Kraljevina Srbija
Kraljevina Srbija
Kraljevina Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kraljevina Srbija

Sa verom u Boga, sloboda ili smrt
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 FORUMI - postavljanje, ažuriranje....

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
slobodan_ns
Stitonosa / Squire
Stitonosa / Squire
slobodan_ns


Muški
Broj poruka : 97
Godina : 39
Savez : К.Србија
Koordinate : (-26, -50)
Points : 0
Datum upisa : 25.10.2007

FORUMI - postavljanje, ažuriranje.... Empty
PočaljiNaslov: FORUMI - postavljanje, ažuriranje....   FORUMI - postavljanje, ažuriranje.... Icon_minitimeČet Nov 22, 2007 12:19 am

Питање је упућено модераторима, али и свима вама који имате неког искуства у изради интернет страница. Дакле: шта је све потребно да би један овакав (сличан) форум убацио на неку страницу која већ постоји са одређеним садржајем? Колико ту има посла? Да ли неко ко је почетник може то да изведе? Како се даље одвијају ствари око ажурирања, праћења дискусија, уклањања неприкладних садржаја исл ???

Хвала унапред!
Nazad na vrh Ići dole
sonyking
Novi lik / The new guy
Novi lik / The new guy
sonyking


Broj poruka : 11
Points : 0
Datum upisa : 20.11.2007

FORUMI - postavljanje, ažuriranje.... Empty
PočaljiNaslov: Re: FORUMI - postavljanje, ažuriranje....   FORUMI - postavljanje, ažuriranje.... Icon_minitimeČet Nov 22, 2007 12:30 pm

zavisi koliki si pocetnik i koliko se razumijes.
Nazad na vrh Ići dole
slobodan_ns
Stitonosa / Squire
Stitonosa / Squire
slobodan_ns


Muški
Broj poruka : 97
Godina : 39
Savez : К.Србија
Koordinate : (-26, -50)
Points : 0
Datum upisa : 25.10.2007

FORUMI - postavljanje, ažuriranje.... Empty
PočaljiNaslov: Re: FORUMI - postavljanje, ažuriranje....   FORUMI - postavljanje, ažuriranje.... Icon_minitimeČet Nov 22, 2007 2:53 pm

почетник начисто:-) али брзо капирам;-)

нешто сам експериментисао баш са овим forumotion.com не делује претерано компликовано ако се користе њихови темплејти и комбинације боја, фонтова...за почетак би то било сасвим довољно!

конкретно питање је колико има посла да се све то на почетку намести, отворе групе за дискусије, поставе нека правила рада форума, цензуришу неке речи и фразе??? а после тога надгледање рада форума, ажурирање листе корисника, убацивање неких додатних могућности (chat, календар, галерија...) ???
Nazad na vrh Ići dole
Radovan
K. Srbija
K. Srbija
Radovan


Muški
Broj poruka : 357
Godina : 33
Location : Zrenjanin, Klek
Savez : K.Srbija
Koordinate : x 17 y-47
Points : 0
Datum upisa : 09.10.2007

FORUMI - postavljanje, ažuriranje.... Empty
PočaljiNaslov: Re: FORUMI - postavljanje, ažuriranje....   FORUMI - postavljanje, ažuriranje.... Icon_minitimeČet Nov 22, 2007 4:34 pm

Pazi, ja sam ovaj forum nasao na googlu... Pre jedno godinu dana sam pokusao da pravim forum za nesto drugo, ali je to bila cista propast... Nije tesko uopste, samo ti treba engleski! Ako sam ja uspeo da napravim ovo, onda mogu svi da naprave!!
Nazad na vrh Ići dole
https://srbija.forummotion.com
Sponsored content





FORUMI - postavljanje, ažuriranje.... Empty
PočaljiNaslov: Re: FORUMI - postavljanje, ažuriranje....   FORUMI - postavljanje, ažuriranje.... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
FORUMI - postavljanje, ažuriranje....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kraljevina Srbija :: Drugo / Other :: Software and Hardware-
Skoči na: