Kraljevina Srbija
Kraljevina Srbija
Kraljevina Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kraljevina Srbija

Sa verom u Boga, sloboda ili smrt
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 ZUTE TACKE!!!

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Guest
Gost




ZUTE TACKE!!! Empty
PočaljiNaslov: ZUTE TACKE!!!   ZUTE TACKE!!! Icon_minitimePon Dec 17, 2007 2:46 pm

Otvaram ovu temu i apelujem na sve ostale clanove saveza i winga da se ukljuce.Dokle ce se vise tolerisati zute tacke.I samo da pitam glavne u wingu,zasto nas diplomata neO ima zutu tacku,a mislim da ce uskoro i pocrveneti.Nema sitera diplomata???Eeeeeeeeeeeee
Pa kakav je to savez.On treba da je jedan od najaktivnijih i najsposobnijih ljudi u wingu.
A,ja mogu dan i noc da igram i za nedelju dana da se popnem u wingu sa 23,24 mesta na 13.
Dakle,igram sa sebe ali i savez da bih sto vise napredovao a samim tim mogao da dam i veci doprinos kada zatreba.Moje misljenje je da zute tacke treba iskljucuti iz saveza jer nam takvi ne trebaju.Za 3 dana se svasta moze dogoditi,a njihovo odsustvo moze ponekad biti presudno za nekog ko iscekuje pomoc.
Bolje 15 aktivnih i sposobnih nego 35 od kojih 50 posto zabusava ili gleda samo svoje dupe.
Ovo je samo misljenje i sugestija jednog ultra aktivnog igraca koji je dugo cutao.
Nazad na vrh Ići dole
BATKO
Stitonosa / Squire
Stitonosa / Squire
BATKO


Muški
Broj poruka : 113
Savez : K_Srbija
Points : 0
Datum upisa : 07.11.2007

ZUTE TACKE!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: ZUTE TACKE!!!   ZUTE TACKE!!! Icon_minitimePon Dec 17, 2007 4:38 pm

Prijatelju ja sam to vec jednom pricao,medjutim makjova me ubedjivao kako je ne0 aktivan(i danex koji je kasnije ipak leteo iz saveza) i da se on cuo sa njim pa je nemoguce da je "zut"...Malo je falilo da okacim print screen.
Eeeee da je vise vas koji ste se probudili i digli glas,do sada sam samo ja kritikovao i kao takav cak bio izlozen vredjanju od strane "titula" saveza.
POTPUNO SE SLAZEM DA "ZUTACI" TREBA DA LETE,BOLJE MANJE AKTIVNIH NEGO DA SE IDE NA KOLICINU!!!
Mislim da je potrebna zestoka reorganizacija u vingu a najpotrebnija je komunikacija medju bliskim igracima a ne da da nam komanduje ko stigne.Kad kazem bliski igraci mislim na geografski bliske igrace a ne da se salje pomoc ili napad preko 15 polja...
Bilo bi dobro da se na toj "bliskosti" i baziraju vingovi a ne po populaciji,jer sta vredi da npr. deset najjacih igraca u okviru vinga budu daleko jedan od drugog,jebes onda pomoc.Ja bih napravio vingove po geografskom polozaju.
Nazad na vrh Ići dole
Biskvit
Stitonosa / Squire
Stitonosa / Squire
Biskvit


Muški
Broj poruka : 97
Godina : 35
Location : NBG
Savez : K.Cp6uja
Koordinate : x -20 y -47
Points : 0
Datum upisa : 30.10.2007

ZUTE TACKE!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: ZUTE TACKE!!!   ZUTE TACKE!!! Icon_minitimePon Dec 17, 2007 10:21 pm

eeee...pa na ostalim serverima i jeste tako... jedan ving NW, drugi wing N i tako dalje,samo sto je nas na serveru malo, pa ne moze da se tako nesto organizuje,a da nas pritom ima u savezu...
a za zute tack ZUTE TACKE!!! 4459 odmah Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
blanco
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy



Broj poruka : 67
Points : 0
Datum upisa : 20.11.2007

ZUTE TACKE!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: ZUTE TACKE!!!   ZUTE TACKE!!! Icon_minitimeUto Dec 18, 2007 1:27 pm

Meni je logicno to organizovanje po blizini

Meni su iz winga tu blizu blindwitness_90, ovaj stormtrooper, caligula i jos jedan...
A sa igracima iz saveza nisam komunicirao.

Zanima me da li savez pomaze nas iz winga ili je svako za sebe???
Nazad na vrh Ići dole
Ivana
K. Srbija
K. Srbija
Ivana


Ženski
Broj poruka : 334
Godina : 35
Location : Apatin
Savez : K.Srbija
Koordinate : (21|-52)
Points : 0
Datum upisa : 14.10.2007

ZUTE TACKE!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: ZUTE TACKE!!!   ZUTE TACKE!!! Icon_minitimeUto Dec 18, 2007 3:16 pm

Wing ima svog generala. Igrace saveza napadaju igraci iz prvih 30. Tu treba mnogo odbrane. Vi iz winga ste dovoljno jaki da se sami organizujete. Ali podrzavam da se savez i wing preurede po regionima da bi saradnja medju igracima bila efikasnija-da se svi igraci iz jednog regiona prebace u glavni savez a svi iz drugog u wing.
Nazad na vrh Ići dole
blindwitness_90
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy
blindwitness_90


Muški
Broj poruka : 71
Godina : 33
Savez : K_Srbija
Koordinate : 33/-50
Points : 0
Datum upisa : 02.11.2007

ZUTE TACKE!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: ZUTE TACKE!!!   ZUTE TACKE!!! Icon_minitimeUto Dec 18, 2007 11:25 pm

blanco ::

Meni su iz winga tu blizu blindwitness_90, ovaj stormtrooper, caligula i jos jedan...
A sa igracima iz saveza nisam komunicirao.


Ja sam preso u savez, pa sad imas s kim i iz saveza da komuniciras! lol!
Nazad na vrh Ići dole
blanco
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy



Broj poruka : 67
Points : 0
Datum upisa : 20.11.2007

ZUTE TACKE!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: ZUTE TACKE!!!   ZUTE TACKE!!! Icon_minitimeČet Dec 20, 2007 1:49 am

To lave ZUTE TACKE!!! 502822
Nazad na vrh Ići dole
BATKO
Stitonosa / Squire
Stitonosa / Squire
BATKO


Muški
Broj poruka : 113
Savez : K_Srbija
Points : 0
Datum upisa : 07.11.2007

ZUTE TACKE!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: ZUTE TACKE!!!   ZUTE TACKE!!! Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 6:34 pm

OBAVESTENJE!!!
Od danas pocinjem da farmam svakog clana kom se pojavi zuta tacka.Bolje ja nego neko iz suparnickog saveza.
Posto su se oglusavali na sva upozorenja smatram da su neozbiljni i neodgovorni igraci i predlazem ostalim clanovima saveza da postupe isto!!!
Nazad na vrh Ići dole
BATKO
Stitonosa / Squire
Stitonosa / Squire
BATKO


Muški
Broj poruka : 113
Savez : K_Srbija
Points : 0
Datum upisa : 07.11.2007

ZUTE TACKE!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: ZUTE TACKE!!!   ZUTE TACKE!!! Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 6:43 pm

A evo i zasto je bolje da mi uzimamo resurse,obrati paznju na kolicinu!!!Za mene su ovo velike cifre i necu da tolerisem VISE nesto ovako!!!

Предмет:Напад:Lepojevic против donja vrljika
послано:на 23.12.07 у 13:05:37 сати





Нападачundertacker из села Lepojevic
ZUTE TACKE!!! 11ZUTE TACKE!!! 12ZUTE TACKE!!! 13ZUTE TACKE!!! 14ZUTE TACKE!!! 15ZUTE TACKE!!! 16ZUTE TACKE!!! 17ZUTE TACKE!!! 18ZUTE TACKE!!! 19ZUTE TACKE!!! 20
јединице10006160000000
Губитци0000000000
ПленZUTE TACKE!!! 13373 ZUTE TACKE!!! 23373 ZUTE TACKE!!! 33373 ZUTE TACKE!!! 4673





Бранилацcrni gruja из села donja vrljika
ZUTE TACKE!!! 21ZUTE TACKE!!! 22ZUTE TACKE!!! 23ZUTE TACKE!!! 24ZUTE TACKE!!! 25ZUTE TACKE!!! 26ZUTE TACKE!!! 27ZUTE TACKE!!! 28ZUTE TACKE!!! 29ZUTE TACKE!!! 30
јединице0000000000
Губитци0000000000
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





ZUTE TACKE!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: ZUTE TACKE!!!   ZUTE TACKE!!! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
ZUTE TACKE!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kraljevina Srbija :: Kraljevina Srbija :: Sve ostalo u vezi Traviana i nasega Saveza / All other things about Travian and our Alliance-
Skoči na: