Kraljevina Srbija
Kraljevina Srbija
Kraljevina Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kraljevina Srbija

Sa verom u Boga, sloboda ili smrt
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!!

Ići dole 
+7
miki75
grunf21
Biskvit
maximus_ns
jana
slobodan_ns
Ivana
11 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Guest
Gost




GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!! Empty
PočaljiNaslov: GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!!   GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!! Icon_minitimeUto Dec 18, 2007 2:40 pm

http://rs1.travian.com/berichte.php?id=1416969

http://rs1.travian.com/berichte.php?id=1416974

http://rs1.travian.com/berichte.php?id=1416976

http://rs1.travian.com/berichte.php?id=1416984


Ljudi Opt1musa je razbio igrac koji je u savezu koji je duplo slabiji od naseg.Generali,diplomate dokle da cutimo.Njima bar mozemo da se suprostavimo i da ih pogazimo.Ja bih voleo da organizovano napadnemo njihovog prvog coveka i savezu i da ga razvalimo napadima.Bedeno je kroz ceo travian samo braniti se timski.Lepo bi bilo da nekad i napdnemo timski.Pozdrav svima!
Nazad na vrh Ići dole
Ivana
K. Srbija
K. Srbija
Ivana


Ženski
Broj poruka : 334
Godina : 35
Location : Apatin
Savez : K.Srbija
Koordinate : (21|-52)
Points : 0
Datum upisa : 14.10.2007

GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!!   GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!! Icon_minitimeUto Dec 18, 2007 3:14 pm

Daleko je od vecine iz saveza a jos je i okruzen JOK savezom. Neka ugasi nalog, dobice neki od igraca koji vise ne zeli da igra.
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!!   GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!! Icon_minitimeUto Dec 18, 2007 3:25 pm

ma to mu je drugo selo, nebitno skroz...... decko ima produkciju od po 1200 po satu svakog resursa i brzo ce se obnoviti...... a tacno je da smo nas dvojica okruzeni sa tim JOK-ovcima a daleko od svih ostalih nasih clanova no boricemo se do poslednjeg pretorijanca Smile.... nema gasenja naloga!!!
e sad jedno dobro katapultiranje ovog MARONA ne bi bilo na odmet, ako neko ima vojsku za to...... mislim da decko nema neku odbranu..... jebada je sto bi mu ovi ostali pritekli u pomoc, ali kad bi u isto vreme poslao napad sa 1 pretorijancem na sve njih a sa punom vojskom na MARONA onda bi mozda imalo poentu..... ipak oni kad vide onu crvenu zastavicu za napad ne znaju kolika ih vojska napada......
Nazad na vrh Ići dole
slobodan_ns
Stitonosa / Squire
Stitonosa / Squire
slobodan_ns


Muški
Broj poruka : 97
Godina : 39
Savez : К.Србија
Koordinate : (-26, -50)
Points : 0
Datum upisa : 25.10.2007

GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!!   GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!! Icon_minitimeUto Dec 18, 2007 6:39 pm

народе колико вама треба да истражите катапулте? да се лепо СВИМА и у савезу и нама у вингу пошаље наређење да 5 дана шаљемо сатну производњу, а да ви то "паметно инвестирате" после нагрувамо одбрамбене јединице код вас, ако треба и дан да се сакупе комплет нема везе...а онда шоу програм!!!
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!!   GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!! Icon_minitimeUto Dec 18, 2007 8:41 pm

slobodan_ns ::
народе колико вама треба да истражите катапулте? да се лепо СВИМА и у савезу и нама у вингу пошаље наређење да 5 дана шаљемо сатну производњу, а да ви то "паметно инвестирате" после нагрувамо одбрамбене јединице код вас, ако треба и дан да се сакупе комплет нема везе...а онда шоу програм!!!

podrzavam!
Nazad na vrh Ići dole
jana
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy



Ženski
Broj poruka : 59
Godina : 43
Savez : K.Cp6uja
Koordinate : (34/-50)
Points : 0
Datum upisa : 21.10.2007

GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!!   GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!! Icon_minitimeUto Dec 18, 2007 10:32 pm

Morikone ::
slobodan_ns ::
народе колико вама треба да истражите катапулте? да се лепо СВИМА и у савезу и нама у вингу пошаље наређење да 5 дана шаљемо сатну производњу, а да ви то "паметно инвестирате" после нагрувамо одбрамбене јединице код вас, ако треба и дан да се сакупе комплет нема везе...а онда шоу програм!!!


podrzavam!

I ja!
Nazad na vrh Ići dole
maximus_ns
Novi lik / The new guy
Novi lik / The new guy
maximus_ns


Broj poruka : 23
Godina : 41
Points : 0
Datum upisa : 30.10.2007

GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!!   GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!! Icon_minitimeUto Dec 18, 2007 10:49 pm

slobodan_ns ::
народе колико вама треба да истражите катапулте? да се лепо СВИМА и у савезу и нама у вингу пошаље наређење да 5 дана шаљемо сатну производњу, а да ви то "паметно инвестирате" после нагрувамо одбрамбене јединице код вас, ако треба и дан да се сакупе комплет нема везе...а онда шоу програм!!!

Подржавам!
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!!   GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!! Icon_minitimeUto Dec 18, 2007 11:25 pm

Ja imam katapulte vec danima i uveliko radim na uredjenju dvorista HEHEHE
trojica su obrisali sela zbog mojih napada (bili su oko 350 populacija), a cetvrtog sam srozao na 0

nastavak sledi Smile
Nazad na vrh Ići dole
slobodan_ns
Stitonosa / Squire
Stitonosa / Squire
slobodan_ns


Muški
Broj poruka : 97
Godina : 39
Savez : К.Србија
Koordinate : (-26, -50)
Points : 0
Datum upisa : 25.10.2007

GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!!   GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!! Icon_minitimeUto Dec 18, 2007 11:28 pm

Garbageman ::
Ja imam katapulte vec danima i uveliko radim na uredjenju dvorista HEHEHE
trojica su obrisali sela zbog mojih napada (bili su oko 350 populacija), a cetvrtog sam srozao na 0

nastavak sledi Smile

баш си кваран Twisted Evil

него џаба што се нас 5 слаже, оће'неко у савезу од генерала да размотри овај предлог и пусти кружну поруку???
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!!   GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!! Icon_minitimeUto Dec 18, 2007 11:40 pm

Ljudi vidim da se dobar deo slaze za ovaj predlog.I mogli bi da se jave i ostali igraci koji imaju katapulte da bi savez znao sa koliko katapultova raspolaze.Dajte da se organizujemo jednom da napadnemo nekog i da mu ocitamo lekciju,a ne mesecima samo da se branimo.
Neka pisu i ostali da li se slazu,ne samo par pojedniaca,a i generali neka rezmotre ovaj predlog.
P.S.Cestitajmo nekom predstojece praznike na najlepsi moguci nacin...KATAPULTIMA!!!!xaxaxaxaxaxa
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!!   GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!! Icon_minitimeUto Dec 18, 2007 11:50 pm

sto se mene tice meni treba jos 5lvl akademije i 3lvl radionice da bi napravio katapulte, uz naravno mesto okupljanja lvl 10, da bi mogao da biram cilj..... ali za sada nemam ambicije ka tome, jer se koncetrisem samo na odbranu posto oko mene i optimusa sve sami JOK-ovci a nesto su pustili muda u zadnje vreme.... realno, taj savez je dosta slabiji od nas al problem je u tome sto smo mi na 3 polja od njihovih 5 prvih igraca.... nema potrebe da saljete resurse meni jer sam ja sad skoncetrisan na odbranu posto ocekujem da ce me napasti ovih dana, a i daleko sam dosta, bolje da ne gusite trgovce...... optimus ima extra proizvodnju pa ce on mozda napraviti katapulte, nemam pojma..... a ako neko od nasih najacih clanova vec ima iste, nek bocne malo nekog od njihovih najacih, cisto malo da se spuste na zemlju pirat
Nazad na vrh Ići dole
slobodan_ns
Stitonosa / Squire
Stitonosa / Squire
slobodan_ns


Muški
Broj poruka : 97
Godina : 39
Savez : К.Србија
Koordinate : (-26, -50)
Points : 0
Datum upisa : 25.10.2007

GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!!   GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!! Icon_minitimeSre Dec 19, 2007 2:33 am

Morikone ::
a i generali neka rezmotre ovaj predlog.
P.S.Cestitajmo nekom predstojece praznike na najlepsi moguci nacin...KATAPULTIMA!!!!xaxaxaxaxaxa

само да напоменем да за католички Божић, Нову Годину и Божић нема напада на целом серверу ће бити као нека мала пауза...
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!!   GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!! Icon_minitimeSre Dec 19, 2007 3:17 am

slobodan_ns ::
Morikone ::
a i generali neka rezmotre ovaj predlog.
P.S.Cestitajmo nekom predstojece praznike na najlepsi moguci nacin...KATAPULTIMA!!!!xaxaxaxaxaxa

само да напоменем да за католички Божић, Нову Годину и Божић нема напада на целом серверу ће бити као нека мала пауза...

Pa da.Nema napada 31.12 do 01.01. u periodu od 12(podne) pa narednih 24h,valjda.
Ali to nema veze,jer mozemo im cestitati i nekoliko dana pre,to bar nije problem.xaxaxaxaxa
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!!   GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!! Icon_minitimeSre Dec 19, 2007 5:01 am

e pre 2 minuta opet je napadnut optimus.... 3 najaca jokovca su dobro iskordinirali napad i svi su napali u istom minutu tako da je sva nasa vojska poginula...... ovo sad je stvarno ponizavajacu, jer taj savez je duplo slabiji od nas, zar niko od vodecih igraca u nasem savezu nema volje da izvrsi jedno silovanje nad ovim pilicarima...... ok je braniti se kad te napadne neko ko je medju prvih 30 na listi, al zar i ovi pilicari da nas jebu???
mislim ne kritikujem nikoga, ova ivana se zaista trudi, al jbt skroz smo neorganizovani..... ovi likovi, mogu da se dogovore da izvrse 6 napada u isti minut i to u 20 do 3 uvece, a mi smo kao 5i savez na tabaeli pa nas jebu, pomoc koja je pristigla bila je od bukvalno 6 igraca i to neka sica, ..... a koji kurac i sve pisem ovo kad niko i ne cita.....
Nazad na vrh Ići dole
Biskvit
Stitonosa / Squire
Stitonosa / Squire
Biskvit


Muški
Broj poruka : 97
Godina : 35
Location : NBG
Savez : K.Cp6uja
Koordinate : x -20 y -47
Points : 0
Datum upisa : 30.10.2007

GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!!   GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!! Icon_minitimeSre Dec 19, 2007 5:14 am

lik, opusteno, sve se cita... verovatno ce biti reakcije "plemenstva" samo sto, svi normalni ljudi sad spavaju Very Happy
trebalo bi da se nesto desi izjutra Very Happy a za sada 'q noc :d
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!!   GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!! Icon_minitimeSre Dec 19, 2007 5:42 am

ma brate celo vece se cimam, prebacujem resurse iz njegovog sela u moje, al glupi rimljani nose samo po 500.... da ga ne pljackaju ovi indijanci bzv..... jos mu ovaj lozac kao poslao poruku "UPS".......

evo ovako moj predlog posto sam pogledao mapu i prostudirao okruzenje, necu da se mesam u posao onih koji to rade u nasem savezu, ali moj predlog je da da se posalje poruka likovima iz ERDUTA i KM_5, posto vidim da su blizu njih i da su dosta jaki a imaju saradnju sa nama , da napadnu tih prvih 3-4 jokovca, da ih sravne sa zemljom, sve sto opljackaju ide njima, a svaka jedinica koja im pogine JA I OPTIMUS IM PLACAMO!!!
Nazad na vrh Ići dole
jana
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy



Ženski
Broj poruka : 59
Godina : 43
Savez : K.Cp6uja
Koordinate : (34/-50)
Points : 0
Datum upisa : 21.10.2007

GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!!   GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!! Icon_minitimeSre Dec 19, 2007 7:39 am

Ovi iz JOK su u saradnji sa SRB.NW, zato to i rade. Posalji IGM Ivani, sigurna sam da ce da organizuje nesto.
Nazad na vrh Ići dole
grunf21
K. Srbija
K. Srbija
grunf21


Muški
Broj poruka : 169
Godina : 48
Location : Zrenjanin
Savez : K.Cp6uja
Koordinate : -33 -7
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!!   GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!! Icon_minitimeSre Dec 19, 2007 9:10 am

Pitao sam ERDUT i cekam odgovor, meni su svi daleko, cini mi se da nemam nikog od njih blizu
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!!   GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!! Icon_minitimeSre Dec 19, 2007 5:44 pm

e ovako stoje stvari..... negde tamo na drugom kraju mape neko nash je bez ikakvog povoda sravnio nekog JOKovca, ali to je daleko 100 polja od nas tako da svi oni sad napadaju mene i optimusa dok nam ne poruse sela...... mi smo igrali ovu igru ozbiljno vec par meseci, a daleko smo 15+ sati od svih tako da nam nikako ne mozete pomoci, a i ovi savezi sa kojima imamo saradnju isto nas kuliraju tako da je jedini nacin da se spasemo da NAPUSTIMO SAVEZ..... meni je ovde bilo fino, uvek sam se odazivao kad god treba nekom pomoc, manje- vise sam bio i aktivan na ovom forumu al ovo je jedini nacin da ostanem u igri..... predlog da ugasim nalog pa da pocnem ispocetka sa selom na drugoj strani mape nikako ne dolazi u obzir.... na zalost ovo je jedino resenje..... mislim da je fer prema savezu da vam se javim, a ne samo da izadjem......

pa srecno drugari u daljim ratovanjima, bzv sto je ovako ispalo al to je jedino razumno resenje.....

BOG CUVA SRBE!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!!   GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!! Icon_minitimeSre Jan 09, 2008 2:05 pm

Moramo nesto da uradimo danas su nas sapali trostruko slabiji.savez kings je odrao germanidu confused
Nazad na vrh Ići dole
Ivana
K. Srbija
K. Srbija
Ivana


Ženski
Broj poruka : 334
Godina : 35
Location : Apatin
Savez : K.Srbija
Koordinate : (21|-52)
Points : 0
Datum upisa : 14.10.2007

GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!!   GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!! Icon_minitimeČet Jan 10, 2008 2:09 pm

Nece vise...
Nazad na vrh Ići dole
miki75
Novi lik / The new guy
Novi lik / The new guy
miki75


Muški
Broj poruka : 19
Godina : 48
Location : Nis
Savez : K.Srbija
Koordinate : -49/-23
Points : 0
Datum upisa : 22.11.2007

GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!!   GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!! Icon_minitimePet Jan 11, 2008 9:38 pm

Vidim da je danas usledio napad na nas od FXS saveza. Negde su oko 5 puta slabiji od nas!!! Hocemo li nesto preduzeti???
Nazad na vrh Ići dole
Ivana
K. Srbija
K. Srbija
Ivana


Ženski
Broj poruka : 334
Godina : 35
Location : Apatin
Savez : K.Srbija
Koordinate : (21|-52)
Points : 0
Datum upisa : 14.10.2007

GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!!   GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!! Icon_minitimePet Jan 11, 2008 11:53 pm

Ako je samo pljacka u pitanju onda sklanjajte vojsku i resurse koji nisu u sklonistima. Ne mozemo na svaki napad odgovarati. Npr. Serbonauta napada Polibije svaka 2 dana sa 2000 imperijanaca. Njega cemo decekati sledece nedelje i sve mu skrsiti. Samo za napade katapultima se moraju organizovati odbrane. Dobar igrac nikad nece dopustiti da mu neko pljackom odnese resurse.
Nazad na vrh Ići dole
miki75
Novi lik / The new guy
Novi lik / The new guy
miki75


Muški
Broj poruka : 19
Godina : 48
Location : Nis
Savez : K.Srbija
Koordinate : -49/-23
Points : 0
Datum upisa : 22.11.2007

GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!!   GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!! Icon_minitimeSub Jan 12, 2008 12:28 am

Ma ja reko da im jednim napadom na najaceg igraca, cisto stavimo do znanja ko je ko. Nije ni on mnogo jak, negde smo ja i on tu negde. Nesto mi odavno ide na zivce. Nisam ga skoro izvidjao, ali planiram u skorije vreme. Bice prsa u prsa, pa kom opanci, kom obojci:)
Nazad na vrh Ići dole
Aleksa
Bronzani Vitez / Bronze Knight
Bronzani Vitez / Bronze Knight
Aleksa


Muški
Broj poruka : 166
Godina : 36
Savez : K. Cp6uja
Koordinate : 2|-36
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!!   GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!! Icon_minitimeSub Jan 12, 2008 1:48 am

pa mozemo da se organizujemo da napadnemo neke slabije Smile Pogotovo ako neko od nas ima katapulte... mozemo da ga unistimo Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://mr-cat.blogspot.com
Sponsored content





GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!!   GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
GAZE NAS DUPLO SLABIJI!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kraljevina Srbija :: Kraljevina Srbija :: RAT! / WAR!-
Skoči na: