Kraljevina Srbija
Kraljevina Srbija
Kraljevina Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kraljevina Srbija

Sa verom u Boga, sloboda ili smrt
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Sta raditi ovde?

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Ivana
K. Srbija
K. Srbija
Ivana


Ženski
Broj poruka : 334
Godina : 35
Location : Apatin
Savez : K.Srbija
Koordinate : (21|-52)
Points : 0
Datum upisa : 14.10.2007

Sta raditi ovde? Empty
PočaljiNaslov: Sta raditi ovde?   Sta raditi ovde? Icon_minitimeSub Dec 08, 2007 1:47 pm

http://rs1.travian.com/berichte.php?id=1161361
40 000 resursa su mu opljackali. Mozda je najbolje da mi pljackamo one koji imaju zutu tacku a ako se kasnije vrati neka mu se vraca u ratama. Ovo je stvarno steta...
Nazad na vrh Ići dole
BATKO
Stitonosa / Squire
Stitonosa / Squire
BATKO


Muški
Broj poruka : 113
Savez : K_Srbija
Points : 0
Datum upisa : 07.11.2007

Sta raditi ovde? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta raditi ovde?   Sta raditi ovde? Icon_minitimeSub Dec 08, 2007 2:23 pm

Aman bre,koliko puta je receno da ne postavljate linkove...ne mozemo da vidimo mi iz vinga...
Ne ne ne ovde nekima ne vredi govoriti...
Nazad na vrh Ići dole
Ivana
K. Srbija
K. Srbija
Ivana


Ženski
Broj poruka : 334
Godina : 35
Location : Apatin
Savez : K.Srbija
Koordinate : (21|-52)
Points : 0
Datum upisa : 14.10.2007

Sta raditi ovde? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta raditi ovde?   Sta raditi ovde? Icon_minitimeSub Dec 08, 2007 10:15 pm

Nije ni potrebno. Posto je igrac iz matice, poruka se odnosi na one koji mogu da vide link...
Nazad na vrh Ići dole
BATKO
Stitonosa / Squire
Stitonosa / Squire
BATKO


Muški
Broj poruka : 113
Savez : K_Srbija
Points : 0
Datum upisa : 07.11.2007

Sta raditi ovde? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta raditi ovde?   Sta raditi ovde? Icon_minitimeSub Dec 08, 2007 11:04 pm

A zasto smo mi uskraceni da vidimo???
Nazad na vrh Ići dole
tutamuta
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy
tutamuta


Muški
Broj poruka : 53
Godina : 46
Location : Virtuelni Beograd
Savez : K. Cp6uja
Koordinate : -39/22
Points : 0
Datum upisa : 17.10.2007

Sta raditi ovde? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta raditi ovde?   Sta raditi ovde? Icon_minitimeNed Dec 09, 2007 7:14 am

Image hosted by servimg.com
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Sta raditi ovde? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta raditi ovde?   Sta raditi ovde? Icon_minitimePon Dec 10, 2007 3:08 pm

Ja sam poslao jedan napad na njega, vraticu mu sve sto uzmem, greota da se neprijatelj bogati.
Nazad na vrh Ići dole
gal-rs
Novi lik / The new guy
Novi lik / The new guy



Muški
Broj poruka : 2
Godina : 46
Savez : galcina
Koordinate : -57/74
Points : 0
Datum upisa : 08.02.2008

Sta raditi ovde? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta raditi ovde?   Sta raditi ovde? Icon_minitimePon Mar 31, 2008 12:44 pm

Ima jedan dobar post u kome kaže da nismo mi bre spremni da ikoga uništavamo. Koga mi zavaravamo da smo neko i nešto??? Sami sebe. Moja realnost kao i većine igrača je da još nemamo ovnove i katapulteve istražene. Zašto??? Pa treba resursa a i treba razviti polja. Planiram uskoro osnivanje i drugog sela jer ovo selo mi je dosta dobro razvijeno. Ali kad ću praviti selo??? Tek kad u ovom selu doguram sa još par građevina na lvl 20. Tek tad mogu reći da sam postigao malo. Jer kad budem imao 4-5 takvih sela mogu reći da sam igrač. Do tad nevidim razloga da šizofrenišemo zbog 40.000 res. Mene su opelješili za bliže 80.000 u jednom napadu pa kome sa kukao. RAZVIJANJE I PAMETNO IGRANJE to je cilj, ne kukumakanje. NA VREME OBAVESTITI kad neko napada i naravno koji je lvl silos i skladište da se zna zbog slanja žita za vojsku koju budemo slali u odbranu. NA VREME kad se uradi nećemo ni kukati da nas je neko opelješio za 40, 50 ili 100.000 res. Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
nightwalker
Novi lik / The new guy
Novi lik / The new guy
nightwalker


Ženski
Broj poruka : 22
Godina : 41
Savez : К. Србија
Koordinate : 20 -47
Points : 0
Datum upisa : 04.11.2007

Sta raditi ovde? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta raditi ovde?   Sta raditi ovde? Icon_minitimePon Mar 31, 2008 2:59 pm

@gal-rs
Mislim da nisi shvatio poentu. Ovde se ne radi o tome da se Ivana ili bilo ko drugi zali na pljachkanje vec da se neprijatelj bogati napadajuci nashe igrache koji su neaktivni. To se moze sprechiti jedino tako shto cemo ih mi preduhitriti i uzeti resurse za sebe Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sta raditi ovde? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta raditi ovde?   Sta raditi ovde? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta raditi ovde?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ovde nesto ne stima
» Kliknite ovde,i ucinite(meni) jedno dobro delo!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kraljevina Srbija :: Kraljevina Srbija :: RAT! / WAR!-
Skoči na: