Kraljevina Srbija
Kraljevina Srbija
Kraljevina Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kraljevina Srbija

Sa verom u Boga, sloboda ili smrt
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Sacekuse!O kako lepo zvuci :)

Ići dole 
+2
Ivana
Mirkoz
6 posters
AutorPoruka
Mirkoz
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy
Mirkoz


Muški
Broj poruka : 25
Godina : 40
Location : Zemun
Savez : K.Srbija
Koordinate : x34 y-50
Points : 0
Datum upisa : 17.10.2007

Sacekuse!O kako lepo zvuci :) Empty
PočaljiNaslov: Sacekuse!O kako lepo zvuci :)   Sacekuse!O kako lepo zvuci :) Icon_minitimeNed Nov 25, 2007 1:17 pm

Ljudi posto imamo neke igrace koje stalno farmaju,mogli bi da se organizujemo da mu posaljemo svi,svu odbranu i da razvalimo napadace!Osladilo mi se da zajednickim snagama unistavamo agresore Smile)))
Nazad na vrh Ići dole
http://www.svetosavlje.org
Mirkoz
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy
Mirkoz


Muški
Broj poruka : 25
Godina : 40
Location : Zemun
Savez : K.Srbija
Koordinate : x34 y-50
Points : 0
Datum upisa : 17.10.2007

Sacekuse!O kako lepo zvuci :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Sacekuse!O kako lepo zvuci :)   Sacekuse!O kako lepo zvuci :) Icon_minitimeNed Nov 25, 2007 1:19 pm

e da naprimer mogli bi Goranu da postavimo!:)inace ima par ljudi koje smara aktivno
Nazad na vrh Ići dole
http://www.svetosavlje.org
Ivana
K. Srbija
K. Srbija
Ivana


Ženski
Broj poruka : 334
Godina : 35
Location : Apatin
Savez : K.Srbija
Koordinate : (21|-52)
Points : 0
Datum upisa : 14.10.2007

Sacekuse!O kako lepo zvuci :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Sacekuse!O kako lepo zvuci :)   Sacekuse!O kako lepo zvuci :) Icon_minitimeNed Nov 25, 2007 4:22 pm

Dajte predloge, znaci ko nas napada i koga napada cesto
Nazad na vrh Ići dole
slobodan_ns
Stitonosa / Squire
Stitonosa / Squire
slobodan_ns


Muški
Broj poruka : 97
Godina : 39
Savez : К.Србија
Koordinate : (-26, -50)
Points : 0
Datum upisa : 25.10.2007

Sacekuse!O kako lepo zvuci :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Sacekuse!O kako lepo zvuci :)   Sacekuse!O kako lepo zvuci :) Icon_minitimeNed Nov 25, 2007 4:56 pm

мене је Горан престао да напада од када је сачекуша (додуше скромна) џеџила у мом селу (сконтао је да му се не враћају извиђачи:-)
сада је прешао на Душана (-29, -51) али њега нема неко време (црвена тачка данас) сада сам му послао поруку ваљда ће се јавити, јер нам треба за организацију. на жалост ме није ставио као ситера....
Nazad na vrh Ići dole
grunf21
K. Srbija
K. Srbija
grunf21


Muški
Broj poruka : 169
Godina : 48
Location : Zrenjanin
Savez : K.Cp6uja
Koordinate : -33 -7
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Sacekuse!O kako lepo zvuci :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Sacekuse!O kako lepo zvuci :)   Sacekuse!O kako lepo zvuci :) Icon_minitimeNed Nov 25, 2007 5:34 pm

Ko zeli pomoc neka je i sam potrazi, ne mozemo uzalud nagadjati kome je potrebna.
Nazad na vrh Ići dole
cebep
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy
cebep


Broj poruka : 30
Points : 0
Datum upisa : 12.10.2007

Sacekuse!O kako lepo zvuci :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Sacekuse!O kako lepo zvuci :)   Sacekuse!O kako lepo zvuci :) Icon_minitimeČet Nov 29, 2007 8:12 pm

Meni je potrbna pomoc. Pored mog sela nalazi se selo Liman1 koji je u savezu 4S. On im je najaci igrac. Ima dva sela. Jedno preko 500 ljudi a drugo preko 200. Postavio sam na CRNA LISTA forumu sta mi se desilo i sta trazim od saveza da mi pomogne, u slucaju da ne zele da ispune ovo sto sam naveo a to jeste da mi vrati ogromnu kolicinu resursa koje je uzo i da naplati stetu sto mi je napravio katapultima na "kasarnu".
U slucaju da se to ne desi zeleo bi od saveza da napravimo neki plan pa da ga napdnemo. Ja cu potrositi sve ruesurse koje imam i koje pravim na vojsku da ovog idiota naucim pameti i da mu pokazem da se ne zajebava sa nasim savezom. Inace ovaj lik je promenio 3 saveza do sada.
Nazad na vrh Ići dole
Aleksa
Bronzani Vitez / Bronze Knight
Bronzani Vitez / Bronze Knight
Aleksa


Muški
Broj poruka : 166
Godina : 36
Savez : K. Cp6uja
Koordinate : 2|-36
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

Sacekuse!O kako lepo zvuci :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Sacekuse!O kako lepo zvuci :)   Sacekuse!O kako lepo zvuci :) Icon_minitimeČet Nov 29, 2007 9:07 pm

Zar nismo u savezu sa 4S...
Nazad na vrh Ići dole
http://mr-cat.blogspot.com
cebep
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy
cebep


Broj poruka : 30
Points : 0
Datum upisa : 12.10.2007

Sacekuse!O kako lepo zvuci :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Sacekuse!O kako lepo zvuci :)   Sacekuse!O kako lepo zvuci :) Icon_minitimeČet Nov 29, 2007 9:43 pm

da u savezu smo sa njima, ali to njega ne sprecava. Skoro je presao u savez sa 4S a pre njih je bio u savezu sa Cp6uja, skojom smo i tada imali dogovor o ne napadanju ali nije ga to sprecilo. Prva dva puta kada me je napao nije mi uzeo puno. Prvi out sam ga uvatio da napada pa mi nije nista uzeo drugi put mi je uzeo nesto malo sirovina. nasi iz saveza su reagovali tada nisam trazio da mi se vrate resursi. Ali ovo nije zajebancija lik me napada i sa ktapultima sto je znak da oce da me unisti. Skuplao sam resurse da prosirim sumu na nivo 10 tako da mogu da dignem pilanu.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana
K. Srbija
K. Srbija
Ivana


Ženski
Broj poruka : 334
Godina : 35
Location : Apatin
Savez : K.Srbija
Koordinate : (21|-52)
Points : 0
Datum upisa : 14.10.2007

Sacekuse!O kako lepo zvuci :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Sacekuse!O kako lepo zvuci :)   Sacekuse!O kako lepo zvuci :) Icon_minitimeČet Nov 29, 2007 10:26 pm

Rekla sam po 100 puta da se pomoc trazi od generala porukom u igri a ne na forumu...
Nazad na vrh Ići dole
cebep
Poznati lik / Familiar guy
Poznati lik / Familiar guy
cebep


Broj poruka : 30
Points : 0
Datum upisa : 12.10.2007

Sacekuse!O kako lepo zvuci :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Sacekuse!O kako lepo zvuci :)   Sacekuse!O kako lepo zvuci :) Icon_minitimeČet Nov 29, 2007 10:40 pm

izvinjenje. Nisam bio upucen
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sacekuse!O kako lepo zvuci :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Sacekuse!O kako lepo zvuci :)   Sacekuse!O kako lepo zvuci :) Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Sacekuse!O kako lepo zvuci :)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kako je ovo moguce?
» velikani ratne istorije i njihove genijalne bitke - Hanibal
» Resursi za pocetnike
» Kako srusiti zgradu?
» Kako zaraditi za zlato

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kraljevina Srbija :: Kraljevina Srbija :: Crna lista / Black List-
Skoči na: