Kraljevina Srbija
Kraljevina Srbija
Kraljevina Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kraljevina Srbija

Sa verom u Boga, sloboda ili smrt
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 SAVEZI

Ići dole 
+23
nightwalker
miki75
Biskvit
cebep
slobodan_ns
blanco
Sherif_Gile
zastava
pedjaking
bijela
Boki-Major
pidikanac
jana
tutamuta
Flash007
kica
Ivana
ne0
Belfegor
Radovan
makjova
Aleksa
grunf21
27 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
AutorPoruka
Guest
Gost




SAVEZI - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SAVEZI   SAVEZI - Page 5 Icon_minitimeSre Dec 05, 2007 3:06 pm

Ljudi ja sam od pre 2 nedelje u savezu.Samo sam hteo sve da vas pohvalim za dobru odbranu.Mada verujem da sve to,zajednicka odbrana i napadi mogu mnogo,mnogo bolje da funkcionisu.I jos nesto.Primecujem da su samo jedni isti ljudi aktivni na forumu.Sta je sa ostalima.Posaljite kruznu poruku da se malo aktiviraju na forumu.Da malo budu upuceni u desavanja,planove,probleme saveza...Pozdrav svima!
P.S.Znam da je ovo off topic,ali ne zamerite,jos sam nov. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Radovan
K. Srbija
K. Srbija
Radovan


Muški
Broj poruka : 357
Godina : 33
Location : Zrenjanin, Klek
Savez : K.Srbija
Koordinate : x 17 y-47
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

SAVEZI - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SAVEZI   SAVEZI - Page 5 Icon_minitimeČet Dec 06, 2007 3:14 pm

naravno... ce se posalje SAVEZI - Page 5 8098
Nazad na vrh Ići dole
https://srbija.forummotion.com
Guest
Gost




SAVEZI - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SAVEZI   SAVEZI - Page 5 Icon_minitimePet Dec 07, 2007 1:44 am

Neki su mi vec zamerili sto nisam aktivan na forumu i u igri, gluposti. Tokom celog dana sam online, i kada sam na poslu (trudim se da budem ON). To sto ne postavljam postove ne znaci da ne pratim postavke na forumu. SVAKI DAN SAM NA FORUMU, pogotovu posle jedne male greske sa pocetka igranja. Jednostavno nemam sta da kazem, a sto mi nije jasno procitam upustvo da nedavim druge sa glupostima.
Sto se tice vojne pomoci nema smisla da saljem vojnike na 12 sati udaljenu tacku. Dok stignu tamo vec je kasno. Par puta sam poslao u pomoc pa su stigli posle bitke i naravno bili su solo kada je opet selo bilo napadnuto. Prosli su ko prasici za 29. novembar jer nisu bili sa glavninom vojske. Dekiju i jos nekima koji su bili na 5-6 sati slao sam vojsku, zito i resurse.
Morate da razumete i Vi ma koliko da ste pod napadima SRB.NW bar ste blizu jedni drugima, sta ja da kazem. Kada me bude neki top30 klepio ko ce meni pomoci? Nadam se bar oni kojima sam ja slao pomoc. NP, ako mogu ja saljem pomoc. Ako ne u vojsci onda u resursima, nije mi zao poslati rimske trgovce na 12 sati pesacenja. Jeste da nose samo po 500 ali njih bar imam.

I dalje necu se javljati na forumu, osim ako me neko direktno prozove.
Nazad na vrh Ići dole
pedjaking
Novi lik / The new guy
Novi lik / The new guy
pedjaking


Muški
Broj poruka : 9
Godina : 33
Location : Belgarde
Savez : K_SRBIJA
Koordinate : -39/-56
Points : 0
Datum upisa : 20.11.2007

SAVEZI - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SAVEZI   SAVEZI - Page 5 Icon_minitimePon Dec 10, 2007 11:45 pm

KOME TREBA POMOC NEKA SE JAVI MENI IN GAME!!!

selo tigrovi

vlasnik pedjaking
Nazad na vrh Ići dole
blindwitness_90
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy
blindwitness_90


Muški
Broj poruka : 71
Godina : 33
Savez : K_Srbija
Koordinate : 33/-50
Points : 0
Datum upisa : 02.11.2007

SAVEZI - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SAVEZI   SAVEZI - Page 5 Icon_minitimeUto Dec 11, 2007 12:44 am

Evo ja takodje nudim pomoc svima kojima je potrebna, ali da budu na najvise 10 sati!!
Nazad na vrh Ići dole
pedjaking
Novi lik / The new guy
Novi lik / The new guy
pedjaking


Muški
Broj poruka : 9
Godina : 33
Location : Belgarde
Savez : K_SRBIJA
Koordinate : -39/-56
Points : 0
Datum upisa : 20.11.2007

SAVEZI - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SAVEZI   SAVEZI - Page 5 Icon_minitimeUto Dec 11, 2007 3:42 pm

to i ja kazem

na udaljenosti do 10 sati!!! SAVEZI - Page 5 571304
Nazad na vrh Ići dole
blindwitness_90
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy
blindwitness_90


Muški
Broj poruka : 71
Godina : 33
Savez : K_Srbija
Koordinate : 33/-50
Points : 0
Datum upisa : 02.11.2007

SAVEZI - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SAVEZI   SAVEZI - Page 5 Icon_minitimeUto Dec 11, 2007 9:34 pm

Zahvlajujem na podrsci lol!
Nazad na vrh Ići dole
pedjaking
Novi lik / The new guy
Novi lik / The new guy
pedjaking


Muški
Broj poruka : 9
Godina : 33
Location : Belgarde
Savez : K_SRBIJA
Koordinate : -39/-56
Points : 0
Datum upisa : 20.11.2007

SAVEZI - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SAVEZI   SAVEZI - Page 5 Icon_minitimePet Dec 14, 2007 12:25 am

SAVEZI - Page 5 571304 uja da li nekom treba pomoc!!!
Nazad na vrh Ići dole
BATKO
Stitonosa / Squire
Stitonosa / Squire
BATKO


Muški
Broj poruka : 113
Savez : K_Srbija
Points : 0
Datum upisa : 07.11.2007

SAVEZI - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SAVEZI   SAVEZI - Page 5 Icon_minitimePet Dec 14, 2007 12:40 am

Pa pratite malo desanvanja u vingu...Pitas da li treba nekome pomoc,pogledaj malo napade pa ces videti koga j...u pa njega pitaj konkretno...a i oni baas su blesavi ako cute i trpe Smile
Evo bas sam malocas gledao i vidim da neki moravac guzi madzec-a pa ga pitaj jel mu treba pomoc.
Nazad na vrh Ići dole
blindwitness_90
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy
blindwitness_90


Muški
Broj poruka : 71
Godina : 33
Savez : K_Srbija
Koordinate : 33/-50
Points : 0
Datum upisa : 02.11.2007

SAVEZI - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SAVEZI   SAVEZI - Page 5 Icon_minitimeNed Dec 16, 2007 10:13 pm

Sredjeno je to sa madzecom!
Diplomatski Smile
Nazad na vrh Ići dole
Boki-Major
Novi lik / The new guy
Novi lik / The new guy



Broj poruka : 2
Points : 0
Datum upisa : 20.11.2007

SAVEZI - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SAVEZI   SAVEZI - Page 5 Icon_minitimePon Dec 17, 2007 3:22 pm

Ja propao a vas zabole uvo...Unistili me JOK-ovci
A ovaj Makjova,poslao mu poruku za pomoc a on meni kako da saljem jednocasovnu proizvodnju nekome...
JBT koji je to car
Pametan je ko pchelica
Nazad na vrh Ići dole
Dicko
Novi lik / The new guy
Novi lik / The new guy



Muški
Broj poruka : 1
Godina : 30
Savez : K.Srbija
Koordinate : 69 -63
Points : 0
Datum upisa : 18.02.2008

SAVEZI - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: sto ? / Why ?   SAVEZI - Page 5 Icon_minitimePon Feb 25, 2008 1:19 am

Sto mi nesmemo da napadamo Empire-T a oni nas smeju posto sam video da su napali nekog iz K_Srbija?

why cant we attack Empire-t but they can attack us becose i saw they attacked someone frome K_Srbija?


affraid affraid
Nazad na vrh Ići dole
gal-rs
Novi lik / The new guy
Novi lik / The new guy



Muški
Broj poruka : 2
Godina : 46
Savez : galcina
Koordinate : -57/74
Points : 0
Datum upisa : 08.02.2008

SAVEZI - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SAVEZI   SAVEZI - Page 5 Icon_minitimeUto Mar 04, 2008 1:45 am

Dobro treba razmisliti kad i koga napasti. Moj predlog bi bio ako neko ima problema sa nekim igracima ili savezom da pored toga sto bi se poruka ovde ostavila da ide i kruzna poruka svim igrtacima u savezu. Ako nekome treba pomoc u resursima takodje napraviti kruznu poruku. I ako nekoga napadamo napadati da ga unistis!!! Video sam takodje da je neko pitao zasto nenapravimo savez sa SRPSKIM savezom. Dok neunistimo sve igrace koji nisu srbi trebamo da se drzimo DAJ BOZE DA SE SRBI SLOZE. Kad ocistimo server igrati u miru, razvijati se i cuvati SVETU SRPSKU ZEMLJU. Dakle NE NAPADATI SRBE!!!
Nazad na vrh Ići dole
nightwalker
Novi lik / The new guy
Novi lik / The new guy
nightwalker


Ženski
Broj poruka : 22
Godina : 41
Savez : К. Србија
Koordinate : 20 -47
Points : 0
Datum upisa : 04.11.2007

SAVEZI - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SAVEZI   SAVEZI - Page 5 Icon_minitimeUto Mar 04, 2008 10:30 pm

Moze nash savez da bude miroljubivo nastrojen prema Srbima, ali ostali savezi nece...
Osim toga zashto bismo mi sad tezili da istrebimo server od drugih nacija?
Nazad na vrh Ići dole
slobodan_ns
Stitonosa / Squire
Stitonosa / Squire
slobodan_ns


Muški
Broj poruka : 97
Godina : 39
Savez : К.Србија
Koordinate : (-26, -50)
Points : 0
Datum upisa : 25.10.2007

SAVEZI - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SAVEZI   SAVEZI - Page 5 Icon_minitimeSre Mar 05, 2008 5:38 pm

ало браћо и сестре, па ово је српски сервер што за собом повлачи да је на њему 90% играча Срба (или људи из Србије) дакле ако немате намеру да нападате Србе на погрешном сте месту SAVEZI - Page 5 607739 у сваком случају други ће нападати вас, а то и јесте поента. ако нико никога не напада игра нема смисла. ово је разонода и то би свако требао тако да схвати... не треба то мешати са емоцијама и догађајима који су око нас
Nazad na vrh Ići dole
blanco
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy



Broj poruka : 67
Points : 0
Datum upisa : 20.11.2007

SAVEZI - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SAVEZI   SAVEZI - Page 5 Icon_minitimeČet Mar 06, 2008 7:54 pm

slobodan_ns ::
ало браћо и сестре, па ово је српски сервер што за собом повлачи да је на њему 90% играча Срба (или људи из Србије) дакле ако немате намеру да нападате Србе на погрешном сте месту SAVEZI - Page 5 607739 у сваком случају други ће нападати вас, а то и јесте поента. ако нико никога не напада игра нема смисла. ово је разонода и то би свако требао тако да схвати... не треба то мешати са емоцијама и догађајима који су око нас

Word!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





SAVEZI - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SAVEZI   SAVEZI - Page 5 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
SAVEZI
Nazad na vrh 
Strana 5 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Koji su savezi nasi wingowi ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kraljevina Srbija :: Kraljevina Srbija :: Ambasada/ Embassy-
Skoči na: