Kraljevina Srbija
Kraljevina Srbija
Kraljevina Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kraljevina Srbija

Sa verom u Boga, sloboda ili smrt
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Saradnja???

Ići dole 
+4
grunf21
slobodan_ns
Ivana
BATKO
8 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Guest
Gost




Saradnja??? Empty
PočaljiNaslov: Saradnja???   Saradnja??? Icon_minitimeSre Nov 28, 2007 10:57 pm

Nadam se da pisem na pravom mestu.
Jedno pitanje: Напад:[02]yuca city против DVICOGRAD
25.11.07 08:00

Jeste da je bilo pre tri dana, al sad sam nahvatao malo vise vremena, da propratim odredjene likove. Naravno prvi na listi je zakula koji me je na gore naveden datum otresao sa 3200 sekirasa.
E sad, nije mi jasno sledece:

Сарадње:Cp6uja™
K_Cp6uja
SRB.NW*
SRB.NW
L O M ®
S.A.F.S.
On je u savezu SRB.NW, a ipak me fino oguli . Postoji li mogucnost da je u savez uleteo posle napada na mene, mada ne bih rekao?! Moze li se to ikako proveriti, datum pristupa u savez? Ili je sve to cista provokacija.


sorry ako sam opet zalutao
Nazad na vrh Ići dole
BATKO
Stitonosa / Squire
Stitonosa / Squire
BATKO


Muški
Broj poruka : 113
Savez : K_Srbija
Points : 0
Datum upisa : 07.11.2007

Saradnja??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Saradnja???   Saradnja??? Icon_minitimeSre Nov 28, 2007 11:48 pm

Nisi jedini koji to primecuje...ja stalno vidim takve ispade i javljam grunfu i makjovi.. malo malo pa neko pravi sranje,evo gledaj:
Напад:Goran против DusanSRB.NW* - K_Cp6uja28.11.07 20:35
Напад:no1bob против ma...JOK - K_Cp6uja28.11.07 21:36
Nazad na vrh Ići dole
Ivana
K. Srbija
K. Srbija
Ivana


Ženski
Broj poruka : 334
Godina : 35
Location : Apatin
Savez : K.Srbija
Koordinate : (21|-52)
Points : 0
Datum upisa : 14.10.2007

Saradnja??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Saradnja???   Saradnja??? Icon_minitimeSre Nov 28, 2007 11:52 pm

Ja sam za to da raskinemo saradnju s njima i vise je nikad ne zakljucimo ni po koju cenu. Empire nas napada jer nemamo s njima nista, ali ovi nas napadaju a imamo s njima saradnju, a jos su skoro svi iz saveza Srbi. Srbija bato...
Nazad na vrh Ići dole
BATKO
Stitonosa / Squire
Stitonosa / Squire
BATKO


Muški
Broj poruka : 113
Savez : K_Srbija
Points : 0
Datum upisa : 07.11.2007

Saradnja??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Saradnja???   Saradnja??? Icon_minitimeSre Nov 28, 2007 11:52 pm

Danas sam video i nekog iz =BiA= da napada nekog naseg...pa se pitam sa kime mi stvarno saradjujemo i sa kime imamo PON...ako su to pojedinacni obracuni onda neka vodje saveza izbace te igrace pa neka se oni krljaju do mile volje.
Nazad na vrh Ići dole
BATKO
Stitonosa / Squire
Stitonosa / Squire
BATKO


Muški
Broj poruka : 113
Savez : K_Srbija
Points : 0
Datum upisa : 07.11.2007

Saradnja??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Saradnja???   Saradnja??? Icon_minitimeSre Nov 28, 2007 11:54 pm

Primetio sam juce u opisu saveza JOK da vise nisu sa svojim starijim bratom Kings koj nas je zajebavao i pomislih ok resili smo probleme kad ono sad ovi zezaju...
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Saradnja??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Saradnja???   Saradnja??? Icon_minitimeČet Nov 29, 2007 12:14 am

hmmmm....sve u svemu....to je tako i tu nemos nista. Uvek ce biti "onih" za "POKVARITI SVE".
Nazad na vrh Ići dole
BATKO
Stitonosa / Squire
Stitonosa / Squire
BATKO


Muški
Broj poruka : 113
Savez : K_Srbija
Points : 0
Datum upisa : 07.11.2007

Saradnja??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Saradnja???   Saradnja??? Icon_minitimeČet Nov 29, 2007 12:17 am

Ma pade mi na pamet.. da mu nije mozda to drugi nalog pa da ga prijavim ali.. ko ce se sa tim bakcati...
Nazad na vrh Ići dole
slobodan_ns
Stitonosa / Squire
Stitonosa / Squire
slobodan_ns


Muški
Broj poruka : 97
Godina : 39
Savez : К.Србија
Koordinate : (-26, -50)
Points : 0
Datum upisa : 25.10.2007

Saradnja??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Saradnja???   Saradnja??? Icon_minitimeČet Nov 29, 2007 12:30 am

видим да наш савез К.Србија има сарадњу са SRB.NW као и са њиховим крилом SRB.NW* !!! шта треба да се деси да би и код нас у крилу К_Србија стајали међу "сарадницима" дотични савези ??? овако појединци увек могу имати изговор да нису знали да смо један савез ( и онако има мали милион неких СРБИЈА на овом серверу)
Nazad na vrh Ići dole
BATKO
Stitonosa / Squire
Stitonosa / Squire
BATKO


Muški
Broj poruka : 113
Savez : K_Srbija
Points : 0
Datum upisa : 07.11.2007

Saradnja??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Saradnja???   Saradnja??? Icon_minitimeČet Nov 29, 2007 12:44 am

Mudro zboris,sad cu da javim grunfu da intervenise...
Nazad na vrh Ići dole
grunf21
K. Srbija
K. Srbija
grunf21


Muški
Broj poruka : 169
Godina : 48
Location : Zrenjanin
Savez : K.Cp6uja
Koordinate : -33 -7
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Saradnja??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Saradnja???   Saradnja??? Icon_minitimeČet Nov 29, 2007 1:25 am

Grunf je vec rekao makjovi i ne0-u da uspostave paktove, ako treba jos nesto neka mi se neko obrati, inace kakav je to diplomata winga koji mi nikad nije odgovorio ni na jednu poruku, paktove ipak sami morate potpisati.
Nazad na vrh Ići dole
BATKO
Stitonosa / Squire
Stitonosa / Squire
BATKO


Muški
Broj poruka : 113
Savez : K_Srbija
Points : 0
Datum upisa : 07.11.2007

Saradnja??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Saradnja???   Saradnja??? Icon_minitimeČet Nov 29, 2007 1:33 am

Jebo mater ja najvise visim na netu od svih mojih iz vinga...na kraju cu da preuzmem komandu ko sto pise u " poruci ispod crte Smile "
Nazad na vrh Ići dole
jana
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy



Ženski
Broj poruka : 59
Godina : 43
Savez : K.Cp6uja
Koordinate : (34/-50)
Points : 0
Datum upisa : 21.10.2007

Saradnja??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Saradnja???   Saradnja??? Icon_minitimeČet Nov 29, 2007 1:41 am

A zasto njaa i Obelix(SRB.NW obojica) jos uvek napadaju kirby-a, i to katapultima?
Nazad na vrh Ići dole
BATKO
Stitonosa / Squire
Stitonosa / Squire
BATKO


Muški
Broj poruka : 113
Savez : K_Srbija
Points : 0
Datum upisa : 07.11.2007

Saradnja??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Saradnja???   Saradnja??? Icon_minitimeČet Nov 29, 2007 1:50 am

Moze im se... kaNtastrofa...
Nazad na vrh Ići dole
Ivana
K. Srbija
K. Srbija
Ivana


Ženski
Broj poruka : 334
Godina : 35
Location : Apatin
Savez : K.Srbija
Koordinate : (21|-52)
Points : 0
Datum upisa : 14.10.2007

Saradnja??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Saradnja???   Saradnja??? Icon_minitimeČet Nov 29, 2007 2:16 am

Ja pocinjem da ludim od ovoh kombinacija. Mi nismo u savzu za gomilom njih a kad nekog napadnemo onda se zale Grunfu. Cim jos malo ojacam pozvacu radovana i jos njih par da otkacimo onaj BGD savez iz igre. Uzasno me nerviraju a moze 10 igrac od njih da se ful razvije. Izrasli su u dobre farme. Treba samo skinuti 4-5 najjacih. Ali, o tome uskoro...
Nazad na vrh Ići dole
Radovan
K. Srbija
K. Srbija
Radovan


Muški
Broj poruka : 357
Godina : 33
Location : Zrenjanin, Klek
Savez : K.Srbija
Koordinate : x 17 y-47
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Saradnja??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Saradnja???   Saradnja??? Icon_minitimeČet Nov 29, 2007 2:27 am

a de malim slovom radovan??? Radovan BRE!!!
hehehehee
Nazad na vrh Ići dole
https://srbija.forummotion.com
grunf21
K. Srbija
K. Srbija
grunf21


Muški
Broj poruka : 169
Godina : 48
Location : Zrenjanin
Savez : K.Cp6uja
Koordinate : -33 -7
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Saradnja??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Saradnja???   Saradnja??? Icon_minitimeČet Nov 29, 2007 6:20 pm

Samo da smo malo jaci ne bi ni sa kime sklapali paktove pa kako bilo!!! Mad
Nazad na vrh Ići dole
Grim_rea
Gost




Saradnja??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Saradnja???   Saradnja??? Icon_minitimeČet Nov 29, 2007 6:24 pm

Ajde nekom slabom savezu da objavimo rat. Ako vazi pravilo najjaci opstaju, jaci napadaju nas mi napadamo slabije.
Naprimer neki savez u kom su najvaznije farme nasih igraca!
Nazad na vrh Ići dole
cebep
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy
cebep


Broj poruka : 30
Points : 0
Datum upisa : 12.10.2007

Saradnja??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Saradnja???   Saradnja??? Icon_minitimeČet Nov 29, 2007 8:00 pm

Vise se ovako ne moze. Treba razmotriti ko nam je od znacaja. Ako i dalje nas napadaju i oni nemogu da umire njihove igrace onda treba da zajednicki razbijemo te igrace kao savez. To je moj predlog. Sta se meni desilo i non stop se desava postavio sam na Crna Lista
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Saradnja??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Saradnja???   Saradnja??? Icon_minitimePet Nov 30, 2007 12:03 am

mogu li se ja pozaliti a vi da mi pomognete Smile . Niko me ne napada, nije neka frka...samo me neko nervira Evil or Very Mad
Evo ukratko ali dovoljno



Saradnja??? Block_bg24asn00by29.11.07

fuck you21:40:44
Saradnja??? X
Saradnja??? Block_bg25
Saradnja??? Xyou are a fucking son of a bitch
you are the gratest asshole in the whole wide world
you fucking fuck
tip je jadan...ali nemam vojske da ga urnisem...tako da, samo izvolte, katapultovi pozeljni....oterajmo gamad cheers
Nazad na vrh Ići dole
jana
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy



Ženski
Broj poruka : 59
Godina : 43
Savez : K.Cp6uja
Koordinate : (34/-50)
Points : 0
Datum upisa : 21.10.2007

Saradnja??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Saradnja???   Saradnja??? Icon_minitimePet Nov 30, 2007 12:18 am

Posalji multihunteru.
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Saradnja??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Saradnja???   Saradnja??? Icon_minitimePet Nov 30, 2007 12:18 am

PB's:
todesrächer
yanyan
ne razumijem bas dobro njemacki al pretpostavljam da ovo znaci da je lik pod zastitom yanyan-a...tesko cemo se izboriti s njim ako napadnemo ovog
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Saradnja??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Saradnja???   Saradnja??? Icon_minitimePet Nov 30, 2007 12:25 am

onda mi svi brzo saljite pomoc posto ce predpostavljam yanyan da se sruci na moje selo affraid

Sala mala Very Happy ......bez obzira mislim da se ovde niko ne bi slozio sa upotrebom tih reci upucenih meni. multihunter....moram malo iscitati u vezi njega..ko, sta, gde, kako

Saradnja??? 105256
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Saradnja??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Saradnja???   Saradnja??? Icon_minitimePet Nov 30, 2007 12:34 am

pa koordinate su mu 0\0 posalji mu mail sa linkom te poruke koju ti je poslao ovaj
Nazad na vrh Ići dole
Guest
Gost




Saradnja??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Saradnja???   Saradnja??? Icon_minitimePet Nov 30, 2007 12:35 am

hvala....saljem odmah Wink
Nazad na vrh Ići dole
jana
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy



Ženski
Broj poruka : 59
Godina : 43
Savez : K.Cp6uja
Koordinate : (34/-50)
Points : 0
Datum upisa : 21.10.2007

Saradnja??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Saradnja???   Saradnja??? Icon_minitimePet Nov 30, 2007 8:40 am

Javi nam kako je odgovorio.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Saradnja??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Saradnja???   Saradnja??? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Saradnja???
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Saradnja ili PON?
» Saradnja sa malim savezima

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kraljevina Srbija :: Kraljevina Srbija :: Crna lista / Black List-
Skoči na: