Kraljevina Srbija
Kraljevina Srbija
Kraljevina Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kraljevina Srbija

Sa verom u Boga, sloboda ili smrt
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 ZALOSNO

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
kica
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy



Muški
Broj poruka : 38
Godina : 55
Savez : k.srbija
Koordinate : 25 -50
Points : 0
Datum upisa : 29.10.2007

ZALOSNO Empty
PočaljiNaslov: ZALOSNO   ZALOSNO Icon_minitimePet Dec 07, 2007 10:06 pm

kada sam poceo ovu igru, i birao savez odmah sam izabrao savez sa prefiksom SRBIJA.nije mi jasno da nase diplomate ne mogu da naprave sporazum sa slicnim savezima.i mene su unazadili EMPIRE ali i ako su mi vojsku unistili sta mi imamo sa njima zajednicko.ma ljudi probajte sa diplomatijom.bez uvrede ali ja i da imam vise vojnika nikada necu poslati vojsku na nekog ko u nazivu nosi ime SRBIJA. mislim da je diplomatija saveza na prvom pravom ispitu.molio bi da mi clanovi saveza kazu svoje misljenje o mom razmisljanju.hvala

ZIVELA SRBIJA



poz svim srbima
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




ZALOSNO Empty
PočaljiNaslov: Re: ZALOSNO   ZALOSNO Icon_minitimePet Dec 07, 2007 11:25 pm

Dobro ti u nekom smislu i jesi u pravu. Samo ja za razliku od tebe imam drugacije misljenje uu vezi saveza sa imenom Srbija ili slicno. Ja uglavnom pokusam da udjem u sto bolji savez, sto mi je logicno, a ne po imenu. Meni je Savez K.Srbija u ovom slucaju dvica bio najblizi a i najaci savez u kome je bio je K.Srbija tako da sam ja izabrao taj zbog lakse saradnje. Mada sa drugim savezima moramo diplomatski ali ponekad i silom.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana
K. Srbija
K. Srbija
Ivana


Ženski
Broj poruka : 334
Godina : 35
Location : Apatin
Savez : K.Srbija
Koordinate : (21|-52)
Points : 0
Datum upisa : 14.10.2007

ZALOSNO Empty
PočaljiNaslov: Re: ZALOSNO   ZALOSNO Icon_minitimePet Dec 07, 2007 11:29 pm

EMPIRE je internacionalni savez u kome ima dosta igraca iz Srbije. Kad ga je legatus osnovao, u njemu je bio jedini rus od 20 igraca. Posle svega sto nam je savez SRB.NW priredio, nema sanse da se vratimo njima pa ne znam sta da nam ponude. A mi smo njima ponudili mnogo, a zauzvrati dobili porusena sela. Toliko o solidarnosti Srba. Sa igracima iz EMPIRE se milina dogovarati. Neverovatno je koliko su kooperativni. A sto se tice ranijih napada na nas, pa to je normalno uzimajuci u obzir sustinu igre i situaciju na terenu. Ti ako ne zelis dalje da postupas saglasno sa odlukama generala u savezu, samo reci. Postoji jedno resenje...
Nazad na vrh Ići dole
Belfegor
Bronzani Vitez / Bronze Knight
Bronzani Vitez / Bronze Knight
Belfegor


Broj poruka : 189
Points : 0
Datum upisa : 18.10.2007

ZALOSNO Empty
PočaljiNaslov: Re: ZALOSNO   ZALOSNO Icon_minitimeSub Dec 08, 2007 12:21 am

ljudi iz EMPIRE su stvarno OK, bar oni iz moje okoline, laki su za dogovor, saradnju... dok npr SRB.NW ima clana kojeg, bar preko neta, znam duze vreme. on me je i pozvao u igru, ali nije bilo mesta u njihovom savezu, a i ja nisam hteo u savez koji je vec bio prvi i brojao veci broj clanova, slucajno sam se cuo sa grunfom i sve je pocelo. iskrenu u boljem savezu nisam bio i bolju organizaciju od glavinih nisam video. da ne zaboravim sta sam hteo, cuo sam se sa balvanboyem iz SRB.NW i ponudio mu saradnju i trazio da nas ne napadaju ali dzabe, a EMPIRE je sasvim druga prica. ko razume, shvatice
Nazad na vrh Ići dole
kica
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy



Muški
Broj poruka : 38
Godina : 55
Savez : k.srbija
Koordinate : 25 -50
Points : 0
Datum upisa : 29.10.2007

ZALOSNO Empty
PočaljiNaslov: Re: ZALOSNO   ZALOSNO Icon_minitimeSub Dec 08, 2007 2:56 am

samo sam izneo moje misljenje,sa svima sam u dobrim odnosima u "komsiluku"bez obzira kom savezu pripadali ali zar nemislite da bi diplomatijom ipak trebalo pokusati prekinuti sukobe,bar dok ne ojacamo jos vise.svi igraci dosta vremena provode ovde i steta je da izgube ili oslabe svoja sela posle toliko vremena provedenog u izgradnji.samo se setimo jane.taktika ratovanja nije "uvek pokazati zube"nekada se treba i povuci.ako neko dobije bitku ne znaci da je dobio i rat.

ZIVELA SRBIJA
Nazad na vrh Ići dole
grunf21
K. Srbija
K. Srbija
grunf21


Muški
Broj poruka : 169
Godina : 48
Location : Zrenjanin
Savez : K.Cp6uja
Koordinate : -33 -7
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

ZALOSNO Empty
PočaljiNaslov: Re: ZALOSNO   ZALOSNO Icon_minitimeSub Dec 08, 2007 12:25 pm

Evo da opet , ko zna po koji put, ponovim da am bar 15-20 puta pokusavao da uspostavim bilo kakav pakt sa SRB.Nw i na kraju kada sam uspeo nije se nista promenilo, nastavili su da nas i dalje napadaju samo sto su jos i katapultirali kirbyja i za 40-50% mu unazadili selo!!!
Posle par razmenjenih poruka i to sve u jednom danu sklopili smo saradnju sa EMPIRE cak smo i pomoc dobili!
Toliko o tzv srpskim savezima koji unistavaju svoje saradnike, i meni je trebalo dugo da odustanem od onih koje sam smatrao nasima i da shvatim da su `nasi` u stvari oni za koje smo mislili da su njihovi Smile Smile Smile
Nazad na vrh Ići dole
kica
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy



Muški
Broj poruka : 38
Godina : 55
Savez : k.srbija
Koordinate : 25 -50
Points : 0
Datum upisa : 29.10.2007

ZALOSNO Empty
PočaljiNaslov: Re: ZALOSNO   ZALOSNO Icon_minitimeSub Dec 08, 2007 12:29 pm

hvala grunfe na korektnom odgovoru.jedan predlog za ubuduce da ne bi dolazilo do zabuna:ne bi bilo lose povremeno informisati ljude u savezu o konkretnim potezima vezanim za saradnje i sl.a ne samo sturo sklopljen savez.poz

ZIVELA SRBIJA
Nazad na vrh Ići dole
Ivana
K. Srbija
K. Srbija
Ivana


Ženski
Broj poruka : 334
Godina : 35
Location : Apatin
Savez : K.Srbija
Koordinate : (21|-52)
Points : 0
Datum upisa : 14.10.2007

ZALOSNO Empty
PočaljiNaslov: Re: ZALOSNO   ZALOSNO Icon_minitimeSub Dec 08, 2007 1:56 pm

Resice se i to
Nazad na vrh Ići dole
grunf21
K. Srbija
K. Srbija
grunf21


Muški
Broj poruka : 169
Godina : 48
Location : Zrenjanin
Savez : K.Cp6uja
Koordinate : -33 -7
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

ZALOSNO Empty
PočaljiNaslov: Re: ZALOSNO   ZALOSNO Icon_minitimeSub Dec 08, 2007 3:48 pm

Bilo je dosta polemike oko toga na forumu tako da su novi paktovi sklopljeni znajuci da se vecina clanova slaze sa tim, naravno da je bilo onih kojima se to nije svidelo pa su cak i napustili wing ali to je vec njihova stvar.
Ne mogu se vracati unazad i saopstavati nesto sto je vec saopsteno, ko je naknadno usao u savez trebao bi da procita stare postove i videce o cemu se radi.
Takodje veci deo clanova uopste ne koristi forum i naravno da nisu u toku sa informacijama koje se ovde nalaze, kada se radi o necemu sto je od vaznosti za ceo savez svima se posalje kruzna poruka.
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




ZALOSNO Empty
PočaljiNaslov: Re: ZALOSNO   ZALOSNO Icon_minitimeSub Dec 08, 2007 6:50 pm

pogresno razmisljate.... kad bi najacih 5 saveza u igri medju kojima smo i mi svi potpisali saradnju i nenapadanje igra ne bi imala nikakvog smisla..... moje misljenje je da posto smo se do sad uverili da je nam je vise naklonjen EMPIRE a posto smo i dalje preslabi u odnosu na oba ta saveza da bi imali neku znacajniju ulogu da nekako iskoristimo rat izmedju ta 2 saveza..... posto SRB.NW napada nase najace clanove ovi ostali medju kojima sam i ja, mogli bi da posalju svu vojsku u njihovu odbranu, posto meni vojska ni ne treba jer niti farmujem niti me ko napada, ali to nije sve, trebali bi da tada, kad oni zapocnu napad to iskoristimo tako sto cemo se dogovoriti sa EMPIROM da se oni obruse na nekog njihovog, koji ce samim tim sto je poslao celu vojsku ili deo vojske da napadne naseg ostati oslabljen u odbrani......
Nazad na vrh Ići dole
Ivana
K. Srbija
K. Srbija
Ivana


Ženski
Broj poruka : 334
Godina : 35
Location : Apatin
Savez : K.Srbija
Koordinate : (21|-52)
Points : 0
Datum upisa : 14.10.2007

ZALOSNO Empty
PočaljiNaslov: Re: ZALOSNO   ZALOSNO Icon_minitimeSub Dec 08, 2007 10:10 pm

Mi ni ne znamo kako stoji EMPIRE po pitanju napada. Nas problem je sto nasi igraci teutonci ne napreduju brzo. igrac koji ima 400 populacije moze za par dana nagurati 1000 batinara i cuda praviti. Posle nadje jedno polje sa 15 zita za drugi grad i u njemu gradi smao zito i kasarnu i proizvodi batinare. Sila se brzo stvori...
Nazad na vrh Ići dole
kica
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy



Muški
Broj poruka : 38
Godina : 55
Savez : k.srbija
Koordinate : 25 -50
Points : 0
Datum upisa : 29.10.2007

ZALOSNO Empty
PočaljiNaslov: Re: ZALOSNO   ZALOSNO Icon_minitimeSub Dec 08, 2007 10:23 pm

ZALOSNO 134741 to si u pravu ivana ali nisam u blizini nigde nasao polje sa 15 zita, ma ni sa 9 pa sada pravljenje vojske ide teze;zato sam razgovorom sa "komsijama"bez obzira na savez napravio dil o nenapadanju da bi dobio na vremenu
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





ZALOSNO Empty
PočaljiNaslov: Re: ZALOSNO   ZALOSNO Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
ZALOSNO
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kraljevina Srbija :: Kraljevina Srbija :: Politika saveza / Politics of our alliance-
Skoči na: