleda grad... Završi, ugasi, kad užarena narandžasta kugla proleti s jedne strane na drugu... Gleda on, nije mu jasno šta se desilo... Loš trip, zapali on još jedan, kad se isto ponovi, opet kugla proleti... Hajd' samo za proveru, on još jednom zapali... Opet ista stvar, kugla proleti i zaključi on da je vreme da uđe u kuću... Ulazi, zatvara vrata, a mati ga pita:
• Gde si ti bio?
• Na balkonu, pušio...
• Pa zar tri dana?
Nazad na vrh Ići dole
https://srbija.forummotion.com
Belfegor
Bronzani Vitez / Bronze Knight
Bronzani Vitez / Bronze Knight
Belfegor


Broj poruka : 189
Points : 0
Datum upisa : 18.10.2007

Vicevi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi   Vicevi - Page 2 Icon_minitimePon Okt 22, 2007 12:02 am

http://www.sk.co.yu/forum/showthread.php?t=840
da nedavim, evo jedna neverovatno dobra baza viceva + dobrih viceva Razz Razz
Nazad na vrh Ići dole
Radovan
K. Srbija
K. Srbija
Radovan


Muški
Broj poruka : 357
Godina : 33
Location : Zrenjanin, Klek
Savez : K.Srbija
Koordinate : x 17 y-47
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Vicevi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi   Vicevi - Page 2 Icon_minitimePon Okt 22, 2007 12:09 am

Taman sam seo na šolju sam začuo glas iz druge kabine:
• Hej, kako si?
Nisam baš tip koji započinje konverzaciju u muškom WC-u ali ne znam šta me snašlo, pa sam odgovorio, pomalo sramežljivo:
• Ide, dobro!
A drugi tip je upitao:
• I, čime se baviš?
Kakvo je to pitanje? U tom sam trenutku pomislio da je vrlo bizarno, pa sam odgovorio:
• Uhhh, putujem, baš kao i ti!
Tada sam pokušao izaći što je moguće pre, ali sam začuo sledeće pitanje:
• Mogu li doći kod tebe?
OK, ovo je pitanje ipak previše nastrano za mene, ali sam ukapirao da mogu samo biti pristojan i završiti razgovor. Rekao sam mu:
• Ne... trenutno sam zauzet nečim!!!
Tada začuh tipa, nervoznog...
• Čuj, nazvaću te kasnije. U susednoj kabini je neki idiot koji odgovara na sva moja pitanja!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://srbija.forummotion.com
Radovan
K. Srbija
K. Srbija
Radovan


Muški
Broj poruka : 357
Godina : 33
Location : Zrenjanin, Klek
Savez : K.Srbija
Koordinate : x 17 y-47
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Vicevi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi   Vicevi - Page 2 Icon_minitimePon Okt 22, 2007 12:11 am

Zašto Brus Vilis nije glumio u "Titaniku"?
Sve bi ih spasao.
Nazad na vrh Ići dole
https://srbija.forummotion.com
Radovan
K. Srbija
K. Srbija
Radovan


Muški
Broj poruka : 357
Godina : 33
Location : Zrenjanin, Klek
Savez : K.Srbija
Koordinate : x 17 y-47
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Vicevi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi   Vicevi - Page 2 Icon_minitimePon Okt 22, 2007 12:12 am

Tri cigančeta se nadmeću čiji tata je crnji, pa jedno kaže:
• Juče se moj ćale posek`o i bre crna krv mu tekla!
Drugo će na to:
• Nije to ništa, moj ćale slomio ruku, koska mu crna!
Treće ciganče se misli, pa će:
• Pre tri dana, kad smo ujutro ustali, moj ćale prdnuo mnogo jako i jebo te, još mrak u sobu!
Nazad na vrh Ići dole
https://srbija.forummotion.com
Radovan
K. Srbija
K. Srbija
Radovan


Muški
Broj poruka : 357
Godina : 33
Location : Zrenjanin, Klek
Savez : K.Srbija
Koordinate : x 17 y-47
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Vicevi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi   Vicevi - Page 2 Icon_minitimePon Okt 22, 2007 12:16 am

Otišla dva ciganina na bazen, pa se jedan popeo na skakaonicu od deset metara, a drugi na pet metara. Ovaj sa petice pogleda na gore:
• Au, bre, Asime, odavde izgledaš k'o orao.
• Što, je l' zbog građe? - ponosito će Asim.
• Ma ne, bre, budalo, nego zbog noktiju
Nazad na vrh Ići dole
https://srbija.forummotion.com
Radovan
K. Srbija
K. Srbija
Radovan


Muški
Broj poruka : 357
Godina : 33
Location : Zrenjanin, Klek
Savez : K.Srbija
Koordinate : x 17 y-47
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Vicevi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi   Vicevi - Page 2 Icon_minitimePon Okt 22, 2007 12:53 am

Posle jednog dobrog erotskog filma, Haso naterao Fatu da ljubav vode oralno. Počela Fata po instrukcijama a Haso polako pada u trans:
• Vuci Fato...
• Vuuuuuccciiiiii, Fato...
• Vuuuuuuuuuuccccciiiiiii, Fatooo...
• Vuuuuuu.... Duvaj, Fato, majku ti jebem, ušlo mi ćebe u dupe!
Nazad na vrh Ići dole
https://srbija.forummotion.com
Grim_rea
Gost




Vicevi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi   Vicevi - Page 2 Icon_minitimePon Okt 22, 2007 5:22 pm

Pitanje na ispitu
- "Kako startati Internet Explorer."
Student odgovara:
- "Pa ako je dizel sačekati da se lampice ugase za grijače. A ako je benzinac piči brale odmah!!!"
Nazad na vrh Ići dole
Grim_rea
Gost




Vicevi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Skracenice   Vicevi - Page 2 Icon_minitimePon Okt 22, 2007 5:22 pm

TCP/IP - tri crne pive / i pelinkovac
DNS - daj nam stellu
DHCP - dvije hladne crne pive
ASP - ajmo svi pit'
ARP - ajmo radije pit'
WINS - vina ima, natoči svima
SLIP - sad litru i pelinkovac
PPP - pijem pivu popodne
ISA - idu stari alkosi
GPS - gorki pelinkovac svima
GIS - gorki i stella
PHP - pijmo hrvatska piva!
ODBC - odnesi dva ballantinesa cugerima
ADO - alkohol dolazi odmah
.NET - donesi ovamo travaricu, neka etanol teče
Nazad na vrh Ići dole
Grim_rea
Gost




Vicevi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi   Vicevi - Page 2 Icon_minitimePon Okt 22, 2007 5:24 pm

- "Tata, reci mi, kako sam se rodio?"
- "Dobro sine, znao sam da ćeš me jednog dana to pitati. Evo ovako. Tata i mama su napravili jedan copy/paste na jednom chatu na MSN. Tata je onda dao mami sastanak preko email-a u WC-u u jednom cybercafeu. Onda je mama napravila nekoliko download-a s tatinim memory stick-om.
Kad je tata bio spreman za upload, primetili smo da nismo stavili firewall. Kako je bilo kasno da se koristi undo, a ni delete više nije pomagao, 9 mjeseci kasnije nam je stigao zajebani virus..."
Nazad na vrh Ići dole
Grim_rea
Gost




Vicevi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi   Vicevi - Page 2 Icon_minitimePon Okt 22, 2007 5:26 pm

Vozio se Mujo u automobilu sa kompjuterom. Kaže kompjuter:
- "Mujo ne vozi 60km na sat, ograničenje je 50."
Kad drugi put kompjuter reče:
- "Ne vozi Mujo 80, ograničenje je 50."
Kad treći put kompjuter reče:
- "Stani da ja izađem, a ti ide gdje hoćeš!"
Nazad na vrh Ići dole
Grim_rea
Gost




Vicevi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi   Vicevi - Page 2 Icon_minitimePon Okt 22, 2007 5:27 pm

Oko pola noći programer piše porgram. Naljutio se što mu ništa ne ide i napiše "JEBI SE".
Kompjuter:
- "Part of hardware missing!"
Nazad na vrh Ići dole
Grim_rea
Gost




Vicevi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi   Vicevi - Page 2 Icon_minitimePon Okt 22, 2007 5:29 pm

- Znate kako se informatičari krste?

- "U ime Oca i Sina I Svetoga Duha ENTER!"
Nazad na vrh Ići dole
Grim_rea
Gost




Vicevi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi   Vicevi - Page 2 Icon_minitimePon Okt 22, 2007 5:29 pm

U nekoj after-work šetnji, jedan programer se povjerava drugom:
- "Znaš, imam problem... neće da mi se digne..."
- "Jes probao iz safe - moda?"
- "Jesam, neće..."
Nazad na vrh Ići dole
Grim_rea
Gost




Vicevi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi   Vicevi - Page 2 Icon_minitimePon Okt 22, 2007 5:29 pm

Otišla plavuša u poštu i pitala zašto neće kompjuter da je konektuje:
- "A jel' znaš koji ti je password?"
- "6 zvezdica."
Nazad na vrh Ići dole
Grim_rea
Gost




Vicevi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi   Vicevi - Page 2 Icon_minitimePon Okt 22, 2007 5:30 pm

- Koja je razlika između Billa Gejtsa i Roberta Tapena, poznatog hakera na Internetu?

- Robert je dobio šest meseci zatvora zato što je srušio sistem na deset posto racunala na kojima je Bil Gejts zaradio sto miliona dolara, na kojima se, takodjer, svakodnevno ruši sistem.
Nazad na vrh Ići dole
Grim_rea
Gost




Vicevi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi   Vicevi - Page 2 Icon_minitimePon Okt 22, 2007 5:31 pm

Dve babe pričaju o unucima. Jedna kaže drugoj:
- "Moj je unuk skroz pošizeo. Cjelu noc sedi pored kompjutera, kuca po tastaturi, pa nešto prića kompjuteru i telefon nikad nije slobodan. Ništa neće biti od njega."
Na to druga baba kaže:
- "Moj unuk biće doktor ili pilot."
Odkud znaš, pita druga baba
- "Pa kad god da udjem u njegovu sobu spricevi svuda i on kaže babo hajde da letimo."
Nazad na vrh Ići dole
Grim_rea
Gost




Vicevi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi   Vicevi - Page 2 Icon_minitimePon Okt 22, 2007 5:32 pm

Nije istina da informatičari stalno nose karirane košulje, da su plahi i da razmišljaju binarno. Imaju oni puno sofisticiraniji software. Evo, na primjer, razlikuju čak 14 tipova žena.

1. Internet žena
Morate platiti da biste dobili pristup.

2. Server žena
Uvijek je zaposlena i preopterećena kada ju trebate.

3. Windows žena
Znate da ima puno mana, ali ajd' sad vi živite bez nje.

4. Powerpoint žena
Idealna da ju prezentirate ljudima na kakvom slavlju.

5. Excel žena
Kaže se da može štošta, ali vi ju i dalje koristitie samo za one četiri osnovne radnje.

6. Word žena
Nema što, svakim danom vas sve više iznenađuje, pa ipak, ne postoji nitko na svijetu tko ju zbilja razumije.

7. MS-DOS žena
Svi su je imali i nitko ju više ne želi.

8. Back-up žena
Mislite da ima sve, no kad vam nešto zatreba, skužite da joj ipak nešto fali.

9. Scandisk žena
Svi mi znamo da ona može napraviti mnogo toga dobroga i da samo želi pomoći, no u načelu nitko ne zna što to ona zbilja može.

10. Screen saver žena
Nema nekih bitnih funkcija, no volite ju gledati.

11. Hard disk žena
Sjeća se svega, u svako doba dana.

12. E-mail žena
Od deset stvari o kojima vam priča, 9 su apsolutne gluposti.

13. Virus žena
Kada to najmanje očekujete, instalira se u vaš stan i doćepa vaših stvari. Ako ju pokušate deinstalirati, možete se oprostiti od nekih stvari. Šak i ako ništa ne poduzmete, ubrzo sve gubite.

14. SAP žena
Nakon dugogodišnjeg rada, slušanja savjeta vaših frendova i skorog proglašenja bankrota, konaćno ste ju prilagodili vašim potrebama. U međuvremenu se na tržistu pojavila puno jednostavnija varijanta.
Nazad na vrh Ići dole
Grim_rea
Gost




Vicevi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi   Vicevi - Page 2 Icon_minitimePon Okt 22, 2007 5:34 pm

Zaposli se Fata, dobije svoj računar, radi svakodnevno na njemu, sve ide super. Međutim, jedan dan se razboli i ne dođe na posao, a njenim kolegama treba nešto s njenog računara, ali ne znaju lozinku.
Zovu oni Fatu:
- "Fato, koja ti je lozinka na računaru?"
Kaže Fata:
- "Velkom".
Probaju oni: 'WELLCOME' - neće. Probaju 'VELKOM' - neće. 'VELLCOME', 'WELCOME' - ništa neće.
Zovu oni Fatu ponovo: "Fato, kaži nam koliko slova ima ova tvoja šifra?"
- "Pa jedno", kaže Fata.
- "Pa kako jedno, pobogu?!", pitaju kolege opet.
- "Pa vel'ko M!"
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Vicevi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vicevi   Vicevi - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Vicevi
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kraljevina Srbija :: Kraljevina Srbija :: SPAMROOM-
Skoči na: